Şimdi Ara

SAATLER (488. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
29.531
Cevap
104
Favori
3.880.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 486487488489490
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

jomashop zaten uygun fiyata satıyor
  • 2007 yılında orjinal Rolex Datejust aldım severek kullanıyorum.Tüm saat sevdalılarına orjinal bir Rolex almak nasip olsun.
  • sayfanın gerisi nerde neden silindi acaba...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rolll

1. kalite Rolex daytona replika Kurmalı isteyen varsa has çelik 500 TL. Rolex daytona orjinale en yakın olan modelidir. İtalyadan arkadaşım yollamıştır. 2 3 kere taktım. Ciddi alıcı varsa foto çekip yollarım bilginiz olsun. Tr de büyük saatçilerde vaya kuyumcularda satılan modeldir. Model aşağıdakidir. Birebirdir en ufak farklılık varsa geri iade alma garantisi.

SAATLER

Replica Daytona'nın kurmalı saati yoktur otomatik olmasın o.Kurmalı ise daha önce hiç karşılaşmadım büyük ihtimalle Venus makine olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: bboy1212

İyi günler arkadaslar ben çinden bı tane hublot aldım ems ile gondericeklerini soylediler tracking nosunu fln da aldım acaba kac gun ıcınde turkıye de olur ve mekanizması asian 7750 valjoux bunn da hakkında bıraz bılgı verırsenız sevınırım

Tesekkurler

Asia Valjoux calibrelerin iki kalitesi vardır birinci kalitede olanlar 28.000 balans vuruşuna sahip olup gerek malzeme gerekse işçilik bakımından 21.600 vuruşlu olanlara göre daha iyidir ve bu fiyata da yansır ayrıca 28.800 vuruşlu Valjoux replicalar kalitesini sadece calibrede değil saatte kullanılan cam,kasa,kordon vs parçalarda da kendini gösterir umarım sizin saatiniz 28.800 vuruşludur.Saniye koluna dikkatli bakınız 28.800 vuruşlu olanlarda titreşim çok azdır tabi daha önce otomatik bir saati incelediyseniz fark edersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Azizim -- 6 Eylül 2009; 19:45:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gri06

2007 yılında orjinal Rolex Datejust aldım severek kullanıyorum.Tüm saat sevdalılarına orjinal bir Rolex almak nasip olsun.

Mümkünse satiniz fotoğraflarını paylaşın kaliteli çekim ve makro olursa iyi olur.
  • Merhabalar

Panerai marka saat almayı düşünüyorum, kaliteli replica olarak. İsviçre mekanizmalılar daha kaliteli oluyor sanırım. Yeni araştırmaya başladığım için şu an pek bilgim yok bu konularda.

Türkiyeye kargosu olması önemli değil Londraya yollayacağım saati arkadaşıma o da gelirken getirecek. Güvenilir ve uygun fiyatlı satın alabilebileceğim internet siteleri hangileridir, bu işin ehli kişilerden yardımlarını bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sherlockholmes_1980

quote:

Merhaba Arkadaşlar ,

Araştırmalarım sonucu Tissot Pr-50 modelinde bir saat almayı düşünüyorum. Titanyum yapısı ve safir camı , üstüne bir da safir camı olması dolayısıyla beğendiğim bir saat. Ancak fiyatı konusunda oldukça çelişkili bilgile alıyorum. Dükkanlardan baktığım kadarıyla 700*800 civarinda bir fiyatı var , internette ise 150$ civarinda bir fiyatı var

http://www.jomashop.com/tissot-pr50-t34-1-48-15-3.html

Bu saatin gerçek değeri nedir , ve en uygun olarak nereden temin edebilirim. Teşekkürler

SAATLER

bu saat hakkındaki görüşlerinizi bekliyorum

Tissot PR 50 gayet kaliteli bir saattir.

Babam 3 yılı aşkın bir süredir PR 50 kullanıyor. Şu ana kadar bir şikayeti olmadı.

Resmini koyduğunuz model titanyum değil. Titanyum modellerde kadranda Titanium yazar. Buna dikkat edin.

700 lira ise bu saat için çok fazla. Pilli ve kronosuz bir Tissot'un bence hakkı 300 lira civarıdır. Zaten babam alırken 250 lira civarındaydı fiyatı. 700 liraya ise otomatik bir Tissot alırsınız.

Uygun fiyata bulursanız, pilli ve küçük kasalı bir saat kullanmak da sizin için sorun olmazsa bence kaçırmayın.

• Arkadaşlar orient kullanan vede bana yardımcı olabilecek kimse var mı ??? Bunun alarmı nasıl kuruluyo içinde ki sayılar falan ne işe yarıo lütfen yardım edin
     SAATLER
  • ogameci ve polemik yarbaylarım açıklamalarınız için teşekkür ederim.

jomashop.com sitesindeki diğer saatleri de inceleme fırsatı buldum. Hoşuma giden birkaç saat buldum , fiyatları da oldukça cazip.

jomashop.com sitesi hakkındaki yorumlarınızı öğrenebilir miyim? Bu site ne kadar güvenlidir , elektronik alışveriş yapan var mı , fiyatları neden bu kadar düşük , saatlerde herhangi bir arıza/modifiye vs. var mı?
  • quote:

ogameci ve polemik yarbaylarım açıklamalarınız için teşekkür ederim.

jomashop.com sitesindeki diğer saatleri de inceleme fırsatı buldum. Hoşuma giden birkaç saat buldum , fiyatları da oldukça cazip.

jomashop.com sitesi hakkındaki yorumlarınızı öğrenebilir miyim? Bu site ne kadar güvenlidir , elektronik alışveriş yapan var mı , fiyatları neden bu kadar düşük , saatlerde herhangi bir arıza/modifiye vs. var mı?

rica ederim dostum.

jomashop yahoo ile bağlantılı ve en çok kullanılan saat sitelerinden biri

ben %90 alışverişlerimi online yaparım. paypal kabul ettiği için problem yok.

