Şimdi Ara

Rusya Voronej Devlet Üniversitesi(Rusya En iyi Üniversiteler Açıklandı) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
2.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Rocky9

Her danışman kendi üniversitesinin en iyiler arasında olduğunu söylüyor hadi diyelim hepsi içinde onu sorunca da birbirlerini yalanlıyorlar, enterasan

Ben yukarda bi belge paylaştım sevletin yapmış olduğu bir araştırma ben kafadan söylemedim saratovu öven bi arkadaş vardı gelsinde görsün amacım doğru yerlere yönlendirmek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: belgiryon

quote:

Her danışman kendi üniversitesinin en iyiler arasında olduğunu söylüyor hadi diyelim hepsi içinde onu sorunca da birbirlerini yalanlıyorlar, enterasan

Ben yukarda bi belge paylaştım sevletin yapmış olduğu bir araştırma ben kafadan söylemedim saratovu öven bi arkadaş vardı gelsinde görsün amacım doğru yerlere yönlendirmek

Herkes öyle diyorsun dostum inan :)
  • Ben Saratovu övmüyorum arkadaşım. Özelden olsun konularda olsun yardım talep eden kafasında ki soru işaretlerini cevapladığım herkes biliyor ki Şahıs için doğru kararın yanındayım. Kimine Moskova, kimine Sibirya, kimine Saratov Şehrini önerdik. Sorularını cevapladığım arkadaşlar iyi bilirler. Kimse bilmese de Hak biliyor.
  • serdarryy kullanıcısına yanıt
    Bana yardımcı olur musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarryy

Ben Saratovu övmüyorum arkadaşım. Özelden olsun konularda olsun yardım talep eden kafasında ki soru işaretlerini cevapladığım herkes biliyor ki Şahıs için doğru kararın yanındayım. Kimine Moskova, kimine Sibirya, kimine Saratov Şehrini önerdik. Sorularını cevapladığım arkadaşlar iyi bilirler. Kimse bilmese de Hak biliyor.

Senin yüzünden ban yedim tekrar yemek istemiyorum her 10 kelimenden biri saratov bunuda bilen biliyor dahada cevap verme lütfen

• Yok ben senin için söylemiyorum Serdar hocam yukarıda Allah var Saratov'a gitmememe rağmen her konuda yardımcı oldun hakkın ödenmez. Ben Voronej ve Belgorod için komisyonculuk yapanlara diyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rocky9 -- 22 Haziran 2014; 20:59:09 >
  • quote:

Yok ben senin için söylemiyorum Serdar hocam yukarıda Allah var Saratov'a gitmememe rağmen her konuda yardımcı oldun hakkın ödenmez. Ben Voronej ve Belgorod için komisyonculuk yapanlara diyorum..

Gereksiz yere formu kirletiyorsun lütfen diyeceğin varsa özelden söyle milletin düşüncelerinide yanıltmayın sizin gibiler hep olacak komisyon alıyorsamda bugünü çıkmak nasip olmasın yardım etmekte suç olmuş anlaşılan sende benim konularıma gelip cevap vermezsen sevinirim

• quote:

quote:

Yok ben senin için söylemiyorum Serdar hocam yukarıda Allah var Saratov'a gitmememe rağmen her konuda yardımcı oldun hakkın ödenmez. Ben Voronej ve Belgorod için komisyonculuk yapanlara diyorum..

Gereksiz yere formu kirletiyorsun lütfen diyeceğin varsa özelden söyle milletin düşüncelerinide yanıltmayın sizin gibiler hep olacak komisyon alıyorsamda bugünü çıkmak nasip olmasın yardım etmekte suç olmuş anlaşılan sende benim konularıma gelip cevap vermezsen sevinirim

Yardımcı olurum @The Times. Zevkle.

Kardeşim forum da senin benim diye bir konu yok. Bu forumun sahipleri var. Yöneticileri var. İş bu duruma göre kurallara riayet edip Eğitim kategorisinin gerektirdiği ahlaki, etik kuralları fiziksel olarak uygulaman gerekir. Üslubuna dikkat etmen gerekir. Banlanıp forumdan uzaklaştırıldı isen bu sana ders olmalı. Seni o zamanda uyarmıştım. Eğitim kategorisini konu dışıyla karıştırmayın. Üslubunuza dikkat edin.

