Şimdi Ara

Sackboy: A Big Adventure [PS5 / PS4 ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
3
Favori
2.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Telefon uygulamasından alın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sackboy: A Big Adventure - Plati-Monday!

• play astroom oyunu bile bu oyundan daha zevkli, 500 tl verilmez bu oyuna.. Aşırı sackboy hayranı olan kişilerde oldugunu sanmıyorum, plus ile hediye verildiğinde alınır ancak.

• Mükemmel bir platform oyunu. Henüz daha 3 saat oynadım , gerek coop gerek single olarak deneyimledim. Kesinlikle platform oyunu sevenler kaçırmasın. Dualsense in haptic titreşimini en iyi kullanan oyunlardan biri. Türkçe dublajda çok iyi. Müzikler harika , alın oynayın

• quote:

Orijinalden alıntı: Persona_6

Mükemmel bir platform oyunu. Henüz daha 3 saat oynadım , gerek coop gerek single olarak deneyimledim. Kesinlikle platform oyunu sevenler kaçırmasın. Dualsense in haptic titreşimini en iyi kullanan oyunlardan biri. Türkçe dublajda çok iyi. Müzikler harika , alın oynayın

çıkalı 4 ay olacak, indirime girmedi hala. girse alıcaz da işte...

• quote:

Orijinalden alıntı: hagiosmann

çıkalı 4 ay olacak, indirime girmedi hala. girse alıcaz da işte...

Alıntıları Göster

Bende baya indirime girmesini bekledim, sonra elimde bir oyun vardı satıp aldım. Şimdi kesin bu hafta indirime girer. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_6 -- 7 Mart 2021; 21:45:54 >
  • Şu oyunun ana konusuna sadece bir elin parmağı kadar yorum yazılmış olması bu forumun bir ayıbıdır. Bu oyunu kızımla oynuyoruz ve ikimiz de hastası olduk diyebilirim. PS5 için aldığım diğer oyundan (Demon’s Souls) kat be kat daha eğlenceli. Mükemmel bir platformer olmuş. Umarım ikincisi de gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VirgilSollozzo -- 7 Mart 2021; 23:50:24 >
  • oyun ufak yaştaki çocuklar için çok güzel bir deneyim sunuyor bence ama platform seven yetişkinler için bir yerden sonra çok fazla kendini tekrar etmeye başlıyor. oyunun süresinin uzun olmasının da bunda etkisi var tabi. dualsense i astro kadar iyi kullandığını söyleyemem . sackboy acayip tatlı bi karakter bence potansiyelini iyi kullanamamışlar.

ayrıca bence oyundaki en gıcık durum bazı bölümlerde birden farklı rotayla bölümün sonuna ulaşabiliyorsunuz böyle olunca da diğer yolu hiç görmeden bölümü bitirmiş oluyorsunuz. oyun geri dönüp öbür yoldan gitmenizi ya da bölümü tekrar oynamanızı istiyor. bunun yerine o 2.yolu da yolumuzun üstüne koyup keşifleri tek bir yol üzerinde yaptırsaydı çok daha iyi olabilirdi.

• Sabah işe gidicem bu saate kadar beni ekrana çiviledi, çevrimiçi olarak dünyalar tatlısı bir sese sahip 10-12 yaşlarında ingiliz bir çocukla 2 saat coop oynadık. O güldükçe ne sinir ne stres kalmadı yemin ediyorum. Resmen 32 yaşında adamım evlenip çocuk sahibi olasım geldi. Bu oyunu kesinlikle çocuk sahibi olan insanlar denemeli. Sevgiliyle de iyi gider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_6 -- 8 Mart 2021; 2:1:2 >
  • bende indirime girmesini bekliyorum...

• Hint PSN den alın dostlar ben ayila bayıla oynuyorum valla çok eğlenceli olmuş uzun olması avantaj bölüm tasarımları çok güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bıyıklı Bey

Hint PSN den alın dostlar ben ayila bayıla oynuyorum valla çok eğlenceli olmuş uzun olması avantaj bölüm tasarımları çok güzel

Oyunu bitirdiniz mi hocam eğer bitirdiyseniz kaç saat sürüyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: dimontales

Oyunu bitirdiniz mi hocam eğer bitirdiyseniz kaç saat sürüyor?

Alıntıları Göster

yaklasık 7 8 saat civarı sürüyor hocam bitirmedim daha

• oğlumla oynamak için alırım indirimde bu oyunu
  • O derece yani, şu yorumun üstüne alıyorum hemen listeme :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

O derece yani, şu yorumun üstüne alıyorum hemen listeme :)

İndirime girince kesin al hocam 

• Ps5 pri hesabı satan varsa alabilirim fiyat abartı olmamak şartıyla.

• Sackboy: A Big Adventure - Theme Music | PS5

• Beyler bugün oyunu deneyimleme şansım oldu gece isden ciktim uykusuz ve yorgun olmama ragmen sabah formdan bir arkadaştan oyunu aldim gervi oda yeni almış lafı uzatmadan oyun gerçekten muazzam olmuş tek kelime ile bayıldım gerek görseller gerek dublaj gerekse oynanis çocuk oyunu olarak bakmayın 40 yaşında biri olarak söylüyorum insanin yüzünde tatli bir tebessüm birakiyor diğer litte big oyunlarina göre daha başarılı ve daha kaliteli oynamak isteyipde kararsiz olanlar hiç düşünmeden oynayin derim asla pişman olmazsiniz

• Oyun mükemmel oynayın oynattırın evde kardeşimle oyunuyoruz başından kalkamıyoruz resmen müzikler bölümler düşmanlar bosslar hepsi müthiş olmuş ps5de dualsense desteği ayrı bir güzellik katmış oyuna Türkçe dublajı da söylemeden geçemeyeceğim harika olmuş resmen. Finalin olduğu dünyaya geldik şuan ama bitmesin istiyoruz :)

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.