Şimdi Ara

Android 10 | Pie Rehberi | Faydalı Anlatımlar | Rom Linkleri | Oreo, Nougat, MM (134. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.835
Cevap
106
Favori
165.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
82 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bende Fransa rom'lu düz S6 var. Türkiye rom'lu S6'lardan farklı olarak VoLTE gözükmüyor ve de 4.5G bağlantısında 4.5G yazması yerine 4G+ şeklinde yazıyor. (Bu herhangi bir sorun yaratmıyor gerçi.)

Türkiye romuna geçersem bende de VoLTE özelliği etkin olur mu? Bir de Fransa rom'unda Samsung Pay yok ve hiçbir şekilde kuramıyorsunuz. Türkiye rom'unda Samsung Pay var mı? (Zira Türkiye desteği yakın zamanda gelecek.

Yardımlarınızı bekliyorum. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürlerimi sunarım.
  • Samsung S8 ve Dex i kullanan kişi var mı acaba? Bugün aldım ve S8'in kendi şarj aleti ile güç vererek çalıştırmak istedim. Tüm bağlantılar tamam ama telefonu takınca hiçbirşey olmuyor. Acaba eksik yaptığım birşey mi var? Yoksa 12 v 2.1 a olan adaptör mü gerekli?

Kullanım kılavuzuna göre 9 v 1.6 a de yeterli diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amachi A kullanıcısına yanıt
    Merhaba dostum,

Evet CSC'yi TUR yapmalısınız ama önemli nokta o, direkt Rom atarsanız ve CSC XEG kalırsa olmaz. (yöntem ilk sayfada)

Samsung Pay tarzı şeyler ülke boyutunda geldiği içinde onunda orijinal Türkçe Romunda çalışması daha mantıklı geliyor bana.
  • banko121 B kullanıcısına yanıt
    Samsung Müşteri Hizmetlerine sorun daha doğru olur.
  • S8 Galeri uygulamasındaki genel hata 5.3.04.204 güncellemesi ile düzeltilmiş, yüklemek isteyenlere duyurulur.
    Resime gelip tıkladığınızda uygulama hata vermiyor artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mattmurdock

S8 Galeri uygulamasındaki genel hata 5.3.04.204 güncellemesi ile düzeltilmiş, yüklemek isteyenlere duyurulur.
    Resime gelip tıkladığınızda uygulama hata vermiyor artık.

Güzel haber, bunun üzerine yeni uygulamaları ekleyeyim.

Gallery3d_5.3.04.204
    Messages_4.2.00.181
    Samsung Internet Browser_5.4.20.16
    Samsung TouchWiz Home 6.1.09.2
    Samsung Phone_2.1.02.40 (Arama)

eklendi.

Galeri daha akıcı özellikle resimleri sağa sola döndürürken.

Arama > ayarlar > dolaşım yardımı diye bir menü gelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 21 Haziran 2017; 16:54:49 >
  • Murat Hocam Merhaba.
    Bu always on display programını Note 5 e yükledim fakat ne sistem programları arasında ne de kullanıcı app ler arasında bulamadım kayboldu :) Ne yapmam gerekiyor ?
    Teşekkürler Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blocktrade

Murat Hocam Merhaba.
    Bu always on display programını Note 5 e yükledim fakat ne sistem programları arasında ne de kullanıcı app ler arasında bulamadım kayboldu :) Ne yapmam gerekiyor ?
    Teşekkürler Saygılar.

Oraya gelmez zaten kilit ekranına bütünleşik bir şeydir, Note 5 destekliyorsa eğer bu programı AYARLAR > Kilit ekranı ve güvenlik kısmını karıştırın.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Bir de Türkiye rom'unda Samsung Internet'in sürümünün kaç olduğunu söyleyebilir misiniz? Bende şu an 5.4 sürümü var ve çok memnunum, umarım aynı sürüm Türkiye rom'unda da vardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • murat hocam samsungun uygulamasını neden mi5 e kuramıyorum acaba. miui telefona
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amachi

Cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Bir de Türkiye rom'unda Samsung Internet'in sürümünün kaç olduğunu söyleyebilir misiniz? Bende şu an 5.4 sürümü var ve çok memnunum, umarım aynı sürüm Türkiye rom'unda da vardır.

5.4.20.16 kuruluyor en son olarak ilk sayfada da verdik zaten bunun TR romuyla pek alakası yok dileyen indirir kurar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeKiMoĞLu-47

murat hocam samsungun uygulamasını neden mi5 e kuramıyorum acaba. miui telefona

Bazı Samsung telefonları bile her çıkan uygulamayı kuramıyorken başka telefon çok zor dostum.
  • S7 Edge cihazımda Always on displayı kullanmıyorum fakata s8in aodu çok hoş gözüküyor. Telefona kurmak istediğimde paket çakışma hatası alıyorum bunu nasıl çözebilirim acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EuroAsia

S7 Edge cihazımda Always on displayı kullanmıyorum fakata s8in aodu çok hoş gözüküyor. Telefona kurmak istediğimde paket çakışma hatası alıyorum bunu nasıl çözebilirim acaba?

Telefonu Güvenli Moda alarak deneyebilirsin.

Samsung Telefonları Güvenli Mod ile Başlatmak

ilk sayfada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 23 Haziran 2017; 11:53:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: EuroAsia

S7 Edge cihazımda Always on displayı kullanmıyorum fakata s8in aodu çok hoş gözüküyor. Telefona kurmak istediğimde paket çakışma hatası alıyorum bunu nasıl çözebilirim acaba?

Telefonu Güvenli Moda alarak deneyebilirsin.

Samsung Telefonları Güvenli Mod ile Başlatmak

ilk sayfada.

Denedim yine olmadı
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    S8 launchrrı android 6 olan A7 y3 kurabilir miyiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frenze

S8 launchrrı android 6 olan A7 y3 kurabilir miyiz.

Hayır, Çoğunun Minimum Android 7 gereksinimi.
  • Hocam aptoide uygulaması neredeyse bütün samsung uygulamaları için güncelleme sunmuş , bu uygulama üzerinden güncellesek sorun olur mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miranda Kerr

Hocam aptoide uygulaması neredeyse bütün samsung uygulamaları için güncelleme sunmuş , bu uygulama üzerinden güncellesek sorun olur mu ?

Yok kardeşim fakat o S6 uygulamaları olarak güncelleyebilir, sen bir kere S8 uygulamasını yüklediysen buna güncelleme geliyorsa sıkıntı olmaz.
  • Arkadaşlar s7 edge SM935F cihaz var güncelleme en son 1 şubat 2017 almış daha güncelleme gelmiyor nasıl güncelleme alır hale gelir bu telefon ?
  • 
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.