Şimdi Ara

SAATLER (473. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
29.530
Cevap
104
Favori
3.880.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 471472473474475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Verir miyim? Hiç sanmıyorum.
  • Öncelikle siz değerli saat tutkunlarına merhabalar.

Şunu belirteyim saatler konusunda çok az bilgi sahibiyim.Ara sıra bu konuya bakıyorum sadece.

Bugüne kadar belki sadece zamana bakmak için saat takıyordum.Yaş itibari ile.Daha önce Citizen-Seiko falan kullanmışlığım var.

Şu aralar vacheron konstantin-omega-tag heuer gibi üst seviye markalara bakıyorum.

Tabiki replika alacağım şuan.Kuvars... in sayfasına baktım güzel vacheronlar var ama stok yok yazıyor.

Fiyat aralığım 400-500 lira.Deri kayış düşünüyorum.Tavsiye edebileceğiniz orta seviye replika satan bir yer var mıdır?Üst seviye bir replika aramıyorum hatta içindeki makinası bile fazla önem teşkil etmiyor.3-4 yıl kısa dönem kullanacağım sonuçta.

• Ben her zamanki gibi o paraya replika almaktansa daha mütevazi ama orjinal bir saat almanı tavsiye ederim.

Tissot, Hamilton, Seiko gibi markalardan birini alırsan yıllarca kullanırsın.
  • Saatimin daha öncede resimlerini koymuştum foruma.
    bunlarda yeni resimler.

SAATLER
     SAATLER
     SAATLER
     SAATLER
     SAATLER
     SAATLER

not: (kordon orjinal değildir)
    sahibinden.com a ilan verdiğim için resimler etiketlenmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MUTAF -- 27 Ağustos 2009; 17:55:16 >

• replica saat istemenizin sebebi nedir? üst düzey markaların bazı modellerini çok aşırı mı seviyorsunuz? yoksa patek olsun çakma olsun deyip markacılıktan mı?
  • basri ne güzel loginmiş o öyle :) 22lik yuvaya 20mm kayış mı takmışsın yoksa 20lik mi yuvası? (pimlerin yanında boşluk var biraz da) hani saatin boyutunu tahmin etmeye çalıştım da 42 43 bişey mi yoksa 38mm civarı mı acep?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kafil arn -- 27 Ağustos 2009; 18:53:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafil arn

basri ne güzel loginmiş o öyle :) 22lik yuvaya 20mm kayış mı takmışsın yoksa 20lik mi yuvası? hani saatin boyutunu tahmin etmeye çalıştım da 42 43 bişey mi yoksa 38mm civarı mı acep?

aynen
    22liğe 20lik kordon.

ama saatime laf söyletmem
  • güzel güzel ben de sevdim :) 42 43mm bişey o zaman değil mi kasa çapı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kafil arn -- 27 Ağustos 2009; 18:57:45 >
  • güzel saat beğendim ben de

saatinizi satmak mı istiyorunuz öylesine mi ilan verdiniz
  • satıyo galiba ben de anlamadım :)
  • Tabiki tamamen duygusal replika almamın sebebi

Birde şöyle birşey var.Gidip replika saat alırsınız ama bünyeniz kaldırmaz.Yani orjinalde alsanız dahi o saate replika gözüyle bakılır.O konuda bir problemim yok.

Bir saate 2000-3000 $ bende verebilirim.Ama vermek istemiyorum sanırım.Ucuz etin yahnisi yenmez doğrudur.
    Ama en ucuz replikayıda almam tabiki

@ Polemik

Dediğiniz gibi seiko citizen vb serilere baktım.Seiko premier serisi var oda 1000 liradan aşağı kalmıyor.

Mesela aşağıdaki longines çok güzel göründü bana.(yukarıda kaldı pardon =)

Genellikle linkteki gibi saatler çekici geliyor bana.

h-ttp://www.kuvarsitwatch.com/tr/online-magaza/page,shop.product_details/flypage,shop.flypage/product_id,341/category_id,18/manufacturer_id,0/

sizce böyle birşey mi daha mantıklı yoksa bir seiko,tissot mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sayın -- 27 Ağustos 2009; 19:08:38 >

• 2 güzel insan 2 güzel saat...
    axiaziz ve de-ka arkadaşlara buradan bir daha teşekkür etmek istiyorum. ilk deniz aşırı saatimi axiaziz abi sayesinde taa singapurlardan aldım :) ufkumu genişletmeme yardımcı oldu resmen kendisi..

