Şimdi Ara

RvR Pack Satın Alacağım Ama birde Addon Önerileri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ama Sitesinde Full RvR pack 15$ Dior basıorum store origin e yönlendiriyor orda 13€ diyor. :S Başka alabilceğim site varmı ? Ben bulamadım.Niye soruyosunki derseniz de daha yeni liseli olduk1 Tl bile daha fazla WAR oynamamı sağlayacak ondan dolayıBirde kaçtane token veriyor?

Edit:Arkadaşlar Blackguard için hangi addonları önerirsiniz yada olmazsa olmaz addonlar nelerdir?Ben War Scroll Text kullanıorum sadece şu an birde videolarda Adamların canlarını yanda çubuk olarak falan gösteriyior ismini unuttum onu indirmiştim ama yükleyemedi :S Zaten güncellenmiyor heralde hepsi out-date addonların :/

Yada bu linkteki addonları dermisiniz lütfenhttp://www.youtube.com/watch?v=1w2vlcSEsUQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lymitshn -- 14 Haziran 2011; 15:34:31 >

• Rank 10 karaktere neden rvr pack aliyorsun ki bildigim kadariyla rvr pack rr 50 ya da 60 dan sonra extra rp almani sagliyordu.
    5-6 tanr token olmasi gerekiyor
    Ben ea gamesin sitesinden almistim 13 dolar miydi neydi. Fiyatta yanlislik olabilir. Alalali 4 ayi gecmistir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Labadak

Rank 10 karaktere neden rvr pack aliyorsun ki bildigim kadariyla rvr pack rr 50 ya da 60 dan sonra extra rp almani sagliyordu.
    5-6 tanr token olmasi gerekiyor
    Ben ea gamesin sitesinden almistim 13 dolar miydi neydi. Fiyatta yanlislik olabilir. Alalali 4 ayi gecmistir.

Renown Bonusu full pakette 1-80 RR arası sağlanıyor.Ondan dolayı RR için.Zaten 1 kere alcam nasıl olsa alıyım gitsin.
  • Oyunu aldım da Auto Renewalı nerden kapatcaz araştırdım falan ama bulamadım
  • Yokmu bilen ? Yardımcı olacak birileri ?
  • Auto Renewal kapatılmyormu yoksa ? Kimse mi bilmiyor
  • videodaki addonslar Target Ring , Enemy ve sanırım skill cast ile alakalı bir addonsdu ismini hatırlıyamıyorum. Enemy dışındakiler çalışmıyor şuanda. Kullanabileceğin addonslar Enemy istersen Pure ( interface le alakalı bir addons ) WSCT ( combat text ) belki bir tane daha olabilir ama çok kasıyor enemy ben o yüzden sadece wsct yi kullanıyorum. Bu oto renewalden kastının ne olduğunu anlamadım. Bu senin %15 bonus kazanmanı sağlayan şeymi ?
  • Enemy addonunu bende çok duyuyorum ne işe yarıyor , ve ismi tam olarak ne dir ?
  • @deadlords Çok saol addon yardımların için.Auto renewal derken otamatik para çekmeyi kasttettim.

@Hydra Enemy addonu bi kanal açıyor ve oraya arkadaşlarını davet ediosun onlardada varsa kabul ederseler karşıdaki kişileri marklıyorsunuz meseala sen X kişisine tıklıyorsun yukardan "A" ya basıosun herkes görüor ve o adama saldırıyor "premade team" oluyorsunuz yani.Birde frag falan gösteriyor.
  • Enemy addonsu kişileri marklamanı sağlıyor. Bu mark ne işe yarıyor hemen kısaca açıklayım. Diyelim karşıdan bir düşman geliyor hemen 3 tane marklayabilmen için minik bir pencere var. Orada tıklıyorsun adamı marklıyorsun ve o markı nereye gitse ekranında görüyorsun. Bu ne işe yarar. Diyelim girdiniz kaleye adam kalede biryerde bekliyor. Ama senin TAB ına geliyor. Göremiyorsun nerede. Hemen mark tak adamın nerede olduğu ampül gibi belli oluyor. Ayrıca interfaceide değiştiriyor. Oto renewal olayı ise cancel subsicription mı ne olması lazım. Ona basınca oto almıyor diye biliyorum. Addons lar çok kasıyor oyunu ben enemy kullanıyordum ama kaldırdım sadece WSCT yeterli oluyor.
  • Tamam o zaman bende öle yapayım.WCST yeter bana.Ay sonu gldiğind basarım cancel sub. a çok sağol.
  • Enemy,WARCommander ve LibSlash add-onları işini görür.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.