Şimdi Ara

SADECE 30 TL !!! SATILIK ASUS TA551 KASA !! CD-ROM, FLOPPY VE FAN HEDİYELİ !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
2.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Arkadaşlar merhaba,

2005 yılından beri kullanmakta olduğum ASUS TA551 model kasamı yeni big tower kasa almam sebebi ile satıyorum.
    Kasanın üzerinde LG cd-rom ve Samsung Floppy disket sürücüde hediyedir.
    Kasanın bir tek kusuru vardır, PCI yuvalarını tutmaya yarayan mandallardan 1 tanesi kırıktır. Aşağıdaki resimde kırmızı ile gösterilmiştir.
    Kasanın arka tarafında 2 adet 8 cm'lik fan mevcuttur. Fanlar soğutma görevini çok iyi yapıyorlar ama biraz gürültülü çalışıyorlar. Ayrıca sonradan ön tarafa benim taktıtığım mavi ledli 8 cm'lik fanda kasanın üzerinde verilecektir.

NOT: Kasaının açma düğmesi turuncu renkli ışık ile aydınlatılmaktadır.

İstediğim fiyat : 30 TL dir.

Bana "actuary_burak@hotmail.com" msn adresinden veya PM ile ulaşabilirsiniz.

SADECE 30 TL !!! SATILIK ASUS TA551 KASA !! CD-ROM, FLOPPY VE FAN HEDİYELİ !!!  SADECE 30 TL !!! SATILIK ASUS TA551 KASA !! CD-ROM, FLOPPY VE FAN HEDİYELİ !!!  SADECE 30 TL !!! SATILIK ASUS TA551 KASA !! CD-ROM, FLOPPY VE FAN HEDİYELİ !!!  SADECE 30 TL !!! SATILIK ASUS TA551 KASA !! CD-ROM, FLOPPY VE FAN HEDİYELİ !!!  SADECE 30 TL !!! SATILIK ASUS TA551 KASA !! CD-ROM, FLOPPY VE FAN HEDİYELİ !!!  SADECE 30 TL !!! SATILIK ASUS TA551 KASA !! CD-ROM, FLOPPY VE FAN HEDİYELİ !!!  SADECE 30 TL !!! SATILIK ASUS TA551 KASA !! CD-ROM, FLOPPY VE FAN HEDİYELİ !!!  SADECE 30 TL !!! SATILIK ASUS TA551 KASA !! CD-ROM, FLOPPY VE FAN HEDİYELİ !!!  SADECE 30 TL !!! SATILIK ASUS TA551 KASA !! CD-ROM, FLOPPY VE FAN HEDİYELİ !!!
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkdevil666 -- 16 Ağustos 2011; 8:12:09 >

• anadolu yakasında olsaydın alırdım :)
  • abi insan bi temizler yha :)) vallha billa // bende 2.el kasa aldm önünde 12 cm Blue LED Scorpion fan vardı boş kasa önünde 2 adet usb 2.0 + 2 adet ses cıkısı vardı 35 TL Ye almıstım... fiyat iyide biraz sil be abi :))
  • Kargo senden mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydarz

Kargo senden mi ?

özel karo şirketleri ile kargosu en az 22-23 lira tutar....

sizce kargo satıcıdan mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ironblood19

quote:

Orijinalden alıntı: haydarz

Kargo senden mi ?

özel karo şirketleri ile kargosu en az 22-23 lira tutar....

sizce kargo satıcıdan mıdır?

Teşekkürler açıklama için.
    İstanbul ya da zamanı uygun olursa Ankara içi elden teslim düşünüyorum. Ancak alacak arkadaş kargo ücretine razı gelirse tabikide yollayabilirim.
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkdevil666 -- 16 Ağustos 2011; 2:02:38 >
  • takip.
  • forumda bi arkadaştan asus vento TA9 A1 + 350 watt poweriyle birlikte almıştım 50 liraya ama ptt kargo bile 17 lira tutmuştu...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.