Şimdi Ara

S4 alıcam fakat fikir vermeniz lazım beyler çok acil bu akşam alıcam telefonu !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1200 liraya S4 buldum önceden S3 mini kullanıyordum ve telefon artık can çekişiyor S4 alıcam bu akşam fakat S5 çıktığı içinde biraz kararsızım S4 nasıldır stabil midir iyi randıman alabilir miyim tavsiye eder misiniz ? Acil yardım lazım beyler yorum yapmadan geçmeyelim sağolun şimdiden iyi forumlar .

• Bence s4 al.. s5 ile cok bir fark yok arasinda sadece islemci ve bir kac sensor fazladan iste..aradaki farka 1000 lira verilmez.ama tabi senin kararin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trcix01

Bence s4 al.. s5 ile cok bir fark yok arasinda sadece islemci ve bir kac sensor fazladan iste..aradaki farka 1000 lira verilmez.ama tabi senin kararin.

zaten babamda destekçi olacak 1200 e anlaştık 2000 lira bi telefona veremem açıkçası babamıda kafalayamam S4 iyiyse randımanlı ise almamam için hiç bir problem yok demektir
  • 4.4 ile birlikte telefon çok akıcı ve stabil oldu. Almanızı öneririm

• İmkan varsa Note 3 e yönelin derim,S4 ve S5 kötü cihazlar değil asla ama Note 3 bunların abisi.Özellikle N9005 modeli kral tlf
    Ben s4 kullanıyorum gayette memnunum tlf numdan ama Note 3 bana daha fazla hitap ediyor mesela,güzel bi fırsat yakaladığımda Note 3 e geçiş yaparım en kısa zamanda
  • Note 3 alacagina bence s5 alsin arkada 200-250 lira fatk ediyor..s5 her sekilde note 3 den ustun..ekran kalitesi,kamerasi,sensorler vs..

• Al

• quote:

Orijinalden alıntı: brkyldrm19

1200 liraya S4 buldum önceden S3 mini kullanıyordum ve telefon artık can çekişiyor S4 alıcam bu akşam fakat S5 çıktığı içinde biraz kararsızım S4 nasıldır stabil midir iyi randıman alabilir miyim tavsiye eder misiniz ? Acil yardım lazım beyler yorum yapmadan geçmeyelim sağolun şimdiden iyi forumlar .

100 daha atın G2 alın bence.Almayanı dövüyolar o fiyata
  • Ekran kalitesi belki bi tık yukarda olur ama diğer özellikleriyle kafa kafaya kapışır Note 3,9005 modeli dedim yani Qualcom lu olan model Exynos lu modele göre daha üstün çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkyldrm19

1200 liraya S4 buldum önceden S3 mini kullanıyordum ve telefon artık can çekişiyor S4 alıcam bu akşam fakat S5 çıktığı içinde biraz kararsızım S4 nasıldır stabil midir iyi randıman alabilir miyim tavsiye eder misiniz ? Acil yardım lazım beyler yorum yapmadan geçmeyelim sağolun şimdiden iyi forumlar .

artık s4 işi bitti.. s5 bile snapdragonun liderliğini kabul etmişken gidip s4 alınır mı... alacağın bu fiyata g2 en iyi seçenek olarak duruyo.. bende hem s4 var hem de g2.. arasında gözle görülür şekilde donanım ve kalite farkı var...

• yukselg Y kullanıcısına yanıt
    Nerde kabul etmiş liderliğini ? Barcelona'da Exynos infinity lansmanını senin gibi cahiller için yaptılar. S4 kullanıyormuş ufak atta civcivler yesin.

• S4 artık Samsung'un gözünden düşmeye başlayacak, ve bir yıl sonra kendiliğindeb kasmalar ve donmalar olacak bir Touchwizle geliyor. Bence almayın, G2 ve Elite dururken hata olur.

Elite'i bilmem de, G2 kesinlikle alınması gereken bir telefon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xyoline -- 6 Mayıs 2014; 7:17:53 >
  • S4 de pişman eder, bence G2 ye ya da Nexus 5 e yönelin

• Sakin S4 almayın. Bu kadar kapalı telefon görmedim ben. iPhone'dan farkı yok resmen. Doğru düzgün ROM bile yükleniyor telefona. Ayrıca pili berbat bence. 1200tlye n11den g2 almanızı tavsiye ederim daha mutlu olursunuz :). S4e 1200 verilmez, arkadaşta sıfır gibi S4 var 850tl civarinda satıyor. Elinizde patlar ileride. G2 alin derim ayni fiyat ve performans farkı çok.

Edit;: S4ten yazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpesifikBrush -- 6 Mayıs 2014; 7:26:12 >
  • Çöpe atilacak 1200 tl daha

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtrhn

Nerde kabul etmiş liderliğini ? Barcelona'da Exynos infinity lansmanını senin gibi cahiller için yaptılar. S4 kullanıyormuş ufak atta civcivler yesin.

sana nasıl kanıtliyim .. bende hem s4 var hemde g2 var...

• quote:

Orijinalden alıntı: gorkem2626

Çöpe atilacak 1200 tl daha

+ 100000 millet hala cahil bilinçsiz arkadaşım... teknolojiden anlamayan milletiz... bu devirde s4 alıyorlar.. bu devirde casperdan hp den bilgisayar alıyorlar.. daha toplama bilgisayar al dendiğinde ikinci el istemem diye cevap veriyorlar... exynos alma snapdragon al diyoruz sonra gidip yine exynoslu bir çöp alıyorlar... ben bunlara kızmıyorum samsung firması akıllıca hem exnoslu hemde snapdragonlu telefon çıkartıyor satış yüzdesini arttırıyorlar.... şu çok garip note 3 ün snapdragonlu olanı neden türkiyede yok... aklıma tek bir şey geliyo bizim millet cahil ne olsa alıyor zaten diye düşündü samsung o yüzden avrupaya en iyisini veriyor çünkü onlar bilinçli bir şekilde alıyor neyin ne olduğunu iyi biliyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: yukselg

quote:

+ 100000 millet hala cahil bilinçsiz arkadaşım... teknolojiden anlamayan milletiz... bu devirde s4 alıyorlar.. bu devirde casperdan hp den bilgisayar alıyorlar.. daha toplama bilgisayar al dendiğinde ikinci el istemem diye cevap veriyorlar... exynos alma snapdragon al diyoruz sonra gidip yine exynoslu bir çöp alıyorlar... ben bunlara kızmıyorum samsung firması akıllıca hem exnoslu hemde snapdragonlu telefon çıkartıyor satış yüzdesini arttırıyorlar.... şu çok garip note 3 ün snapdragonlu olanı neden türkiyede yok... aklıma tek bir şey geliyo bizim millet cahil ne olsa alıyor zaten diye düşündü samsung o yüzden avrupaya en iyisini veriyor çünkü onlar bilinçli bir şekilde alıyor neyin ne olduğunu iyi biliyor...

Yapacak bişey yok hocam herkesin kendi hür ve özgür iradesi var sonuçta parada onlarin parasi biz sadece fikir verebiliriz o kadar

• Adama bak s4 alanlara küfür ediyor 2m telwfonu s4. Dünya türkiye'den ibaret değil 5g'ye geçmek üzere olan kore de exynos kullanılıyor. Chromebookta exynos kullanılıyor. Seçenek ve geri tuşuna uzun basınca ne oluyor s4'te ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yukselg

quote:

Yapacak bişey yok hocam herkesin kendi hür ve özgür iradesi var sonuçta parada onlarin parasi biz sadece fikir verebiliriz o kadar

aynen yapılcak birşey yok

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.