Şimdi Ara

S4 Mini fiyatı düşer mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu aralar almayı düşünüyorum ama bir iki hafta yada bir ay beklersem fiyatı düşer mi acaba ?

• aliofage A kullanıcısına yanıt
    tabii düşecek bekle biraz
  • bayramda bın lıraya ıner ama suan o paralar xperıa sp cok daha ıyı ve ustun bır cıhazdır goz atmanı onerırım sarjıda daha uzun gıder kasada cok daha saglamdır ayrıca.
  • stevejones kullanıcısına yanıt
    sp güzel cihaz ama tek elle kullanıma uygun değil o kadar, bu boyuta yakın bütün telefonları araştırdım. S4 mini almamdaki tek amaç tek elle kullanım ve tabiki iyi bir donanım. Uzun süredir takip ediyorum fiyatı düşerse kararım kesin. Düşecek gibi de durmuyor.
  • Fiyatı düşmeyen bir samsung gördünüz mü? 1 aya belki düşmez ama 3-4 aya dip yapar. Ne kadar takoz olduğu ortaya çıktıkça ucuzluyor hepsi.
  • Gorunus icin htc one mini al babasinin aynisi. Ama s4un ozellikleri daha saglam sanirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S3 mini 999dan başlamış hızla düşmüştü eminim s4mininin kaderi de aynı olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliofage

sp güzel cihaz ama tek elle kullanıma uygun değil o kadar, bu boyuta yakın bütün telefonları araştırdım. S4 mini almamdaki tek amaç tek elle kullanım ve tabiki iyi bir donanım. Uzun süredir takip ediyorum fiyatı düşerse kararım kesin. Düşecek gibi de durmuyor.

Xperıa L bal ktc one mını ve s4 mını ıle aynı chıp set ve gpu kullanıyor hemde daha hesaplı samsungtanda saglamdır kasa olarak.
  • Anlaşılan beklemek gerekiyosa birkaç ay beklenmeli yoksa bi manası yok tavsiye ve cevaplar için teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.