Şimdi Ara

RX580 çift monitör bağlayınca siyah ekrana geçiyor yardım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkdaşlar iyi forumlar herkese geçen hafta ekran kartımı değiştirdim ve sapphire rx580 nitro+ 8gb ekran kartı satın aldım. yayın yaptıgım ıcın cıft ekran kullanıyorum şöyle bir sorunum var iki monitörü birden bağlayınca ekranlar siyah oluyor ve kesinlikle resetlemeden tekrar düzelmiyor. ekranları ayrı ayrı bagladıgımda sıkıntı yok 2 hdmı slotlarına ayrı ayrı bagladımda herhangı bır aktarma problemı yok çalışıyorlar ama iki ekranı birden bağladıgımda siyah ekrana geçiyor ne yaptıysam çözemedim yardımlarınızı bekliyorum. Önceki ekran kartım sapphire r7 260x'di ve herhangi hiç sorun yaşamamıştım.

• Ben de rx580 8gb ile 2 ekran kullanıyorum,
    Sürücülerde sıkıntı olabilir,
    Kart 2 ekran destekliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yani sürüceleri indirdim güncelledim acaba yardımcı olurmusun win 10 kullanıyorum ne yaptıysam olmuyor gerçekten 1 haftadır araştırmadıgım site kalmadı @jac0B0 neler yapabılecegım veya ekran kartımda bı sorun olabılır mı yardımcı olursan cok sevınırım tesekkurler
  • AMD Ekran kartı pişmanlıktır. Beni aydır çaktığımın siyah ekran sorunu çözemedim....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extralarge -- 31 Ocak 2019; 11:31:27 >
  • rx480 siyah ekranda kaldı garantisi biteli 1 ay oluyor ve ne yaptıysam görüntü yok şuanda onboard üzerinden sisteme görüntü aktardım kart kutusunda bekliyor ne yapacağım ?
  • kartı bu gün arkadaşımın bilgisayarında test ettik sorun HDMI de çıktı şuan DP takır takır çalışıyor.
  • Aynı sıkıntı bende yaşadım çözemedim, ekranları tek kulanınca sıkıntı yok 2 ekran takınca siyah ekran oluyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba aynı sıkıntı bende de var. nereye baktıysam çözümü bulamadım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.