Şimdi Ara

Rx6700xt ekran kartıma 6750xt biosu atsam ne olur ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar Powercolor red devil 6700xt ekran kartıma 6750xt biosu atabilirmiyim bir zararı olurmu donanım olarak aynı gözüküyorlar rx6700xt miningde 47mhs alırken 6750xt 55mhs alıyor...

Ayrıca oyunlarda bir fark olurmu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ikidokuz -- 13 Mayıs 2022; 4:32:41 >

• merhaba kısa süreli araştırmamda 6750 bioslarının düşmediğini gördüm.memory tipleri uymalı Samsung K4ZAF325BM bu sizin kartınızın modeli.anladığım kadarıyla amd ya boots hızını arttırmış yada memory tipini güncellemiş biraz daha beklemeli diye düşünüyorum.

• Ya amd ekran kartlarıyla böyle antin kuntin işlerle uğraşıyorsunuz, sora vay efendim Amd nin güncellemeleri bozuk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6725xt olur

• MogoLKhan kullanıcısına yanıt

Çoğul konuşmayalım AMD ekran kartını özgün olduğu için tercih ediyorum zaten istediğim gibi undervolt overclock yapabiliyorum vega 56 kartların vega 64 bios'u yiyerek ne hale geldiğinden haberiniz yok sanırım

• xman_91 X kullanıcısına yanıt

TechPowerUp'dan kontrol ettiniz sanırsam ?

• hocam yanılmıyorsam mh değeriniz değişmez 6750xtlerin bellek gızları 18 gbps o fark oradan kaynaklanıyordur

• abekaynana123 A kullanıcısına yanıt

henüz deneyen kimseyide görmedim :D

• ikidokuz İ kullanıcısına yanıt

elbette

• https://hashrate.no/6750xt
    Burada kazım durumu görülüyor. 55 mh demişsiniz de ben göremedim 55 sanırım karıştırdınız.

Rdna2 gpularda son duruma göre, oyun işyükü için odaklanmış bir cache söz konusu. Bu durumda ethash algoritmasında 6750xt, 6700xt den daha kötü performans veriyor.

Bios atarsanız pek bir şey olacağını düşünmüyorum ama yine de araştırmak gerek.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • sukrullex kullanıcısına yanıt

evet biraz araştırdım 55mh balon haber sanırım 40mh alıyormuş

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.