Şimdi Ara

Sabahlıcaklar içeri(gelsene mübarek, pilavlı)[Son mesajlarda muhabbet]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
308
Cevap
0
Favori
7.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Varsa sabahlıcak gelsin. Nubşitlerden sıkıldım. 00:00'da toplanalım dh odasında sabahın ilk ışıklarına kadar devam ederiz.

EDİT(16 aralık): 2 haftalık aradan sonra yine toplanıyoruz. Cuma ve Cumartesi 00:00 da başlar sabah namazını kılar sabaha karşıda dağılırız..

EDİT 2(23 aralık): Bizim hard pro elemanlar başlamış bile beyler buyrun gelin bende ilerleyen saatlerde gelicem.

EDİT 3(30 aralık): Geçen hafta ben gelemedim ama yine birkaç kişi buluşup girmişler. Bu gece burdayım. 00:00'da herkesi ''dh'' odasına bekliyorum.

EDİT 4(6 ocak): Yılın ilk buluşması. Kısırda var bugün bekliyorum herkesi 12'de ''dh'' odasına

EDİT 5(21 ocak): Aynı saat aynı mekan. Tatilde var bugün kalabalık olacak gibi.

EDİT 6(30 mart): Uzun bi aradan sonra yarın gece tekrar toplaşalım diyorum. Yaz'a merhaba partiside yaparız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *HardCore* -- 30 Mart 2012; 23:19:17 >

• Sabahlamayı düşünüyorum ama vizeye çalışarak sabahlamayı...
  • Bu şarkıyla Eastten sizi destekliyorum.
  • Maklubeliyse ben de varım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yedaself

Sabahlamayı düşünüyorum ama vizeye çalışarak sabahlamayı...

Kolay gelsin, başarılar.
  • @*HardCore* teşekkür ederim.
  • sabahlamayı düşünüyorum ama photoshop'ta kesim yaparak iş yetiştirmek için :)
  • 3-4 oyun oynarım tryn ile
  • West mi yoksa east mi? Şu lanet lagdan kurtulabilirsem bende sabahlamayı düşünüyorum .
  • Sabahlıyalım derken sohbet olarak mı yoksa oyun olarak west ise atalım eğlenceli olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: p1r4t3s

Sabahlıyalım derken sohbet olarak mı yoksa oyun olarak west ise atalım eğlenceli olur

+1
  • Westeyiz. Skype'dan sohbet eşliğinde oyun atıcaz arkadanda ilahi sesleri..
  • quote:

Orijinalden alıntı: *HardCore*

Westeyiz. Skype'dan sohbet eşliğinde oyun atıcaz arkadanda ilahi sesleri..

gelirim bende farketmez nick ile aynı oyun nickim
  • ''dh'' odasına geliniz arkadaşlar. Ayakkabıları girerken çıkarın çocuk düzenler.
  • maçtan sonra oyun hata verdi. kapatmak zorunda kaldım. şimdi over 20000 1hr 6min diyor Ayrıca tekrar özür dilerim sizin yanınızda biraz noob kaldım. ne rune var ben de ne de 30 level'ım.
  • quote:

maçtan sonra oyun hata verdi. kapatmak zorunda kaldım. şimdi over 20000 1hr 6min diyor Ayrıca tekrar özür dilerim sizin yanınızda biraz noob kaldım. ne rune var ben de ne de 30 level'ım.

Sorun değil eğlencesineydi zaten
  • quote:

maçtan sonra oyun hata verdi. kapatmak zorunda kaldım. şimdi over 20000 1hr 6min diyor Ayrıca tekrar özür dilerim sizin yanınızda biraz noob kaldım. ne rune var ben de ne de 30 level'ım.

Olur öyle arada. Eğlencesine oynadık zaten.
  • Eastteki abiler nerde ikamet ediyor?
  • Ben de gelirim ama söyliyim skype falan yok bende.
  • West unavailable mı sizde de ?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.