Şimdi Ara

S3 Mini Menü Sesleri Çıkmıyor ( Su dalgası )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konu başlığında belirtiğim gibi,telefonu yeni aldım Replika(kore malı) s3 mini. Sorun şöyle;

Normal menüye tıklarken veya dosyalarıma tıklarken ses çıkmıyor. Örneğin; Ayarlar tarafına giricem Tıklıyorum,Menüye girme sesi çıkmıyor.

İlk aldığımda bir şeye tıklayınca dalga sesi geliyordu yani su sesi geliyordu şimdi hiç gelmiyor.. Arkaplan animasyonunu su yaptım ,tıklıyorum su'ya su sesi gelmiyor Off ??? Neden olabi
    lir

• normal s3 mini de güncelleme yapınca menudeki dalga efekti gidiyodu bende o sekilde olmustu.güncellemeden kaynaklı olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmutaslan

normal s3 mini de güncelleme yapınca menudeki dalga efekti gidiyodu bende o sekilde olmustu.güncellemeden kaynaklı olabilir.

Peki bunu düzeltmenin bir yolu yokmu ??? :D
  • Off ?? bilen yokmu biriniz cevap versin !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhatwxe

Off ?? bilen yokmu biriniz cevap versin !!!

ayarlar+ses+dokunma sesleri ve ekran kilidi sesi kutucukları işaretli olmasına rağmen ses çıkmıyorsa sistem hatası olabilir.Fabrika ayarına geri dönerek veya recovery ile düzelebilr.Ama emin değilim uzman değilim bu konuda.
  • bu arada telefon replika olunca recovery falan yapılıyo mu bilemiyorum.Su sesi derken telefon haşat olmasın;)
  • SORUN COZULMUSTUR Sistem seslerini yukseyllttim oldu telefon replika olunca sistem sesleri ayarlardan degismiyor bi yuzdrn WOLUME BOOSTER yukledim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.