Şimdi Ara

Ryze rehberi lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar forumda sezon4e göre ryze rehberi varsa link atabilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ryze rehberi araştırsan çok rahat bulursun bunun için konu açmaya gerek yok ki :)
  • rod of ages, seraphın şefkati, donmuş yürek, ruh gömleği, rabbadon, büyü nüfuz bot. teamfights r-q-e-q-w-q gg wp
  • ilk safir kristal + x2 kırmızı pot ile başla
    geriye döndüğünde tanrıçanın gözyaşını al para yeterse koruyucu katalizör de alabilirsin
    bi daha geri döndüğünde asırlık sopayı bitir sihirbaz pabuçlarını al
    sonra ya başmelek asasını bitir ya da donmuş yüreğe direkt git o sana kalmış (turnuvalarda başmelek bitirmeden donmuş yürek alıyorlar)
    sonra ruh gömleği ya da banshee al ben banshee öneririm tfleri genelde sen başlatıyorsan şart
    en son itemde hiçlik değneği rakip takımda mr kasanlara karşı önlem olarak
    ben sıçra ile beraber ışınlan almanı öneririm olası bir durumda botta veya ejderde başlayan tfye yetişmen için
    skill leri ilk Q yükselt sonra W sonra E
    adama dalarken ki kombo R-Q-W-E-QWERWERWQERWQERRQERWQERQRWE bu şekilde olsun
    Good Luck !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bagshot -- 28 Ekim 2014; 5:40:10 >
  • Edit yapamadım burdan yazayım dedim

Benim kullandığım Rün Sayfası - Kabiliyet Sayfası

Ryze rehberi lazım

Ryze rehberi lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: bagshot

Edit yapamadım burdan yazayım dedim

Benim kullandığım Rün Sayfası - Kabiliyet Sayfası

Ryze rehberi lazım

Ryze rehberi lazım

Teşekkür ederim lanede falan nası oynicamı anlatabilir misin? Karşıya gelen ryze hayvan gibi damage atiyor ben hiç atamiyorum öle :D

• Statik kanasusamis yapın dehşet oluyor.

• GhostWOON G kullanıcısına yanıt
    öncelikle ben top lane de oynamayı tercih ediyorum midde ki ranged champlar ezebiliyor. Topta yakın dan dövüşen şampiyonları sürekli dürt Q ile farm falan yaptırma ama dürtücem diye de mananı bitirme. Eğer uzakçı varsa ona fazla yaklaşmadan farm yap. Eğer yakınca ama bi anda yanına gelen şampiyonlar varsa xin zhao maokai rengar kha zix falan çok zorlanırsın en azından ben zorlanıyorum o zaman da safe oyna farmını yap late de zaten coşarsın.
    Özet
    Yakıncılara karşı agresif oyna
    Uzakçılara karşı mesafeyi koruyarak oyna
    Mesafe kapatabilen şampiyonlara karşı safe oyna
  • quote:

Orijinalden alıntı: LePortaBim

Statik kanasusamis yapın dehşet oluyor.

tamam qnq
  • qwewqwqweqwqwewqweewwe

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • - Q havadayken R bas, ekstra CD
    - Gidişat kötüyse damlayı bırak erken ROA bitir.
    - %40 CD varken Q+R+1skill+Q+2skill+Q+2skill.... 2 skill duruma göre değişir, adam kaçıyorsa ilk W, dalıyorsa E, riven gibi fizz gibi bir heroysa dodge skillerini atamaması için ilk W atabilirsin.
    - Range'ini tam anlamıyla kullan. Örneğin karşında Riven, Olaf, Leesin vs. var. Adamın yaklaşmasına fırsat verme, tam range'inden kullan skillerini. Ayrıca Riven gibi ANINDA hızlı mesafe kapatan herolar daha ilk atılışını yaptığında W at, mal gibi kalsın. Dümdüz kaçma yani.
    - Masterylerden PEKSİMET'e mutlaka ver.
    - Karşıda teq atan ap herolar varsa sırf ultinle uyumlu diye ruh gömleği çıkma, git banshee çık çok işine yarayacak görürsün (dipnot: karşıda corki r, fiddle e gibi banshee bozan herolar varsa alma)
  • Ryze nerf getiren elleri kırılsın

• 6 ya kadar q w e 6 dan sonra r q w e rehber bu kadar

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.