SNZG15J1
     SAATLER

ikinci güzel saatimi de de-ka arkadaş sayesinde indirim haberi ve çeşitli baskılar sonucu kandırılarak :) almış bulunuyorum.. fevkalade bir hamilton. geçmedi henüz elime gerçi ama olsun. çok mutlu etti beni.

H70515437

SAATLER

kendilerine müthiş ilgileri ve destekleri için sonsuz teşekkürler. bu saatlerde sizi görüyorum abilerim :)

şimdi de sıradaki; stowa flieger tadında bir pilot kovalıyorum.. çıta yükseliyor mu ne :) çok fazla klonu var bu modelin gerçi. herhangi sevdiğim uygun fiyatlı birini alabilirim. kurmalı tercih nedenidir o da ayrı.

SAATLER

saygılar sevgiler herkese...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kafil arn -- 27 Ağustos 2009; 19:36:51 >

• quote:

satıyo galiba ben de anlamadım :)

quote:

Orijinalden alıntı: MortingenStrasse

güzel saat beğendim ben de

saatinizi satmak mı istiyorunuz öylesine mi ilan verdiniz

NoteBook almamdan dolayı Satıyorum saati.Nakit ihtiyacım var
    Tissot marka başka bir saat kullanıyorum.
    Hem sahibinden - hem gittigidiyorda ilanım mevcut.
  • hadi hayırlı olsun güle güle tak
  • eyvalla :)
  • aslında saati satarsam gözüm arkada kalacak. öyle hissediyorum :(
  • hiç önemli değil,saatin hayırlı olsun.
    quote:

2 güzel insan 2 güzel saat...
    axiaziz ve de-ka arkadaşlara buradan bir daha teşekkür etmek istiyorum. ilk deniz aşırı saatimi axiaziz abi sayesinde taa singapurlardan aldım :) ufkumu genişletmeme yardımcı oldu resmen kendisi..

SNZG15J1
     SAATLER

ikinci güzel saatimi de de-ka arkadaş sayesinde indirim haberi ve çeşitli baskılar sonucu kandırılarak :) almış bulunuyorum.. fevkalade bir hamilton. geçmedi henüz elime gerçi ama olsun. çok mutlu etti beni.

H70515437

SAATLER

kendilerine müthiş ilgileri ve destekleri için sonsuz teşekkürler. bu saatlerde sizi görüyorum abilerim :)

şimdi de sıradaki; stowa flieger tadında bir pilot kovalıyorum.. çıta yükseliyor mu ne :) çok fazla klonu var bu modelin gerçi. herhangi sevdiğim uygun fiyatlı birini alabilirim. kurmalı tercih nedenidir o da ayrı.

SAATLER

• quote:

2 güzel insan 2 güzel saat...

Ne demek... Burada arkadaşlar arasında :) herkes birbirine katkıda bulunuyor...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TechnoMANYAK

quote:

http://di1.shopping.com/images1/pi/f4/ee/6a/71837723-300x300-0-0_Fossil+Fossil+Watch+Analog+Black+Degrade+Dial.jpg

http://www.mysportcenter.net/Images/AM3879.JPG

2sinden biri olablir mi acaba??

kordon

http://www.mysportcenter.net/Images/AM3879.JPG

buna benzer ama kirmizik boyle tam ortada degil yanlis hatirlamiyosam 12 ile 3 arasin kirmiziydi :/
    fossil in sitesine baktim ordada yok ya kaldirildi saat yada yanlis hatirliyorum markasini :(

dediğinize benzer bir de bunu bulabildim. değilse de sağlık olsun

http://www.julesb.co.uk/menswear-1/watches-50/gant-watches-94/gant-black-red-dial-365265-30673_zoom.jpg

benzer ama degil :(

• merhaba arkadaslar,
    bu saat icin ne diyorsunuz? sayet fiyat uygun olursa alinirmi sizce ne dersiniz?
    daha onceki fikir danisip sordugum modellerle ilgisi yok biliyorum..fakat cok temiz nerede ise hic kullanilmamis ikinci el var bir yerde, fiyatinin uygun olmasi durumunda belki dusunulebilir diye soruyorum.
    saygilar.
    http://www.omega.ch/index.php?id=274&details=1&ref=15015100&no_cache=1
  • 
Sayfa: önceki 471472473474475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.