Şimdi Ara

Runes of Magic (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.865
Cevap
6
Favori
169.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yine TrGamer olarak yeni ve çok büyük bir yarışmayla karşınızdayız. Runes of Magic Türkiye ile yaptığımız işbirliği sonucunda hazırladığımız bu yarışmada siz okurlarımıza 1 adet Dell INSPIRON N5110 B67F45 dizüstü bilgisayar hediye edeceğiz. Yarışmaya katılabilmek için sitemizin üyesi olmanız gerekmektedir. Sitemize üye olduktan sonra veya sitemize zaten üyeyseniz üyelik bilgilerinizle (adınız soyadınız, sitedeki nikiniz, sitede kullandığınız e-postanız) birlikte aşağıdaki 3 sorunun doğru cevaplarını emreacar@trgamer.com adresine "TrGamer - Runes of Magic dizüstü yarışması" başlığı altında bir elektronik posta yoluyla göndermeniz sizi çekilişimize sokacaktır. Üyelik bilgileri tek tek kontrol edilecek ve eksiklik olursa veya verdiğiniz cevaplar yanlış ise (her soruya doğru cevap vermeniz gerekiyor) çekiliş hakkınız kabul edilmeyecektir.

1) Runes of Magic Türkiye forumu hangi tarihte açılmıştır?

a) 5 Mayıs 2012
    b) 7 Mayıs 2012
    c) 3 Mayıs 2012

2) Runes of Magic 3. Bölüm “Kadim Krallıklar”ın yeniliklerinden biri olan Varanas'ta altın karşılığı elmas satacak olan NPC'nin adı nedir?

a) Cedric
    b) Dutin
    c) Agnes

3) Aşağıdaki karakter sınıflarından hangisinin bilgeliği daha yüksektir?

a) Doğa Alimi
    b) Rahip
    c) Büyücü

Bilgisayarın Teknik Özellikleri

Intel Intel Core i7 2670QM - 2.2 GHz Turbo Boost ile 3.1 GHz'e kadar işlemci
    8 GB RAM
    1 GB RAM'e sahip Nvidia GeForce GT 525M ekran kartı
    500 GB kapasiteye 5400 RPM hıza sahip sabit disk
    8X hıza sahip DVD+/-RW sürücü
    1366x768 ekran çözünürlüğü

Böyle bir yarışma düzenlememize olanak sağlayan Runes of Magic Türkiye'ye teşekkür ediyoruz.

Not: 31 Ağustos 2012 saat 23:59'a kadar yarışmaya katılabilirsiniz. Yapacağımız çekilişle belirleyeceğimiz kazanan kişi ve 2 yedek aday 03 Eylül 2012 tarihinde sitemiz tarafından açıklanacak ve kendileriyle iletişime geçilecektir. Verdiğimiz ödül bu sefer çok büyük olduğu için yarışmaya sadece bir kere katılma hakkınız var ve kazanan kişiye kimlik kontrolü yapılacaktır, o yüzden sahte hesaplarla yarışmaya katılmayın. Bol şanslar, gözünüz TrGamer'da olsun. Okuyucularımızı sevindiren yarışmalarımız devam edecek.

TrGamer.http://www.trgamer.com/YaziDiger/trgamerdan-dell-inspiron-n5110-kazanma-sansi/1/3058.trg

• Başlamayı düşünüyorum. Oyun sitesinde ödeme yaparken mobil ödeme seçeneği var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Génésis

Başlamayı düşünüyorum. Oyun sitesinde ödeme yaparken mobil ödeme seçeneği var mı?

Evet var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jinora

quote:

Başlamayı düşünüyorum. Oyun sitesinde ödeme yaparken mobil ödeme seçeneği var mı?

Evet var

Teşekkürler bu iyi bir haber.

Oyunu biraz oynadım ve beğendim. Başka oynayan var mı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Jinora

quote:

Evet var

Teşekkürler bu iyi bir haber.