önce ebay'e bak orada yoksa joma'dan alırsın.

Saatlerin hepsi sıfır

• quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

Bugun kendime bir psikolojik test uyguladım arkadaşlar.

Pahalı saatlere baka baka 10-12 bin dolar insana normal gelmeye başlıyor zamanla

Bankadan 13 bin dolar çektim ve dedim bir bakayım insan verebiliyormu

CEVAP HAYIR arkadaşlar

Eline alınca insan parayı kıyamıyor ancak online olarak göndermem lazım

Bir vacheron'a baktım bir bir deste paraya kıyamıyorum ama

SAATLER

Çok hoş ya; bence bu resmi Vacheron'a mail atın reklam bölümü bu resmi değerlendirmeli:D

Bu saatin kapalı çarşıda falan en iyi kalite ETA 28.. serili bi makinası olan repliikasını bulabilirmiiyiz ki;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustafa Bozer -- 7 Eylül 2009; 7:55:11 >

• ya arkadaşlar bir saat alacam
     SAATLER

SAATLER

özellikleri:
    SWISS MOUNTAINEER Herrenarmbanduhr Savagnier Siyah SM1343

Kasa : Paslanmaz 316L Çelik IP Siyah kaplama
    Kadran : Siyah Kadran, Fosforlu İndex ve Rakamlar
    Kayış : Siyah Silikon
    Makina : İsviçre Ronda 5030.D Quarz mekanizma
    Özellikler : Krono, Tarih Göstergeli, 330ft/100m suya dayanıklılık
    Özel Deri Kutusunda
    Orijinal İsviçre Yapımı Erkek Saati (Swiss Made)...
    döner siyah bezel
    kasa:42mm
    cam:mineral cam

ürün hakkında bir yorum yaparsanız
    birda saatin kordonu silikon acaba silikonlar deri kordonlardan dahamı sağlamdır teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar06288 -- 7 Eylül 2009; 15:29:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: serdar06288

ya arkadaşlar bir saat alacam
     SAATLER

SAATLER

özellikleri:
    SWISS MOUNTAINEER Herrenarmbanduhr Savagnier Siyah SM1343

Kasa : Paslanmaz 316L Çelik IP Siyah kaplama
    Kadran : Siyah Kadran, Fosforlu İndex ve Rakamlar
    Kayış : Siyah Silikon
    Makina : İsviçre Ronda 5030.D Quarz mekanizma
    Özellikler : Krono, Tarih Göstergeli, 330ft/100m suya dayanıklılık
    Özel Deri Kutusunda
    Orijinal İsviçre Yapımı Erkek Saati (Swiss Made)...
    döner siyah bezel
    kasa:42mm
    cam:mineral cam

ürün hakkında bir yorum yaparsanız
    birda saatin kordonu silikon acaba silikonlar deri kordonlardan dahamı sağlamdır teşekkürler.

Satte kullanılan Ronda 5030.D makine oldukça dirayetli uzun yıllar sorun çıkarmayacak kalitede.Kasasında siyah kaplama zamanla dökülme aşınma vs.sorunlar çıkartabilir dayanıklılığı ne kadar sürer bilinmez kayışı rubber strap dediğimiz kauçuk kordon malzeme kullanılmış ve deri kayışlara göre çok daha uzun ömürlüdür.

• arkadaşlar SND519 alıcam .alan kullanan yada bir fikri olan varmı bu saat konusunda.
  • Arkadaşlar bana yardımcı olacak kimse yok mu ya
  • İyigünler,
    Bende bu forumu baştan sona takip etmekteyim, benim de size bir sorum olacaktı, eğer yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
    1000 doları aşmayacak şekilde bir saat aramaktayım, benim için en önemli olan kriterler şunlar:
    Oversized, Chrono, Siyah Çerçeve( deri kayışlı ), otomatik mek. ve akan saniye hareketli olması. Çok araştırdım fakat bu kriterlere uyan bir saat bulamadım, acaba bu fiyat aralığında bulunabilirmi ?
    Ayrıca şu linkteki saat hakkında düşüncelerinizi öğrenebilirmiyim, mekanizması nasıldır ?
    http://www.jomashop.com/emporio-armani-watch-ar4629.html
    Çok teşekkürler,
    Saygılar

• Mete abi,
    nerelerdesin? ben geldim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: w_ashburn

Arkadaşlar orient kullanan vede bana yardımcı olabilecek kimse var mı ??? Bunun alarmı nasıl kuruluyo içinde ki sayılar falan ne işe yarıo lütfen yardım edin
     SAATLER

• Arkadaşım bennim seikoya benzeterek söylüyorum. Küçük kurma kolunu çekince (sende sol üstte galiba) alttaki küçük saat alarm moduna geçer. sonra bir butona basarak alarmı döndürerek istediğin konuma getireceksin , bu kadar. Benim seiko sporturada böyle....
    quote:

Orijinalden alıntı: w_ashburn

Arkadaşlar orient kullanan vede bana yardımcı olabilecek kimse var mı ??? Bunun alarmı nasıl kuruluyo içinde ki sayılar falan ne işe yarıo lütfen yardım edin
     SAATLER

• 
Sayfa: önceki 486487488489490
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.