Şimdi Ara

Saç Ekimi Sonrası (Yardım) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
24
Cevap
2
Favori
49.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Merhaba, Benim ekimimi de Gülten Ünveren yaptı. Bende aynı durumla karşılaştım. İlk başta korktum hemen telefona sarıldım. Gülten hanımı aradım. Korkulacak birşey olmadığını ve bunun normal olduğunu aynı köklerden tekrar saçların çıkacağını söyledi. Ama yinede tedirgin olmuştum. Ekim yapıldı dönüş yok artık deyip beklemeye başladım. Ama sonra gerçektende Gülten hanımın dediği gibi köklerden tekrar saç çıkmaya başladı. Şuan 1 yılımı atlattım ve saçlarımdaki boşluklar yok. Önceki durumumla şimdiki halim arasında çok fark var. Saç ekimi kesinlikle iyi birşey... Herkese tavsiye ederim...

Saç Ekimi Sonrası (Yardım)
     Saç Ekimi Sonrası (Yardım)

• Konuyla ilgili yardımcı olabileceğim arkadaşlar için birkaç not bırakacağım, geçtiğimiz günlerde bu tarz bir arayışımız oldu. Konuyla ilgili edindiğim yararlandığım temel noktalar;
    Sizi yoracak, terletecek ağır işlerden uzak durmanızda fayda vardır. Çünkü terleme saç köklerinizin zarar görmesine yol açabilir.
    Saç ekimini takip eden 2 hafta boyunca cinsel ilişkiye girmemenizde fayda vardır.
    Saç dökülmesinin en büyük nedenlerinden birisi strestir. Stresli ve gergin ortamlardan uzak durmanız gerekmektedir.
    Saç ekiminden sonra ilaç kullanmanız gerekeceği için doktorunuzun belirttiği süre boyunca alkol kullanmamalısınız.
    Uygulamanın ardından saç ekimi yapılan bölgeyi hiçbir şey ile temas ettirmeyin.
    Doktorunuzun tavsiye ettiği ilaçları mutlaka kullanın.
    Uygulama yapılan bölgenin üzerine yatmayın.
    Dolayısıyla saç ekimi sonrası dikkat edilmesi gerekenler ile ilgili daha fazlasını merak eden arkadaşlar iletişime geçerse yardımcı olabilirim.

• ekimmaduru E kullanıcısına yanıt
    yanlız lütfen mahkeme sürecini ihmal etmeyiniz süreç uzun olabilir ama bir zarar verdiler ve bunu doktor rapaoruyla ispat edebiliyorsanız tazminat hakkınız bulunmakta davayı açarsınız ifadelerinizi yasadığınız yerde verirsiniz
  • ben saç ekimi süreci forumunu takip ediyorum saç ekimi süreci forumunda üyeler saç ekimine dair kliniklerin durumunu, hijyen şartları vs anlatılıyor yani tarafsız bir site. https://sacekimisureci.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hellsies -- 22 Aralık 2022; 17:2:31 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.