Şimdi Ara

S3 ağda kayıtlı değil sorunu ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
24.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hocam cok saol modem ve karneli kurdum dedigin gidi şebeke geldi ama imeini sonu xxxxxx/01 idi patch leri yaptıktan sonra xxxxx/11 sizdede böyle oldumu yoksa neden oluyor acaba bilgisi olan yazarmı lütfen
  • arkadaşlar bendede oldu bataryayı çıkardım sım kartı çıkartım taktım olmadı tekarar çıkardım 3-5 dk bekledim geri taktım oldu
  • forumcu22 F kullanıcısına yanıt
    bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz acaba hiç anlamıyorum telefonsuz kaldım
  • imei sorgula bakalım ne diyecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumcu22

ya arkadaşlar ben cep numaramı yazmıştım. Arayan olmadı. Ama çok fazla özel mesaj gelmiş. O zamanlarda odin kullanan yoktu buraya destan yazma şartı vardı. Üstelik bi de kimse bilmiyordu. Tr sitelerinde böyle bir sorun da yaşayan yoktu ne bileyim menem bir sorun haline geleceğini,. Sonra zaten diğer sitelerden yazımı görüp soran arakdaşlar oldu. Onlarda zaten boy boy yazdılar. Nette çözümü var şu an. Ben Almancadan ingilizceye çevirip o şekilde bir blogçudan çözmüştüm.

Adımlar.

1. Odin 3.09 la TR için olan 4,3 sürümünü indirin ve kurun.
    2. Telefonu rootlayın

(buraya kadar olanlar zaten internette bol bol bulabileceğiniz şeyler) Bilgi kirliliği var bulamazsanız bu kısmada yardımcı olurum.

3. Patched_BUUGMJ3_modem dosyasını indirin.
    4. Patched_XXUFMJ9_kernel dosyasını indirin.

Telefonu recovery modde açın bu 2 patchi yapın.

Sorun bu kadar. Nette tonla var ben çözdükten sonra başka sitelerden de arkadaşlara söyledim. Onlar sitelerinde yazdılar.

Linkler çalışmıyor olabilir. Bu isimleri nette yazın tonla var. ,

Yinede çözemeyen varsa XXXXXXXXXXXXXXX telefon numaram. Yardımcı olurum.

Uzun zamandır nete girmedim. Bu kadar menem bir sorun olduğunu bile bilmiyordum.

Tonla kişi telefonla aradı sorunlarını çözdüm 1 kişi bile girip başka birine yardımcı olmamış, çok ama çok ayıp, bari bi girip tşk etselerdi. Bu nedenle numaramı sildim. Daha detaylı da anlatan arkadaşlar olmuş nette buldum. Yineden özel mesaj atın yardım ederim. Ama öğrenince sizde başkalarına yardım edin.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.