Şimdi Ara

S5max robot süpürge yeniden 4260TL (Amazon)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
4.889
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• kullanmadan şöyle önyargılı konuşuyorsunuz rezil oluyorsunuz. biri gırgır demiş biri gelişmemiş demiş. bi kere deneyimlese ikiside yüzyılın icadı diyecek. 10 senedir piyasada olan ürün için yetersiz diyor. lazer kamera sensör derinlik algısı nesne tanıma gps tüm teknolojiler var üzerinde. ayrıca gırgır dediğin çoğu insandan akıllı kesinlikle.

Yaklaşık 1.5 ay önce satın aldık. Almadan önce bu kadar para verilir mi gereksiz diyordum. Sonunda bir şans vermeye karar verdik amazondan satın aldık kurulumu yapıp kullanmaya başlayınca nasıl bir nimet olduğunu anladık. Böyle bir kolaylık yok cihazı programladım hergün saat 14.00de evi temizlemeye başlıyor. Resmen kurduk unuttuk cihazı.. eşimde bende çalışıyoruz eve gelince evin temizlenmiş olması kadar güzel birşey yok. Koca evi temizlerken eğilip kalkmaktan sırtımıza ağrılar giriyordu. Cihazı aldığımızdan beri geleneksel süpürgeyi unuttuk resmen. Ve şunu farkettik evin havası bile değişti hergün evi temizledğinden evde havada uçuşan mikro tozlar mobilyalara sinen tozlar inanılmaz azaldı. Herkese tavsiye ederim.. kendinize yapacağınız en iyi yatırım olacak kesinlikle.
  • AimiPia A kullanıcısına yanıt

4260 yapmıs 😀

• Amazonda en dip fiyat bu süpürge için şimdiye kadar bu mu oldu 😁
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruzgarlibahce06

Amazonda en dip fiyat bu süpürge için şimdiye kadar bu mu oldu 😁

evet 4.200 altina inmedi amazonda 1-2 haftada en azindan inmedi... oncesini bilmiyorum. bende

• 2599 tl idi 2 gün önce n11 de

• 140karakter kullanıcısına yanıt

Bu süpürge dediğin fiyata düşse ortalık bayram yerine döner hocam, muhtemelen farklı modelidir o düşen

• ne esprisi var bu süpürgenin ? Bildiğin yürüyen gırgır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÇevreMühendisi -- 21 Kasım 2020; 17:20:1 >
  • ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt

• Sırf moda ve hava atma aracı. En az 3 versiyon sonra düşünülenebilir. Siz alın da ar ge masrafları çıksın.
  • kullanmadan şöyle önyargılı konuşuyorsunuz rezil oluyorsunuz. biri gırgır demiş biri gelişmemiş demiş. bi kere deneyimlese ikiside yüzyılın icadı diyecek. 10 senedir piyasada olan ürün için yetersiz diyor. lazer kamera sensör derinlik algısı nesne tanıma gps tüm teknolojiler var üzerinde. ayrıca gırgır dediğin çoğu insandan akıllı kesinlikle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Archmeister -- 21 Kasım 2020; 17:55:18 >
  • Bu cihazdan bende düşünüyorum.
  • Kedi uzanamadığına murdar dermiş hocam konuşsunlar onların da eğlenmeye hakkı var
  • 10 tl zam gelmiş beyler

• muhalif13 kullanıcısına yanıt

Boş konuşmayalım.

• alır almaz kargoladılar, denk mi geldi nedir.

• tavsiye eden varmi
  • ben geçtiğimiz perşembe amazon.com.tr stıcılı s5max aldım kullanılmış geldi pazartesi iade edeceğim

aynı zamanda forumda bir başka kullanıcı da benle aynı zamanda aldı ona da kullanılmış geldi

bilginize

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.