Şimdi Ara

Sabah erken kalkamama sorunsalı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
2.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sabah erken kalkıp 5 10 dk boyunca npc gibi anlamsız bakan tek benim herhalde
  • yzb.price kullanıcısına yanıt

Ben onu ilk kullandığım zamanlar dört işlem yapma hızımı iki katına çıkarmıştım. :D

Bir süre sonra diğer uyandırma yöntemlerini kullanmaya başladım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D44AF58B1

Bu mesaj silindi.

4 de kalktım elhamdülillah

• Demek ki hala kendini zorunlu hissetmiyorsun. Bazen işim için saat 5 de kalkıyorum. Hiç de zoruma gitmiyor. Şöyle düşün Okulu bitirdin işe başladın. Sabah 5 de kalkmak zorundasın. İsteyende istemesende sabah 5 de kalkacaksın. Bu zorunluluktur. Demek ki sen hala dersi bir zorunluluk olarak görmüyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: taromm

Demek ki hala kendini zorunlu hissetmiyorsun. Bazen işim için saat 5 de kalkıyorum. Hiç de zoruma gitmiyor. Şöyle düşün Okulu bitirdin işe başladın. Sabah 5 de kalkmak zorundasın. İsteyende istemesende sabah 5 de kalkacaksın. Bu zorunluluktur. Demek ki sen hala dersi bir zorunluluk olarak görmüyorsun.

Saat kaçta uyuyorsunuz

• Bunun tek nedeni fazla rahatlıktan ve umursamamaktan. Barbara Palvin Sabah 6 da kalk 5 saatlik yol gel dese asker gibi kalkıp sıfır uyku gidersin. Verdiğim örneğin yerine çok önemli bir şey koy işte.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mamga kullanıcısına yanıt

10 - 11 arası uyuyakalıyorum. O saate vücudum çok yorgun düşüyor zaten . Sabahta alıştığım için beyin alarm gibi 5 te kendiliğinden kalkıyor.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.