Şimdi Ara

Rune King Thor w/ Destroyer Armor & Magic Belt vs True Form Darkseid

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
2.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yorumları hakaret içerikli yapmayalım. Birde herkes sebep gösterirse daha anlamlı bir konu olur.

• Hocam tf ds bildiğim kadarıyla multiversel rkt bu itemleri alınca multiverse olur mu ki ?
  • Darksied alır.Universal+ featleri var.En azından multi universal olduğunu düşünüyorum.

Rkt nin featleri o kadar üst seviye değil.Ayrıca bu envanterlerin de güç seviyesine öyle aman aman arttıracağinı düşünmediğimden darksied alır gibime geliyor.
  • Tf darkseıd en kötü ihtimal universal+ biri o yüzden alır diyorum
  • Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    Shrimp6 S kullanıcısına yanıt
    RKT'de universal+ bu itemler ile :)

Destroyer armor'lu odin nigh universal kategorisine koyuluyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 2 Ekim 2018; 15:20:0 >
  • pes2012forever kullanıcısına yanıt
    Hocam Destroyer armor'lu odin galactusa kafa atıyordu sonra da odin uykusuna dalıyordu yani odin nasıl nigh universal oluyor ?

Bu itemler ile rkt'nin en büyük başarısı ne ? Ayrıca en kötü ihtimal tf darkseıd universal+ oluyor normal de multiversal olarak geçer.
    Bu itemler ile bir başarısı yok kullanmadı hiç. Ama Odin kullandı. Ordan yola çıkabilirsiniz..

Destroyer armor, celestialler'le kapışmak için yapılmış bir ekipman. Gerçi bir kaç celestial birden dalınca yok edilmişti

Bu arada Odin kafa atıyor işte sorun orada :D Büyü gücüyle savaşmıyor

Nigh-universal universal'e yaklaşık bir gücü var demek. Yani normal odini galaxy, multi-galaxy sayarsak olmayacak bir şey değil..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 2 Ekim 2018; 15:39:43 >
    Odin destroy armorlu featleri neler ?

celestialerin güç seviyeleri değişken yani hangileri ile kapışmış ona bakılmalı :D

Odin neden kafa atıyor acaba bilmiyor mu galactusu fiziksel gücü ile durduramıyacağını :D
    Değişken olsun galaxy level altı celestial yok.. Yani birden fazla celestial'in o zırhı eritmesi normaldir bence.

Orda Galactus Odin'in beynine girmişti galiba Odin'de gaza gelip yeter uleyn diye kafa attı
  • TF Darkseid düşerken tüm multiverse'nin üstünde gölge oluşturup multiverseyi sallıyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Zaten TF Darkseid'in çok az feati var.
  • Darkseid war da Anti monitor ile felan savaşıyordu. Anti monitor multiversal.
  • Normal hali multiversal değil.Fakat evrenlerin gücünü içine çekiyor o zaman multiversal oluyor.Yanılmıyorsam bi evrenin gücünü çeken anti monitörle kapısiyordu darkseid.Anti monitorün gücu+1 evrenin gücü ile kapişıyor yani.Universal+ feat.@Son_of_Asgard

Birde rkt nin universal olduğunu gösteren bir feat yok.Sadece tahminen oraya koyabilirsim.Varsa universal feati at biz de bilgilenelim.@pes2012forever
  • Shrimp6 S kullanıcısına yanıt
    Zeus'u rahatça yeniyordu ?
  • Son_of_Asgard kullanıcısına yanıt
    İlk satırlarda anlattıgim anti monitor.Darkseid değil.Darkseid ın featleri zaten en az multi universal olduğunu gösteriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shrimp6

İlk satırlarda anlattıgim anti monitor.Darkseid değil.Darkseid ın featleri zaten en az multi universal olduğunu gösteriyor.
    Hayır benim söylediğim anti monitor darkseid ile kapışıyor ve anti monitor coıe kadar güçlüymüş.
  • Son_of_Asgard kullanıcısına yanıt
    Yok hocam yanlışın var.Crisis on infinty earths de çoğu evrenin enerjisini çekiyordu.Darkseid ile karşılaştığında ise daha önce sadece 1 evren enerjisi içine çekmiş hali var.Yani ben öyle biliyorum.Yani coei versiyonu ile aynı güçte olması zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shrimp6 -- 2 Ekim 2018; 18:52:41 >
    DC resmi ana sayfasında New 52 Anti monitor ile COIE Monitor ile aynı güçte olduğu açıklanmış. Yani ben öyle duydum.

Bir de Darkseid, Anti monitorun evrenler yok eden saldırısıyla başa baş giden omega beam atıyordu.

Bir de Superman o Darkseidin omega beamiyle başa baş gidecek hv atıyordu
    Bilmeden yok demenize bitiyorum Ragnarok hikayesini okumadın herhalde :)

Rünlerin gücünü kavrayınca ve Mimir'deki suyu içince(su sanırım) sonsuz bilgeliğe kavuşuyor. Omniscience oluyor. Geçmişi, günümüzü ve geleceği aynı anda yaşıyor.

Kuantum seviyesinden kozmik yapılara, mutlak hiçlikten yaratılışın tümüne, tüm gerçeklikleri görüyor.

Yggdrasil'i varoluştan siliyor. Yggdrasil tüm 9 alemi bir arada tutan ağaçtır. Her alem kendi evreninde bulunur.

Kaderindeki tehditleri yok ederek ragnarok döngüsünü sonlandırıyor( Universal reality warping ).

Aynı anda tüm elder god'ları ( Gaea,Kronos,Eon,Chton gibi varlıklar), yok ediyor. Bundan sonrada sonsuzluk ile bir bütün olup Thor Uykusuna yatıyor.

Feati varmış demekki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 2 Ekim 2018; 23:51:38 >

Okurken birden fazla celestial'i kaçırmışım o zaman tabi normal :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: pes2012forever

Bilmeden yok demenize bitiyorum Ragnarok hikayesini okumadın herhalde :)

Rünlerin gücünü kavrayınca ve Mimir'deki suyu içince(su sanırım) sonsuz bilgeliğe kavuşuyor. Omniscience oluyor. Geçmişi, günümüzü ve geleceği aynı anda yaşıyor.

Kuantum seviyesinden kozmik yapılara, mutlak hiçlikten yaratılışın tümüne, tüm gerçeklikleri görüyor.

Yggdrasil'i varoluştan siliyor. Yggdrasil tüm 9 alemi bir arada tutan ağaçtır. Her alem kendi evreninde bulunur.

Kaderindeki tehditleri yok ederek ragnarok döngüsünü sonlandırıyor( Universal reality warping ).

Aynı anda tüm elder god'ları ( Gaea,Kronos,Eon,Chton gibi varlıklar), yok ediyor. Bundan sonrada sonsuzluk ile bir bütün olup Thor Uykusuna yatıyor.

Feati varmış demekki
    Ragnarokda okudum da Elder gods yok etme olayını kaçırmışım. Sadece gaea ı yok etmek bile Low multiversal felan yapar. Chthon zaten multiversal++ bir karskter en az. Ve Elder godsların başı diye biliyorum.

RKT'nin en az multiversal olması lazım.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.