Şimdi Ara

S sport HD ve Nba Tv HD Tivibu'da

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
3.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S sport HD tivibu ev 74. kanalda Nba tv 75. kanalda yayında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok çok iyi bir hamle ancak bu durum şampiyonlar ligi ve avrupa liginin Beinsporta gittiğinin de göstergesidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baidoo

Çok çok iyi bir hamle ancak bu durum şampiyonlar ligi ve avrupa liginin Beinsporta gittiğinin de göstergesidir.

Sadece Şampiyonlar Ligi beIN Sports da olacak. Avrupa Ligi Saran Medya dadır , yani S sport dan yayınlanacak.

• Bende her ikisinde gözükmüyor. Otomatik olarak Tivibu tarafından mı yükleniyor, yoksa bilgileri biz giriptemi aratacagiz. Eğer biz gireceksek frekans bilgilerini yazabilirmisiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şahsen ŞL gittiğine göre Tivibu'nun bir anlamı kalmadığını düşünüyorum.

Futbol için adres Digiturk, diğer her alanda ise D-Smart Tivibu'dan daha üstün (bu 2 kanal haricinde daha fazla kaliteli kanal ve düzgün çalışan uydu alıcıları var )
  • blacksea2601 B kullanıcısına yanıt
    Tivibu Ev demiş, yani IPTV olabilir galiba. Uydu'ya eklenmesi biraz daha uzun sürebilir bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheWealdstoneRaider -- 8 Aralık 2017; 20:5:1 >
  • blacksea2601 B kullanıcısına yanıt
    Bu frekansı denediniz mi:

11880 H 20000
  • Ip tv değil uydu da var yayınları nba tv frekans 11880 h 20000, s sport 12188 v 27500

• Her iki yayında uyduya geldi iptv'ye gelmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Revolutionary eagle

Ip tv değil uydu da var yayınları nba tv frekans 11880 h 20000, s sport 12188 v 27500

NBA çıktı. S sport bu frekanstan tarattim, bütün kanallarım gitti. Toplu tarama yaptım, s sport dahil hepsi tekrar geldi.

Yardım eden herkese teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baidoo

Her iki yayında uyduya geldi iptv'ye gelmedi.

Tivibu Ev dede var Tivibu Uydu dada var.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheWealdstoneRaider

Şahsen ŞL gittiğine göre Tivibu'nun bir anlamı kalmadığını düşünüyorum.

Futbol için adres Digiturk, diğer her alanda ise D-Smart Tivibu'dan daha üstün (bu 2 kanal haricinde daha fazla kaliteli kanal ve düzgün çalışan uydu alıcıları var )

Heralde Tivibuda yayınlanan liglerden haberiniz yok , dsmartın üstün olduğunu söylemek bilgisizlik olur.

An itibari ile Tivibuda bulunan Ligler

Şampiyonlar Ligi
    UEFA Avrupa Ligi
    İngiltere Premier Lig
    Rusya Premier Lig
    Hollanda Eredivisie
    Portekiz Premier Lig
    İtalya Serie A
    Çin Süper Lig
    İskoçya Premiership
    Nba
    İspanya Kral Kupası
    İtalya Serie A Basket
    İspanya ACB Ligi
    EuroCup
    F1

Gelecek sezondan itibraren sadece Şampiyonlar Ligi olmayacak Tivibuda , Avrupa Ligi maçları S sport kanalı ile Tivibuda yayınlanmaya devam edecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taktaktikitikitak -- 9 Aralık 2017; 1:37:18 >

• Yazdığımı anlamamışsınız galiba, hem ŞL gittiğine göre dedim, hem de D-Smart'ta da NBA TV ve S Sport olduğu için bu 2 kanaldaki içerik hariç dedim.

Yani sizin listenizi bu şekilde düzeltirsek geriye Serie A hariç sadece 2. sınıf ligler kalıyor, çoğu insan da tüm haftasonu TV başında oturup her maçı izleyemeyeceğine göre bu liglerin neredeyse tamamı gereksiz. Ayrıca bana göre sırf bu 2. sınıf ligleri izlemek için insanı kanser edecek o dandik Vestel uydu alıcısına bulaşmaya değmez

Rusya Ligi
    Hollanda Ligi
    Portekiz Ligi
    Serie A
    İskoçya Ligi
    İspanya Kral Kupası
    İtalya Basket
    İspanya ACB
    EuroCup
  • Şampiyonlar liginin gitmesi ne alaka anlayamadım arkadaşlar biri açıklayabilir mi

• quote:

Yazdığımı anlamamışsınız galiba, hem ŞL gittiğine göre dedim, hem de D-Smart'ta da NBA TV ve S Sport olduğu için bu 2 kanaldaki içerik hariç dedim.

Yani sizin listenizi bu şekilde düzeltirsek geriye Serie A hariç sadece 2. sınıf ligler kalıyor, çoğu insan da tüm haftasonu TV başında oturup her maçı izleyemeyeceğine göre bu liglerin neredeyse tamamı gereksiz. Ayrıca bana göre sırf bu 2. sınıf ligleri izlemek için insanı kanser edecek o dandik Vestel uydu alıcısına bulaşmaya değmez

Rusya Ligi
    Hollanda Ligi
    Portekiz Ligi
    Serie A
    İskoçya Ligi
    İspanya Kral Kupası
    İtalya Basket
    İspanya ACB
    EuroCup

Hollanda ligine 2. Sınıf demiş ya vay be :) bu arada ben mi yanlış biliyorum s sportta premier lig de yok mu bide f1? tivibuyu aldığımda yok diye baya üzülmüştüm. İyi oldu geldiği.

