Şimdi Ara

RX 580 model kıyaslaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Modeller arası FPS anlamında fazla fark olacağını düşünmüyorum 3- 5 FPS sorun olmaz, en önem verdiğim konu fan devri ve sıcaklık faktörü. Bunların olabildiğince düşük seviyede olmasını istiyorum. Hangi kart bana daha uygun olur? Başka model önermeyin sadece bunları alabiliyorum.

Modeller:

1)Sapphire Pulse RX 580

2)Gigabyte Aorus RX 580

3)Gigabyte Gaming RX 580

4)Asus Dual RX 580

5)Fark etmez

• Hocam soğutmalar neredeyse aynı zaten birbirleriyle. En uygun olanını al.
  • Kart 72C yi geçmiyor 145w güç tüketimlerinde bile.

• Saphire pulse var. Gayet memnunun 50 derece ye kadar devreye girmiyor. Girdiğindede oyle aman aman bir fan sesi yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MogoLKhan

Kart 72C yi geçmiyor 145w güç tüketimlerinde bile.

Mining yapılmış 2. el olarak alıyorum kartı. İlk aldığımda Gigabyte aorus modelini almıştım 3 gün sonra arızalandı servise yolladım gpu arızalanmış aldığım arkadaş elimdeki başka kartı vereyim siz bana onu geri verin dedi, sapphire pulse modeli en sorun yaşatmayan model en çok aorus isteniyor ama en çok o sorun çıkarttı bana dedi. Sapphire markası da araştırdığım kadarıyla daha sık sorun çıkartan bir markaymış. Asus dual veya Gigabyte gaming modelini vermesini istedim. Onlardan birini alıcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwasderf -- 23 Aralık 2019; 17:50:20 >

• qwasderf kullanıcısına yanıt
    Miningden çıkma kart almazdım bios atıp kartı iyice sömüyüroylar.
  • MogoLKhan kullanıcısına yanıt
    Bir kere aldık ama daha 2. el parça almam zaten.
  • Sapphire Pulse var, OCCT ve AIDA64 testlerinde 66-67C'yi geçmiyor. Şu an boşta nette gezinirken 25-26C'yi geçmiyor.
  • Rx580 nitro, his rx580 iceq

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sapphire RX 480 Nitro ile oyun oynayamıyordum. Oyun ayarlarını düşürüyordum. Kaliteli cooler master macun sürdüm düzelmedi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.