Şimdi Ara

saçlarımı nasıl ıslak gösteririm veya şekil veririm (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
8.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • http://www.fixegoiste.com/SacJolesi.aspx?Item=silver&SubItem=0

yumuşak parlak şekil vermek istiyosan silver

ha sert seviyorum dersen gold olanını bul max 7.5 ytl
  • saçı yıka fön makinesi ile şeklini ver spreyide sık üstüne kalsın ölece ıslak olmasını boşver güneş vurdukça yağlı yağlı görünür ve kızlar hiç sevmez ıslak saçın modası çoktaaaan geçti
  • En sağlıklısı hem saçı besleyip hem dökülmesini engelleyen saf zeytin yağı sürmek 0 katkı maddesi, tabi koku sorununu halledebilirsen
  • saçlarını yıkayarak
  • saglılı olması için limon dene 10 numara istedigin sekilde istedin zamnda yapabilirsin :D:D
  •  saçlarımı nasıl ıslak gösteririm veya şekil veririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vikernes -- 26 Ocak 2009; 3:45:00 >
  • İlk önce wax ile şeklini ver daha sonra jöle ile cilasını çek bu kadar basit.
    Ayrıca wax ile jöle aynı şeyler değildir.Jölenin en serti bile bildiğin su benim hoşuma gitmiyor.
    O yüzden wax on numara icat.
  • kabarmasını önlemek için ne yapmak lazım ki her yıkayışta habarıyor hindi gibin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: gokata

kabarmasını önlemek için ne yapmak lazım ki her yıkayışta habarıyor hindi gibin...

fön
  • valla 3 ay önce kepek problemim vardı bende isteirm ıslak görünen saçı süperdir clear kullandım kepek felan kalmadı düzenli kullandım tabi, ama benim saçım yağlanmaya başaldı yağlanıncada hep ıslak gibi görünüyor dağınık yani şuan o yönden rahatım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FoxitcL -- 26 Ocak 2009; 7:16:45 >
  • wax kullanın süper bişey
    bu zamana kadar jöle ile saçlarımı seyrek gibi göstermişim emin olun bidaha jöle kullanmazsınız
  • peki saclara sekil verip kuru görünümlü nasil tutabilirim?
  • quote:

Orjinalden alıntı: taken21

peki saclara sekil verip kuru görünümlü nasil tutabilirim?

Wax'ın mat'ı ile.
  • saçını yıka,fön makinesiyle şekil ver.Taft saç spreyi sık,tamamdır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: chev chelious

saglılı olması için limon dene 10 numara istedigin sekilde istedin zamnda yapabilirsin :D:D

Arkadaş dogru diyor bırakın wax jöleyi felan artık

1 şişe limon al banyodan sonra fönledikten sonra limon suyuyla manyaq oluyor

hem saçıda besliyor hem güçlendirir hemde iyi şekil verir
  • elidorun 7 24 ü var aradığın şey o
  • ineğe yalattır
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.