Şimdi Ara

Saçınıza hangi jöleyi kullanıyorsunuz? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
1.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: SAVIAR

Çok küçük bir tavsiye ısırgan otu kullan.. Gerçekten saç köklerine iyi geliyor ve eğer saç köklerin ölmemişse çıkmasına yardımcı oluyor.. Arkadaşıma teyzesi önermiş ve gerçekten işe yaradı çacukta.. İlk başta ben de kocakarı işi demiştim ama bazen bi bildiği oluyor bu kocakarıların.. İşin bilimsel analizini de yapabilirim ancak ricam şu saatte beni uğraştırmayın yauw..

quote:

Orjinalden alıntı: nachfülbar

ben taft kullanıyorum gayet memnunum ama saçlarım dökülüyor üstteki yorumlardan birini seçebilirim ilerleyen zamanlarda...

tavsiyen için sağol ama ısırgan otlu şampuan mı bulup kullanayım yoksa çarşıdan ot alıp onu mu kafama süreyim...otu almam gerekiyorsa onu nasıl uygulayacağım saçıma?

• abi hobby falan küçük cocukların ucuz bulup aldıgı ve kullandıgı joleler...size sadece 3 marka vericem..fiyatları digerlerine göre pahalı..
    egos-taft-nev wawe

3ünden birini kullanın memnun kalacaksınız
  • loreal paris infisi

taft ikisi süper

bi ara egoiste kullandım saçlar azalmaya basladı kutu cöpe gitti

egosta kullanıyodum ama loreal en iisi

8ytl 1tüpü ama hakediyo
  • DAX
  • Egoiste Çok Sert kullanıyorum tavsiyye ederim.
  • dax çok güzel şekil veriyo ama çok zahmetli ellerin vıcık vıcık oluyor bide sabunla bile yıkasan ellerini yinede çıkmıyor. bide her akşam saçlarını yıkama derdi var. buda üşengeçlikten olsa gerek bana zor geliyor. en iyisi subay traşı
  • Loreal'in eriyen jölesinden kullanıyorum , benim için en önemlisi şekil vermesinden ziyade saçta kalıntı bırakmayıp dökmemesi.
    Bu jöle ile 2 gün saçı yıkamasam bile saça hiç zarar vermiyor..
    Loreal'in her türlü ürününü öneririm , ben çoğunu kullanıyorum çünkü..
  • Benim jöleye pek ihtiyacım yok. Dik saçlıyım zaten.
  • egos kullanıyordum kokusuda güzeldi.
    neyse ipek kullanıyım dedim üzerinde alkol yok diyordu , bu da güzeldi
    ama son olarak hobby aldım.beğenmedim.kalıcılık süresi az.istediğim şekli veremiyorum

şu anda elidor 7-24 kullanıyorum üstüne sprey güzel oluyor
  • Dax kullanmayın arkadaşlar saçınıza yazık... İçinde bir fare zehiri eksik heralde.. saça acayip zarar veriyor... Dax çok zor şekil alan bir saçın , yapması çok zor olan bir bölgesine kullanılabilir.. Bunlarda show dünyasındakilerin kullanımı için diyebiliriz..

Saçınıza WAX kullanın.. çeşitleri vardır dry wax filan diye.. en iyisi dry waxtır (yani mat bir görünüm). sürmesi ve saçtan çıkartması çok basittir. saça mükemmel şekil verir, acayip artistiktir.. o gördüğünüz ve imrendiğiniz mükemmel saçlar bu waxlarla yapılır..

waxlar pahalıdır.. ucuz olanları işe yaramaz... bazı ucuz ve iyilerde var ama bulmanız zor olabilir...
    Ben wella high hair punk chic strong control kullanıyorum. Bazende Osis Dry Wax (alemin kralı).

Wellayı sürdüğüm zaman hayatınızda kullandığınız en güzel parfümden daha güzel bir koku yayılıyor.. ve bu koku tahminen 3-4 saat devam ediyor... buda başka bir artısı...

Sorularınız olursa yanıtlarım...

• Sayın Arkadaşla nerde satılır bu dax heryerde göremiyoruz...Birde ücreti ne kadar acaba biraz kapitalist bir yaklaşım olucak ama kusura bakmayın
  • valla bu jole olayını sevmıyorum ben surunce sankı kafamda bi kütle var hissi olusuyo ve rahat edemıyorum benm gibi zırt pırt sacınızla oynayıp duruyosanız hiç bişey surmeyin .
  • egosit
  • 25 falan galiba dax
  • kalite olarak hobby iyi fonex te iyi saç diplerine sürmemeniz tavsiye edilir ve saçı ısalatıp öyle sürün düzenli olarak saç yıkanırsa dökülmez sinir sitres yoksa tabi.. sprey saçı döker..
  • Jöleyi genelde akşamları ve geceleri bir yere çıakrken kulalnıyorum

Gündüzleri ise saç kremi 7/24 gibi ürünler yeterli geliyor

Studio Fx 10 nuamra jöledir
  • quote:

Orjinalden alıntı: Razorback

Dax kullanmayın arkadaşlar saçınıza yazık... İçinde bir fare zehiri eksik heralde.. saça acayip zarar veriyor... Dax çok zor şekil alan bir saçın , yapması çok zor olan bir bölgesine kullanılabilir.. Bunlarda show dünyasındakilerin kullanımı için diyebiliriz..

Saçınıza WAX kullanın.. çeşitleri vardır dry wax filan diye.. en iyisi dry waxtır (yani mat bir görünüm). sürmesi ve saçtan çıkartması çok basittir. saça mükemmel şekil verir, acayip artistiktir.. o gördüğünüz ve imrendiğiniz mükemmel saçlar bu waxlarla yapılır..

waxlar pahalıdır.. ucuz olanları işe yaramaz... bazı ucuz ve iyilerde var ama bulmanız zor olabilir...
    Ben wella high hair punk chic strong control kullanıyorum. Bazende Osis Dry Wax (alemin kralı).

Wellayı sürdüğüm zaman hayatınızda kullandığınız en güzel parfümden daha güzel bir koku yayılıyor.. ve bu koku tahminen 3-4 saat devam ediyor... buda başka bir artısı...

Sorularınız olursa yanıtlarım...

Bende Vax kullanmaya başladım..
    Gayet güzel şekil veriyor , zaten saç şekili vax,dax,osis kullananlarda hemen hemen aynı oluyor.
    Vax Osis'e göre daha sert yapıyor saçı , kokusuna gelirsek beninki Hindistan cevizLi öyle kokuyor..
    Fiyatıda fazla değildi , 6 YTL'ye almıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeLmeGit! -- 29 Nisan 2007; 2:20:05 >

• wax dax jax sprey bulunduruyorum ama jax bazen üstüne sprey de sıkıyorum
  • kardeş o saçtan saça deişir...
  • quote:

Orjinalden alıntı: LeBron_ James_

LİMON SUYU 1 NUMARADIR BIRAZDA ZEYTINYAGIYLA KARISTIRDINMI TAMAm

valla çok dğru... hem doğaldaaa
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.