Şimdi Ara

Saatin kordon pimi kırıldı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen düştüm ve saatin sustalı kordon pimini kırdım. Illa saatçiye mi götürmeliyiz? Internetten alayım dedim paketler halinde satılıyor tek tek satışı yok. Zaten ölçüleri de nasıl bulacağım bilemedim. Sabit boyuna mı bakacağız susta ile birlikte mi ölçeceğiz. Koca paket 3 4 liraya satıyorlar. Saatçiye götürsem kaça mal olur acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kordonun pim giriş kısmını ölçeceksiniz sanırım hocam. Bu arada link var mı satın alacağınız yerin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sentez*

Kordonun pim giriş kısmını ölçeceksiniz sanırım hocam. Bu arada link var mı satın alacağınız yerin ?

Internette bir iki yer varda dediğim gibi 4 5 liraya paket alıyorsun içinde bir sürü pim var almak mantıklı gibi gelmedi. Acaba saatçi kaç ister işte asıl mesele burada Internete yazınca çıkıyor siteler

• quote:

Orijinalden alıntı: They Killed Kenny

quote:

Kordonun pim giriş kısmını ölçeceksiniz sanırım hocam. Bu arada link var mı satın alacağınız yerin ?

Internette bir iki yer varda dediğim gibi 4 5 liraya paket alıyorsun içinde bir sürü pim var almak mantıklı gibi gelmedi. Acaba saatçi kaç ister işte asıl mesele burada Internete yazınca çıkıyor siteler

Hocam ben gittigidiyora falan baktım 30 kuruşa falan var onu mu diyorsunuz? Link verirseniz sevinirim çünkü dün sizin konuya meesaj attıktan sonra saatimin pimi kırıldı Ben 20 liraya paket buldum 4-5e bulamadım. Saatçiler tahmini 5 lira alır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sentez* -- 9 Mayıs 2017; 10:29:40 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: They Killed Kenny

quote:

Hocam ben gittigidiyora falan baktım 30 kuruşa falan var onu mu diyorsunuz? Link verirseniz sevinirim çünkü dün sizin konuya meesaj attıktan sonra saatimin pimi kırıldı Ben 20 liraya paket buldum 4-5e bulamadım. Saatçiler tahmini 5 lira alır.

Aradım da bulamadım ya nereden girdiysem toptancı sitesi gibi bir siteydi. Sitenin adının içinde saat kelimesi vardı ama bulamadım ya Nazar değdi bize

• Link bulursanız pm atın hocam yoksa aliexpressden 100'lüsünü alacağım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.