Şimdi Ara

Ryzen 2600 Amazon'da 150 dolar (1068TL) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: DeLiNeRoN

yeni üyeye 1250 / 75 veriliyor, size kaç verildi ki 758 liraya alabildiniz?
    50 tl verdiler.

Vatanda da kdv indirimi vardı bi bakın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Amazon Amerika' dan alınca The Division 2 veriyorlar
  • Bu islemci kac haftadir amazon da Best Seller de ilk sirada
  • Bende Vatandan aldım The Division 2 yi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-22C714979

Amazon Amerika' dan alınca The Division 2 veriyorlar
    Bende aynı yanılgıya düştüm. Amazon eski amazon değil resmen.

1090$ lık alışverişimin içerisinde ryzen 5 2600 vardı. ürünün açıklamasında açıkça Division 2 hediyesi olduğu belirtiliyor.

Ürün elime ulaştıktan sonra kod falan yoktu. 3 defa hem mail hem amazon chat üzerinden iletişime geçtim. Takım liderleri ile görüştüklerini ve bu AMD division 2 kodunun, bölgesel olduğunu belirterek sadece US de geçerli olduğunu belirterek kupon falan vermediler.

Müşteri memnuniyeti için kargo ücreti silen adamlar, 1k $ lık alışverişim için hakkım olan kupon kodunu vermediler. AMD ye mail attım bende.

Amazon maili:

Hello,

I'm sorry to hear you haven't received a free game code for Tom Clancy's The Division 2 for purchasing "AMD Ryzen 5 2600 Processor with Wraith Stealth Cooler - YD2600BBAFBOX."

I've checked with your order details, I see that the code has a region restrictions. The code provided by the manufacturers can only be redeemed in US.

In this case, I'd request you to contact Manufacturers. As you may know, We at Amazon.com act as platform for the Manufacturers to sell their items on our website. However the Codes and promotions which are offered by them are set on their terms and we only promote those items on our website.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.