Şimdi Ara

S20 FE mi S21 FE mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung S21 almayı düşünüyordum ancak gördüğüm çoğu yorumlarda bataryası çabuk bitiyor yazmışlar. Bundan dolayı S20 FE 8/256 almayı düşünüyorum. Güncelleme almaması dışında S20 FE nin S21 FE den çok büyük bir farkı var mıdır? S20 FE Fiyat ve 256GB hafıza olarak S21 FE den daha makul geliyor bana. S21 FE nin işlemcisi de Snapdragon 888 e eşdeğer exynos işlemci. Ama Snapdragon 865 ile aralarında çok büyük bir fark olacağını düşünmüyorum. S21 FE nin güncellemeden sonra batarya optimizasyonu düzelir mi? Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz?

• Kamera sizin için çok önemli değilse bence s20 fe alın. Kamera dışında pek fark hissedeceğinizi düşünmüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S20 FE kamerası benim için yeterli olur. Onun dışında android 14 almayacak bu sorun olmaz heralde. Telefon arayüzü yavaşlamaz diye düşünüyorum. Öneri için teşekkürler

• up

• S20 fe nin de bataryası öyle ahım şahım değil. S21 fe ye göre çok az daha iyi ama. Güncelleme sorun olmayacaksa s20fe tercih edilebilir. Bu arada S20fe ilk çıktığında daha iyi pil performansı sunuyordu.

• s20 fe nin 8 256 lıları pahalı. 11 bine alcaksan s20 fe mantıklı olabilir ama s20 fe ye 13 14 verceksen s21 fe al. Biraz daha güçlü işlemcisi ve 2 yıl daha fazla güncellemesi var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.