A doğru d-smart daha iyiydi

• quote:

Yazdığımı anlamamışsınız galiba, hem ŞL gittiğine göre dedim, hem de D-Smart'ta da NBA TV ve S Sport olduğu için bu 2 kanaldaki içerik hariç dedim.

Rusya Ligi
    Hollanda Ligi
    Portekiz Ligi
    Serie A
    İskoçya Ligi
    İspanya Kral Kupası
    İtalya Basket
    İspanya ACB
    EuroCup

2. sınıf ligler mi Rusya ligi , Hollanda ligi , Portekiz ligi , İspanya Kral kupası 2. Sınıf yani 🙂 italya ve ispanyol basketboluda 2. Sınıf 🙂 bence sizin bu yazılarınızın altında başka birşey var , çünkü söyledikleriniz art niyetli geldi bana , hiç bir tutar yanı yok.

• Biraz konu disi olacak ama diğer konu başlıklarında sıkca gördüğüm tivibu 5tl ye sanki herkes abone olabiliyormuş gibi bahsedilmekte bazen. Ttnet, ttnet mobil kullanmayan ve 2 yıl kullanım sözü vermeyenler için fiyatı çok pahalı. Bu sebeple benzer durumda olanlar için spor ve belgesel icin en iyi seçenek dsmart(veya filbox) + spor ekstra uyeligi. Aslında en iyisi platformlar spor yayınlarını spor ekstra gibi ayrı uygun bir fiyata sunması. Tivibu 13-15 maç haftası bulunan sampiyonlar ligi ve Avrupa ligi yerine 38 maç haftası bulunan ingiltere, İtalya liglerinı yayınlamasi tercih olarak daha doğruydu. Birde yeni sezonda ispanya, Almanya, İtalya futbol ligleri yayincilari kim olacak o da önemli. Tivibu nun kendine yayınladığı spor yayınları hep birer yıllık. Yazın ne olur tam belli değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz093548

Biraz konu disi olacak ama diğer konu başlıklarında sıkca gördüğüm tivibu 5tl ye sanki herkes abone olabiliyormuş gibi bahsedilmekte bazen. Ttnet, ttnet mobil kullanmayan ve 2 yıl kullanım sözü vermeyenler için fiyatı çok pahalı. Bu sebeple benzer durumda olanlar için spor ve belgesel icin en iyi seçenek dsmart(veya filbox) + spor ekstra uyeligi. Aslında en iyisi platformlar spor yayınlarını spor ekstra gibi ayrı uygun bir fiyata sunması. Tivibu 13-15 maç haftası bulunan sampiyonlar ligi ve Avrupa ligi yerine 38 maç haftası bulunan ingiltere, İtalya liglerinı yayınlamasi tercih olarak daha doğruydu. Birde yeni sezonda ispanya, Almanya, İtalya futbol ligleri yayincilari kim olacak o da önemli. Tivibu nun kendine yayınladığı spor yayınları hep birer yıllık. Yazın ne olur tam belli değil.

Dediğiniz doğru herkes 5 tl ye tivibu üyesi olamıyor , zira Türk Telekom mobil hat olması gerekiyor.

Türk Telekom Mobil Hattı olana Uydu süper paket HD 1 tl - 5 tl - 9 tl - 12 tl seçenekleri var.

Ttnet İnterneti olana IPTV Süper paket HD en uygun fiyat aylık 24 tl.

Şuan için Ttnet interneti veya Türk Telekom mobil hattı olmayanlar için en uygun kampanya ilk 6 ay bizden kampanyası. Bu kampanya ile uydu üzerinden süper paket hd üyeliğini aylık 30.75 tl ye getirebilirsiniz.

24 taahhütlü

İlk 6 ay ücretsiz kalan 18 ay 39 tl ve 18 ay 2 tl aktivasyon bedeli

39x18= 702 tl - 2x18= 36

702+36= 738 - 738÷24= 30.75 tl.

• Bahsettiğiniz gibi tivibu nun bir yıllık kullanim sözlü uygun bir paketi yok. Tivibu go var bir yıllık oda aylık 49 tl :) geçen sene 39 tl idi. O dönem kredi kartina 494tl ye (aylık 41 küsür tl ye) süper lig tüm maclarinı izliyordum. Ben dsmart modülü 15tl aylık ödeme ile izliyorum. Bir yıllık spor ekstra alsam bana toplam aylık maliyeti 30tl. Tivibu uydu cihazını her ay servise değiştirmek zorunda olanları, uydu cihazını yanina geldiginde yayinlarin geldiğini :) ve başka problemlerinin olduğunu okudum. Tivibu yapabiliyorsa ayrı bir spor ekstra gibi paket yapsın veya dsmart gibi belgesel spor paketi yapıp fiyatı uygun yapmaları. Aşırı pahalı hala spor içeriğine göre. Anlayışları değişmediği sürece diyebileceğim umarım önemli hiç bir spor organizasyonunun yayin haklarını almazlar. Digiturk ü fiyat ayrımcılığından iptal ettim ama sampiyonlar ligini spor ekstra üzerinden uygun fiyata izleme olasılığı var en azından. Tarife bilgilendirmesi için teşekkürler ayrıca.

• lost.dark L kullanıcısına yanıt
    Hollanda ligi kesinlikle 1. sınıf bir lig değil, bunu iddia eden adamla tartışmaya bile değmez
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.