Şimdi Ara

S3 silinen resim kurtarma !! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
47.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Ayrıca usb bellekten telefon hafızasını da görür

recuva ile taratabilirsin

@gnc_ky

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Su EleMeNtaL -- 21 Eylül 2013; 9:44:07 >
  • evet denedim :/ malesef görmedi. kafayı yiyeceğim artık. eminim kolay bir yolu var ama hala bilmiyorum :/ :/
  • Ben konu sahibi olarak sorunumu çözen tek yorumu _KutupAyısı_ üstat yapmış.

Bende tavsiyesine uyup yeni anılar yapamaya başladım :D Şuan gayet stabil çalışıyor S3 gerçi S4 alıp dropboxla fotoları senkronize tutuyorum 50 gb yer sağlamış DropBox gayet iyi.

Diğer sorun yaşayan arkadaşlara da dosyaları kilit koymayı sağlayan app yada root yada öncesinden recovery app tarzı şeyleri telefonda bulundurmalarını yada hafıza kartına kayıt yapmalarını tavsiye ediyorum.

Geçen zaman zarfında baya bir uzman oldum bu konuda ve ne yazıkki diğer modelleri bilmemde Galaxy'lerin kendi hafızalarını normal bir şekilde kullanan kullanıcılar için geçmiş olsun demekten başka bir çözümü yok konunun. :(
  • Arkadaslar yada bunu gorenler ben S3 kullaniyorum.Ben ilkten fotograflari Gmail'de taslaklara kaydettim.Sonra da telefondan sildim. (SD card kullanmiyorum.) Gecenlerde fotograflari Facebook'ta paylasacaktim ama Gmail'de bulamadim.Onlari da geri getirmek istiyorum Cok uzuluyorum lutfen yardim edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tecnological-216 -- 9 Ağustos 2014; 22:28:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.