Oyunu biraz oynadım ve beğendim. Başka oynayan var mı?

Ben zamanında 2sene kadar oynadım halada oynarım ama niyeyse kasıyor benim pc de eskiden kasmıyordu

• 2 sene evvelden kuzenimle birlikte oynamıştım oyun güzel gelmişti bana ama player sayısı azdı çok nadir oyuncu görüyorduk varanas mı neydi birtek o şehirde kalabalık oluyordu 20 li levele kadar felan kasmıştım sonra kuzenin bırakmasıyla bende sıkılıp bıraktım.Şu sıralar çok canım sıkılıyo tekrardan başlamayı düşünüyorum acaba oyuncu sayısı eskisi kadar azmı yoksa bi artış gelişme varmı acaba yanıtlarsanız sevinirim
  • Var gibi şuan Varanas herzaman kalabalık bide son level mapi var oralarda kalabalık Yeni Chapter falan gelecek yakında.
  • Teşekkürler cevap için bu gece formatı attıkdan sonra sabaha kadar indirmeye bırakırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stannis Baratheon

Runes of Magic

Bütün resim ekrana sığmadı kusura bakmayın. Resmin altta kalan kısmında ise şunlar yazıyor ;

''Sonsuz Bekleyiş'' sona eriyor - Bölüm III: Kadim Krallıklar

Runes of Magic macerası, kayıp Zandorya'ya taşıyor. 62'ye yükselen seviye sınırı ve daha nice yeni içerik, mayıs ayında siz Sonsuz Macera oyuncuları ile birlikte tüm Türk oyunseverler için yayına giricek. Üstelik artık güncel içerikler için Avrupa sunucularını takip etmenize gerek yok, sıradaki güncellememiz Bölüm IV: Umutsuz Diyarlar, bu yaz sizlerle...

Bana bi haller oluyor oha ya bu oyunu tam 2 sene kadar oynadım Gamersfirst'ün elinde. Bi an önce çıksında tekrar başlayayım.

harika olmamış mı şu mesaj. "Sonsuz macera değil runes of magic ! " . şu cümle oyuna geri dönüş sebebim bile olabilir. Ben zamanında gamersfirst oyunun türkiye haklarını satın aldığında dili yananlardan biriyim. avrupa sunucularında oynarken ip ban yedik hepimiz tr server ına "sonsuz macera" ya gelmiyoruz diye. tüm karakterlerimiz silindi saçma sapan ticaret mantıkları yüzünden. o zamandan beri oynamayı düşünmüyodum. Bugün aion u format sonrası tekrar indirirken gözüme çarptı RoM forumda bi bakayım dedim. Çok iyi olmuş Gamersfirst e az bile olmuş. Allah belalarını vermiş. Dahasını da verir umarım.

Aeria games in almasına da çok sevindim. hayırlı olsun. Belki yeniden geri dönebilirim. Oynayan ve bekleyenlere iyi oyunlar şimdiden

• quote:

Orijinalden alıntı: Shateiel

quote:

Runes of Magic

Bütün resim ekrana sığmadı kusura bakmayın. Resmin altta kalan kısmında ise şunlar yazıyor ;

''Sonsuz Bekleyiş'' sona eriyor - Bölüm III: Kadim Krallıklar

Runes of Magic macerası, kayıp Zandorya'ya taşıyor. 62'ye yükselen seviye sınırı ve daha nice yeni içerik, mayıs ayında siz Sonsuz Macera oyuncuları ile birlikte tüm Türk oyunseverler için yayına giricek. Üstelik artık güncel içerikler için Avrupa sunucularını takip etmenize gerek yok, sıradaki güncellememiz Bölüm IV: Umutsuz Diyarlar, bu yaz sizlerle...