• quote:

quote:

Kardeşim uzatmayalım istersen bilenler biliyor hadi sağlıcakla
  • serdarryy kullanıcısına yanıt
    Madde madde soruyorum hocam...

1-ygs lysde tıp kazanamamış ama yapabileceğine inanan biri yurt dışında ne kadar başarılı olur? Uygun üniversiteler hangileridir? (Para olarak uygun)

2-Rusya'da MAİ gibi havacılık ve uzay enstitülerinin durumları nasıl oradan mezun olursam ne gibi avantajlarım olur?

3-Moskova state yada st peter gibi üniversitelerin avantajları nelerdir?

4-Eğer bir sene dil üzerinde ders dışında çalışarak ve pratik yaparak uğraşırsam yeterince iyi öğrenir miyim?

5-Rusya dışında Ukrayna Polonya Romanya'yı araştırmaktayım tavsiye eder misiniz?

6-Eğer herhangi bir üniversiteden davet alır ve Rusça eğitiminde başarılı olursam istediğim üniversiteye geçiş hakkım olur mu?

7-Ortalama masraflarım ne olur? (Rusya ve diğer saydığım ülkeler ayrı ayrı yazarsanız sevinirim. Rusya'da moskova st peter mai ayrı yazarsanız daha iyi olur?)

8-Burs durumları nasıl? Oradan ihtiyaç bursu başarı bursu Türkiye'den kyk bursu alabilir miyim?

• Bir kere YGS de LYS de başarılı olamayan arkadaş normal şartlarda başarısı sınırlı arkadaşdır. Azim eder Ana dilinden çok farklı bir dilde Tıp okursa Rusyada başarılı olabilir imkansız değil elbet.

Rusya eski Sovyetler kadar o alanlarda başarılı bir Ülke değildir. O bölümleri farklı ülkelerde okumak daha mantıklı olacaktır.

Rusyanın en iyi Üniversiteleri En iyi 2 Şehrindedir. Avantaj buradan kaynaklanıyor. 3. Şehir dendiği anda tartışmaya başlanıp farklı Şehirler diğer Şehirleri kötülüyor. Maddi imkan var ise Moskova, St. Petersburg daha mantıklı olacaktır.

Öğrenirsiniz.

Ukrayna çöktü hocam 20 yıl kendine gelemez bu gerçek. Diğer Ülkelerde de Rusça konuşulmuyor. Lehçe gibi basit ve gereksiz balkan dilleri sizlere lazımsa gidip orada eğitim görüp Lehçe öğrenebilirsiniz. (Rusça ile kıyaslama yapılırsa)

Dilediğiniz Üniversiteye elinizde ki Sertifika ile başvurabilirsiniz.

Moskova St Petersburg Sigara alkol varsa aylık min 1000 $ yoksa 650 - 700 $ Küçük Şehirler için Sigara alkol varsa aylık 700 - 800 $ yoksa 500 $ civarı ( Takribi )

Burslar hakkında hiç bir bilgim yok hayatım boyunca hiç ilgilenmedim bu soruya yanıt veremeyeceğim. Zira Yurt dışı evden Binlerce km uzaklık, burslara güvenip istikbalde yol almak mantıksız olur.

Удачи! (Başarılar!)

• Rusya sınır dışı ediyormuş sizleri? Durum nedir?
    http://www.ntv.com.tr/dunya/rusya-turk-ogrencileri-sinir-disi-ediyor,7OeXazB1BEuKW36sl3EM0g

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nbaps3 -- 28 Kasım 2015; 20:52:06 >
  • nbaps3 N kullanıcısına yanıt
    gülüyorum sadece kardeşim bu duruma yok öyle bi durum haberleri takip edersek Devlet milli eğitim bakanı açıklama yaptı görürsün okulların hepsi geri adım attı
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.