Şimdi Ara

Ryzen 7 5800H ve RTX 3080’li Acer oyuncu dizüstüsü fiyatı sızdı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    oyun bağımlısı değilseniz ve oyunları konforlu bir şekilde oynamak istiyosanız laptop en kötü yol.
  • Oyun oynamak için laptop alıyorsanız bence bir daha düşünün.

Aldığın bilgisayar da deve gibi oluyor taşınması zorlaşıyor, masaüstü-laptop hibrit gibi birşey oluyor.

Amaç oyun ise laptop yapılacak en büyük hata.

Ama "diğer işlerimi hallederim canım sıkılınca da çok ağır oyunlar olmamak kaydıyla oyun oynarım" diyorsanız tamam.

Derdiniz yer kaplamasın ise artık hem işlemciler hem ekran kartları eskisine göre daha serin çalıştığı için ufacık kasalara çok güçlü bilgisayarlar sığdırabiliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 26 Aralık 2020; 11:45:32 >
  • Ne diyon birader ya yok şarlatanlar yok şöyle tipler doluşmuş falan. Doğru dürüst konuşmayı ne zaman öğreneceksiniz ulan siz? Bir derdiniz bir meramınız varsa düzgün cümleler kurarak da bu derdinizi anlatabilirsiniz, karşınızda insan var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 26 Aralık 2020; 13:16:57 >
  • monacomen kullanıcısına yanıt

Tamam şampiyon kızma yahu : )))

Ancak yanılıyorsun , oyun için laptop daima maliyet ....

• sendemail kullanıcısına yanıt

Hiç sanmıyorum. Elimde 5 yıllık laptop ile oynuyorum, 5 senede bir çok iş güç de yaptım laptop maliyetini 2 senede çıkardı. Konsol ise bu senelerde miyadını doldurdu ve yeni modelini almak zorundasın. Konsol sadece konsol ve oyun oynatabilen kısıtlı bir eğlence makinesi, ama dizüstü hem portatif hem üzerinde TV ekran ünitesi multi bir oyun ve iş makinesi. Konsol alanların bir dizüstüne ihtiyacı her zaman vardır ama bir dizüstü alanın konsola ihtiyacı yoktur :)))

Not: Her çıkan oyunu son grafiklerle oynamak gibi takıntısı olanın işi zaten oyun sektörü veya babası zengin cebi zengindir, onlar son çıkan saati de, telefonu da, televizyonu arabayı da alır onların zevk ve bütçesi geneli alakadar etmez:=)

• amd 4800u modelini koysunlar ben razıyım

5000 serisinin sadece ismi değişmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: monacomen

Saçma ve abartılı rakamlar ile konsol sevicilik yapmanın gereği yok. Neden diz üstü alınır avantajlarını yazdım görmek istemeyen görmez gider parasını konsolda harcar. Ben dizüstü ile oynuyorum 4.000 lira civarı aldığım diz üstü ile birçok oyun oynanıyor son ayarlara getirmeme gerek yok, ayrıca bilgisayarım ile bir çok iş güç ve sosyal hayatımın ihtiyaçlarını da karşılıyor steam üzerinden indirimli oyunlar da eklenince bence en cep dostu platform dizüstü. Konsol pahalı, oyunları pahalı, onu bağlayacağın TV pahalı, kusura bakma sen benden 100 katı daha fazla para harcıyorsun oyun için.

5 yıl önceki gibi değil, şu anda 4 bin tl'ye alacağınız laptop o performansın yakınından bile geçmez. Şu an monitörünüz varsa en mantıklısı toplamak, yoksa da yine laptoptan ucuza geliyor özellikle düşük segmentte.

• Affection and Hatred kullanıcısına yanıt

Diz üstü bilgisayar her zaman masa üstünden daha az yer kaplar bunun tersini iddia eden neye dayanarak ediyor anlaması güç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monacomen -- 6 Ocak 2021; 9:52:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: monacomen

Diz üstü bilgisayar her zaman masa üstünden daha az yer kaplar bunun tersini iddia eden neye dayanarak ediyor anlaması güç.

Dostum onu anlatmaya çalışıyorum 5.000 tl'ye düşük ayarlarda oyun oynayabileceğin laptop yok şu anda. En az 8 bin liradan başlıyor, ve aynısı demiyorum bakın daha performanslısını masaüstü olarak 4 bine toplayabiliyorsunuz. 8 bin liralık laptopta 60hz panel var 600-700 liralık monitöre tekabül ediyor, klavyesiydi şusuydu busuydu derken hadi 5 bin tl olsun.

Laptoun 1 saat oynayınca 85 dereceyi görmesinden falan bahsetmiyorum bile.

• acaba 4800 serilerinde ısınma sorunları bunlarda da olacak mı? uzun zamandır bir bilgisayar almak istiyorum ama yorumları görmeden de sipariş veremem.

• 4800H da ısınma sorunu yok.

• Acer in avrupaya sattigi ile Türkiye ye yolladigi laptoplar arasinda fark var mi? Bir tarafta almanyada ödül alan Acer ve diger tarafta sikayetvar.com da 1 yildiz alan acer... Bu ikisi ayni firma mi? Merakimdan soruyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kullanıyorum, oldukça iyi
    happy wheels

• Oldukça iyi kullanıyorum, bir tane aldım ve çok beğendim
    andrea catalogos

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digital55 -- 23 Mayıs 2021; 03:24:25 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.