Şimdi Ara

S4-Episdoe 2 %100 Fix Performasn %70 Edit

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba Ark Evet Season4-Episdoe 2 Files En Son Güncellemde Skill-Tree Bug Vs Buglar Kakmıştır..

Dataserver , connectserver , JoinServer Kaldırılmış Onun Yerine Tüm Programların Birleştirildiği Bi Program Sayesinde %70 Oranında Performans Artışı Sağlanmıştır... Spotlar Düzenlenmemiş Ve Shoplar Düzenlenmemiştir .... S4 yeni İtemler Eklenmiştir... S4 3d Main Eklenmiştir Mausun Orta Tuşu İle İleri geri sağ Sol İşlemeleri gerçekleştirilmiştir Böylelikle Daha Kulanışlı Bir 3d Main Yaratılmıştır...

Bu Filesi Payalaşarak Muculara Büyük Yardımım Dokunacağını Sanıyorum Ve Bu filesle Birlikte MuONline

Bırakmış Bulunmaktayım Belki Arada Sırda pAYLAŞIMD Bulunurum......... Ve Gobel Belediye Sporlulara Selamlar

Server Files Downlaod : Buraya Tıkla5yın5

Resimler:

JoinServer ,DataServer,CsServerin Birleştirildiği program

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByArchil -- 6 Aralık 2008; 0:52:54 >

• Bu ne simdi EDataServer a ByArcHiL yazınca senin mi oluyor. Skill Tree demişsin ya hani bir resim varmı onunla alakalı. Aydinlat bakim arkadasları. Emege saygı yinede saol.
  • Asamı Kaybettim Bulunca Aydınlatacam Hepinizi
    +
    Ben Dedimmiki Dosyaları Ben Yaptım Die Düzenledim Dedim Ben bazıalrı gibi stada bi bayrak asıp
    emeğe saygı çok emeğimiz var bizim clienti kullnamayın player sana sesleniyorum s4 yeni itemler eklendi ben ekledim die... Zate 1 uğur 2 sen Freni patlamış kamyon gibi nerde zoruna giden bişe olsa atlarsın sanane haci sen mu files oynatma ve yürütme bakanımsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByArchil -- 6 Aralık 2008; 0:25:40 >
  • JoEmcoy şu bizim Perulu arkadas degilmi. :D:D Ona sorar aydinlanirim yaw Archil alinti yapmişsin :D neyse asana gerek kalmadı. Bende Scepter var ben aydinlatirim.

eData Server ile sayın ArcHiLL Arkadasım 3 harfli karakter alinmiyor bunu nasıl yapacaksın bunuda acıklasaydın mademki bu işe sen bas koymussun. aciklayiver. eDataServer cıkalı 2 ay olucak neredeyse sen yenimi görüyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |Lee| -- 6 Aralık 2008; 0:27:39 >
  • [img=http://img216.imageshack.us/img216/9003/adszho5.jpg]
    [img=http://img216.imageshack.us/img216/adszho5.jpg/1/w548.png]

Bütün filesler birilerin elinden geçmiştir birinin düzenledği filesin üstüne birşeyler katarak yenilemek ben dedimmi web zen dedemin s4 versiyonu beraber çıakrdık die

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByArchil -- 6 Aralık 2008; 0:31:34 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ByArchil

Asamı Kaybettim Bulunca Aydınlatacam Hepinizi
    +
    Ben Dedimmiki Dosyaları Ben Yaptım Die Düzenledim Dedim Ben bazıalrı gibi stada bi bayrak asıp
    emeğe saygı çok emeğimiz var bizim clienti kullnamayın player sana sesleniyorum s4 yeni itemler eklendi ben ekledim die... Zate 1 uğur 2 sen Freni patlamış kamyon gibi nerde zoruna giden bişe olsa atlarsın sanane haci sen mu files oynatma ve yürütme bakanımsın

he ben o dediginin bakanıyım sen necisisin bakmayanı Çalanımısın. Arenaya bayrak koymanın ne emegi varmıski biraz photoshop biraz MuSkinner bukadar ee Set eklemekdede sorun yok maini editleyiver oldu bitti itemkoru dogru yere koyarsın ve mainini ona göre düzenlersin tamamdır bu iş. Kim demiş ben yaptım diye o setleri. Rimbross İllusionGame den arkadasımızdır Burada bir kac kiside sahittirki O setlerin yayınlandıgındaki Msn coklu konusmasında bizlerde ordaydık ve birileri sahit olsun diye onlarıda aldık konusmaya neyse bilen bilir bizleri muonline ı bırakmana sevindim. hadi yolun acık olsun.

