Şimdi Ara

Sadece LG ile Takaslık // Satılık << w800i >>

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kullanmakta oldugum telefonumu bir LG hayranı oldugum için takas yapmak istiyorum.. Önceden kg300 kullanıyordum ve ondan sonra bana hiçbir telefon keyif vermedi onun yerini tutmadı.. Evet arkadaşlar örnek model kg300'dür LG marka olsunda hoş güzel bir telefon ne olursa olsun

Benim vereceğim Telefon ve aparatları.. w800i + 1gb ms + Şarj Aleti + Data kablosu + Kulaklık // Telefonun yüzeyinde günlük kullanımdan doğan aşınmalar mevcut fakat derin bir çizik vs. tarzında, darp.vb.. şeyler yoktur.. Genel anlamda temiz bir telefon.. Zaten telefon takası bittikten sonra memnun kalınmaz ise tekrar alırım/veririm..

Takasta sayacağım rakam 160ytl.. Almak isteyen olursa bu fiyata satabilirmde.. Sizin telefonunuzun değerine göre fark öderim yada fark alırım birşekilde anlaşırız telefonun resimlerini çekmek için başka birtelefon buldugumda resimlerini ekliycem herkeze hayırlı günler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlıtzKrıeg -- 18 Haziran 2008; 17:25:11 >

• pm attım
  • sadece lg olması kötü istersen 2 haftalık kutulu garantili çift hatlı general mobile dst 33 verebilirim?
  • Teşekkürler kardeş. Sadece lg arıyorum çünkü satmakla hata ettiğimi anladım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.