Bana bi haller oluyor oha ya bu oyunu tam 2 sene kadar oynadım Gamersfirst'ün elinde. Bi an önce çıksında tekrar başlayayım.

harika olmamış mı şu mesaj. "Sonsuz macera değil runes of magic ! " . şu cümle oyuna geri dönüş sebebim bile olabilir. Ben zamanında gamersfirst oyunun türkiye haklarını satın aldığında dili yananlardan biriyim. avrupa sunucularında oynarken ip ban yedik hepimiz tr server ına "sonsuz macera" ya gelmiyoruz diye. tüm karakterlerimiz silindi saçma sapan ticaret mantıkları yüzünden. o zamandan beri oynamayı düşünmüyodum. Bugün aion u format sonrası tekrar indirirken gözüme çarptı RoM forumda bi bakayım dedim. Çok iyi olmuş Gamersfirst e az bile olmuş. Allah belalarını vermiş. Dahasını da verir umarım.

Aeria games in almasına da çok sevindim. hayırlı olsun. Belki yeniden geri dönebilirim. Oynayan ve bekleyenlere iyi oyunlar şimdiden

Çok sevinme AERİGAMES'e geçti diye Senin olay yağmurdan kaçarken doluya tutulmak gibi bir şey.Gamersfirst firmasını bilmem! Ama yeni firmayı SHAİYA oyunundan tanırım.Peş para etmez bir yönetimi var.GM ler adil değil.El altından item vermeleri,Güçlünün yani parası olanın yanında yer almaları v.b. AERİGAMES bir oyun mu çıkarttı dikkat ediceksin, düşüneceksin velasıl kelam iyi düşün öyle karar ver.Bu firmayı bir araştırmanı öneririm.

• teşekkürler uyarı için. Uyarın olmasaydı yağmurdan kaçarken doluya tutulmuş olcaktım sanırım Şimdilik Tera çok çok idare edebiliyo zaten. Eskiden kalan aion ve swtor veteran üyeliklerim de var. Bunlar runes of magic e gelene kadar yeterince oyalıyolar zaten. e bi de league of legends var. ben başlamıyim en iyisi yeni bişeylere
  • Aeria gayet iyi gidiyor şuan oyunu. Shaiya ya yaptıklarının aynısını bu oyunada yapacak diye bi kural yok. Bilmeden konuşmayalım lütfen.
  • quote:

Aeria gayet iyi gidiyor şuan oyunu. Shaiya ya yaptıklarının aynısını bu oyunada yapacak diye bi kural yok. Bilmeden konuşmayalım lütfen.

benim bu firmaya bakış açımı kimse değiştiremez.Sende zamanla anlarsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.N.E.Y.H. -- 30 Ocak 2013; 22:10:54 >
  • Değiştirmek değil amacım zaten ama o firma o oyunda adı çıkmış bikere tabi şuan sana her oyununda aynı muamele var gibi geliyor
  • RoM Tr güzel GM ler gayet adil oyuncu sayısı gayet iyi
  • Bugün ben de başlıyorum oyuna rehber için teşekkürler. Oyunun sistemi ve Türkçe çevirisi çok iyiymiş özellikle. Başladıktan sonra deneyimlerimi buradan paylaşmaya devam ederim. Hatta bakarsınız beraber bile oynarız. :)
  • Shaiya' yı yapan ekibin bu oyunu yapmış olması benim gözümde zaten diğer mmorpglerden 1 0 önde başlatıyor runes of magici.
  • Uzun süredir girmiyordum 52 levelde bırakmıştım yeni pacth felan gelmiş hayırlı olsun pc satıp laptop dönünce oynamayı düşünüyorum her ne kadar eski ko oyuncusu olarak karışık bi oyun olarak gelsede
  • Yeni patch baya iyi oldu haberin olsun. Dön bir an önce bekliyoruz! :)
  • Oyunu indirmeye başladım.Hakkında bilgi verebilecek olan var mı ? Oyuncu ortamı nasıl ? Oyunun akışı nasıl ? PvP ve PvE sistemi nasıldır ? Class sistemide farklı sanırsam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vodo-Nemlid -- 29 Temmuz 2013; 17:07:41 >
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.