• quote:

La senin türkiyede ark yok gitmiş nerden bahsediyor sana hediye verecem yakında zevkten 5 köşe olcan de kodmun kaşarlları ben milleti hortumlamıyorum 15 ytl files ticareti

bana bak Seni ServerFiles diye yazar Logmein gibi oyarım. gelmis burda iki files koydun diye afra tafra yapma paylasım yapmak yasak özelliklede muonline ile alakalı ama biz yazıyoruz bişeler. Sende motor gec ısınıyor sanırım antifirizin mi eksik bana mı öle geliyor. Senin gibi arkadasım olacagına hiç bişe olmasın daha iyi anladın mı NooB hade simdi git isine.
  • Allahım Noblara akıl fikir versin geri gelsin amellelerede wersin maini editlemiş kod eklemiş vay salkao
    Maini editlemen gerek yok hacim sen event baglara item nuamrasını eklesen cliente item dosyalrını atsan zate main bulur itemi bırah filim uydurmayı
    http://imageshack.us][img=http://img216.imageshack.us/img216/9003/adszho5.jpg
  • Cok biliyorsun yaa elindede bu dediklerinin kanıtı varya konus bakim agzi olan konusuyor. İş icraate gelince FISSSSS tmm mi. sen bu dediklerinin dogru olduguna dahi inanmıyorsun gelmiş burda battikca batiyorsun. Sen kim maini editlemek kodlamak kim. yok onu oraya yazınca main bulurmus hahahahaha muronun gülüşü gibi gülelim. Sen bence tez zamanda buralardan uzaklas sonra cok pis gülecekler sana.
  • La bi zmanın ameleşeri usta başı olduya zikecem kendimi... SEN %100 Nuamrasın top 31 listelerinde 1 numarasın uzun zmandır küreklerle uğrşamaktan çok bunaldım nedir çaktığım mu mu la zokayım muya
    Bi Aralarda Akaruz küre vardı 97-99 kendi çıakrmış ha koduğumda iş akaruzun remi web sitesi wardı
    adam ing bizim akaruz türk adamın smn ekledim ing sayıyor bizimki türkçe dedim bu akaruz annesi ing bia damla bişlermi karıştırdı ama yok meğersem hortumcu 31 Lee Dh Başka yerde kesme ancak senin maların inanır
  • By Archil Alıntı yaptıysan adam gıbı yaz aLLahım ya
    @Lee HaKlısın dostum arkandayım..
  • Archil yolun açık olsun.Yine bekleriz.
    Şu yazdıklarınızdan hiçbirşey anlaşılmıyor..Tartışıyosanız adam gibi tartışın seviyenizi koruyun.
    ßu arada Lee o çoklu msn konuşmasındaki kişi ben oluyorum galiba ?

Edit:/imLâ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Big Turtle -- 6 Aralık 2008; 1:10:16 >
  • quote:

La bi zmanın ameleşeri usta başı olduya zikecem kendimi... SEN %100 Nuamrasın top 31 listelerinde 1 numarasın uzun zmandır küreklerle uğrşamaktan çok bunaldım nedir çaktığım mu mu la zokayım muya
    Bi Aralarda Akaruz küre vardı 97-99 kendi çıakrmış ha koduğumda iş akaruzun remi web sitesi wardı
    adam ing bizim akaruz türk adamın smn ekledim ing sayıyor bizimki türkçe dedim bu akaruz annesi ing bia damla bişlermi karıştırdı ama yok meğersem hortumcu 31 Lee Dh Başka yerde kesme ancak senin maların inanır

JoEmcoy un bunu yaptigindan bile haberi yok sanırım. Sen ancak Bukadarlık beyninle bukadarlık kötü söz edebilirsin. ByLoRD dan demekki pek bişeler kapamamıssın ByLoRD larda LigTV izlerken yalvarislarini görüyorduk demekki bunlar icin miş aklin sira bişeler ögrenip burda kendine bi saygınlık kazanıcaksın haa. neyse Zaten Şikayet msjları basari ile iletildi suyun ısındı kocum buraya kadarmıs. Zinedine Zidane gibi oldun sanırım banlanarak MuOnline a veda ediyosun :D

• İYİ Güzelde byarchill paylaşmiş olduğun files nerede.linkler ölü çıkmıyor.birdaha bakmanı tavsiye ederim. filesi lazim şuan. paylaşim in için teşekkürler ayrıca.
  • Yine rezillik

Pff.
  • Emege saygı paylasım için Tskler..

• Link Berbat..

Foruma Gidior Bide üyeLik iStiyor

linki bari buraya koy
  • quote:

Orjinalden alıntı: LveL

Link Berbat..

linki bari buraya koy

Tolga 2 dk da üye olsaydın ya buraya yazacağına
  • quote:

Orjinalden alıntı: ActionMu

quote:

Orjinalden alıntı: LveL

Link Berbat..

linki bari buraya koy

Tolga 2 dk da üye olsaydın ya buraya yazacağına

Üye Oldumda MSN'YE aktive kodu gelmior

sen bana pm'den linki atsana

• Bu Filesteki Bug %kaç ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L0v3$h0t# -- 18 Aralık 2008; 16:22:02 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.