Şimdi Ara

Ryzen 3 3100 O.C 4.2 GHZ / 1650 S / Oyun testleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-041FF024C

Ryzen sistemden sonra bende MSI’dan soğudum biraz ondan dolayı aynı paraya daha dolu MSI H410m-A olmasına rağmen Asus olmasını istediğim için H410m-K tercih ettim tercihimden çokda memnunum uzun aradan sonra Asus’a gedi döndüm Asus bios işinde bir numara bence.Ayrıca şöyle garip bir tecrübem oldu B450 Mortar Max kartımda kağıt üzerinde ses yongası H410m-k’dan kaliteli olmasına rağmen hatta optik ses çıkışına kadar dopdolu bir anakart olmasına rağmen H410m-K’da mikrofon tarafında daha temiz bir ses elde ettim Mortar’da biraz dip ses vardı şaşırdım açıkçası giriş seviye bir kart olduğu için.Tabi kişiden kişiye değişir tecrübeler MSI kullanıp çok memnun olanda vardır ama ben pahalı kartlarından birini kullanmama rağmen memnun kalamadım bir türlü.

Alıntıları Göster

bende memnunum ses konusunda sıkıntı çıkarmıyor. birde Rgb kullandım hepsinde en berbatı gigabyte. hiç bir şeyi görmüyor düşün kendi marka e.kartını bile görmüyor. hatta programı bile açılmıyordu. yabancı forumlarda bildiğin makale yazmış adaamlar sorunların çözümü için. sattım hemen. amd kısmında tuf b550 aldım sadece rgb için ne takarsan anında görüyor.

• Stok yapin hocam ustteki arkadasinki saglikli olmaz biri 7 digeri 14
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ucuzcufiko

Stok yapin hocam ustteki arkadasinki saglikli olmaz biri 7 digeri 14
    Hocam yazımı okumamışsın belliki birinin 7nm birinin 14nm olması bir şeyi değiştirmez minimum gördüğün sıcaklık önemli işlemci 7nm diye 80 derece olması iyi mi oluyor ? Burada öenmli olan 10100 alan adamla 3100 alan adamın minimum göreceği sıcaklıklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-041FF024C -- 20 Şubat 2021; 23:14:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ucuzcufiko

Stok yapin hocam ustteki arkadasinki saglikli olmaz biri 7 digeri 14

stok kesin olacak hocam

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.