Şimdi Ara

S7 Edge ve Note 5

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba. Temmuz ayında yani önümüzdeki haftalarda telefon almayı planlıyorum. Donanım Haber'in incelemelerine ve diğer yabancı sitelere şöyle göz attığımda aklıma yatan birkaç telefonun içinde finale kalan S7 Edge ve Note 5 oldu. S7 Edge piyasanın en güçlüsü olarak görülüyor. Fakat pil performansı, kalem kullanmanın verdiği rahatlık ve fiyatının S7 Edge'e nazaran daha ucuz olması beni biraz da Note 5'e çekiyor açıkçası. Sizce bu açılardan hangisi tercih edilmeli?
    Şu an kullandığım telefon S4 Mini ve 2013 yazından beri kullanıyorum ve alacağım bu telefon da böyle uzun vadeli olsun istiyorum. S4 Mini'yi 3 yıl kullanmış biri olarak rahat 4 yıl götüreceğini düşünüyorum aslında herhangi bir amiral gemisinin. Tavsiyelerinize ve bu telefonlar dışındaki önerilerinize de açığım. Teşekkür ederim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EzioAuditore_ -- 21 Haziran 2016; 12:21:07 >

• Note 7nin cikmasina az kalmisken note 5 alinmaz. S7 edge

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Note 5 şu an piyasanın en çok satılan performans ürünü.
    Muhakkak yenisi sürekli çıkacaktır takip etmek maddi açıdan güç olabilir ama ben olsam fiyat avantajını da göz önüne alıp note 5 alırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle şunu belirtiyim; Note 7 beklemekte kesinlikle fayda var, N7 çıkmadan n5 almayin,acele etmeyin.

+Edge ekranlar suanlik pek ergonomik,kullanisli,cok gerekli birşey değil, yanlisikla parmaklarınız degebiliyor, gelişmesi gereken yolu var daha,s sadece tasarım olarak süper gözüküyor o kadar. S pen ise daha kullanışlı bir özellik. Note 5 hem fiyat olarak hem s pen ayrıcalığı olarak daha önde benim için .

.Eğer s pen ile aranız yoksa s6edge+ oneriyorum . 600 TL fark verip s7 edge almayın .

Şunuda unutmamak gerekir ; Note serisi bambaşkadır,rakibi yoktur

• quote:

Orijinalden alıntı: tqyatmn

Öncelikle şunu belirtiyim; Note 7 beklemekte kesinlikle fayda var, N7 çıkmadan n5 almayin,acele etmeyin.

+Edge ekranlar suanlik pek ergonomik,kullanisli,cok gerekli birşey değil, yanlisikla parmaklarınız degebiliyor, gelişmesi gereken yolu var daha,s sadece tasarım olarak süper gözüküyor o kadar. S pen ise daha kullanışlı bir özellik. Note 5 hem fiyat olarak hem s pen ayrıcalığı olarak daha önde benim için .

.Eğer s pen ile aranız yoksa s6edge+ oneriyorum . 600 TL fark verip s7 edge almayın .

Şunuda unutmamak gerekir ; Note serisi bambaşkadır,rakibi yoktur

Peki Note 7 sizce -ithalatçı garantili fiyatıyla- ne kadara satışa sunulur? S7 Edge almayıp beklemeye değer midir ?
  • bence s7 edge alıp devam edebilirsin, note7yi sadece kalem kullanmak istersen bekle derim
  • EzioAuditore_ kullanıcısına yanıt
    Eğer s pen'i çok aktif kullanıyorsanız note 7 tabiki de beklenir. Ama s pen ile aran yoksa s7 edge al devam et derim,tabi fiyatta sıkıntı yoksa. Note 7 nin fiyatı BENCE 2700-2800 arasında olur ustune de çıkmaz sanırım.

• Herkese çok teşekkür ederim. Öyleyse sanırım telefon alma işi ileri tarihe sarkmazsa önümüzdeki haftalarda S7 Edge alacağım. Tekrar teşekkür ederim sağolun abilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EzioAuditore_ -- 23 Haziran 2016; 11:46:32 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.