Şimdi Ara

Ruhsat' taki EK-1 Kağıdının Yenilenmesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
2
Favori
84.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kafam karıştı iyice. yarın babam gidecek bakalım trafik şubeye. Arabanın muayenesini yaptık ama muayene yapıldı diye imza ve vize basılan kağıt dolu şu anda. Arabayı yeni aldığımız için tescil belgesi ise yeni almıştık. Şimdi bu araç trafik belgesini almam gerekiyor sanırım. Doğru mu biliyorum? ayrıca randevu sisteminde bir gariplik de var. Belge yenileme ve tescil işlemleri diye seçenek var. Ben tescil işlemi yaptırmayacağım ama zorla orada bazı belgeleri sağlamış olmam gerektiği yazıyor. aman neyse yarın babam baksın off saçma sapan bir açıklama yok hiç biryerde malesef..
  • psychomax13 kullanıcısına yanıt
    Muayeneden sonra araç tespit raporu verdiler pulu oraya yapıştırdılar. O belgeyi trafik tescile verip yeni 6 boşluklu trafik belgesi alıyorsunuz. Yeni muyeneye gireceği tarihi Trafik yazacak kontrol etmeyi unutmayın yanlış olmasın. @psychomax13 Yanınızda 90 TL sorma ver parası götürmeyi unutmayınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: İA

Muayeneden sonra araç tespit raporu verdiler pulu oraya yapıştırdılar. O belgeyi trafik tescile verip yeni 6 boşluklu trafik belgesi alıyorsunuz. Yeni muyeneye gireceği tarihi Trafik yazacak kontrol etmeyi unutmayın yanlış olmasın. @psychomax13 Yanınızda 90 TL sorma ver parası götürmeyi unutmayınız

KARDEŞ BURDA YENİYİM BENİM ARAÇ RUHSATI BABAMIN ÜZERİNE BABAMIN İKAMETİ ARACIN PLAKASI VE ALDIĞIMIZDA RUHSATI ÇIKARTTIĞIMIZ YER AKSARAY 68 ARACI KULLANAN BENİM VE İZMİRDE İKAMET EDİYORUM İSİM YAZILI RUHSAT YENİ OLANLARDAN MUAYENE YERİ OLAN KISIM ESKİLERDEN VE 2 YIL ÖNCE DOLDU VE MAUYENE ZAMANIDA GELİYO ARACIN... SORUM ŞU

TUVTURKE GİTTİM MUAYENE YAPILDI GECTİK AMA MUAYENE ONAY YERİ YOK DOLU BUNUN İÇİN VE ARAÇ TESPİT RAPORUNU ALDIIIIIIIIIIIIKKKKKKK ARAÇ BABAMIN ÜZERİNE BEN ARAÇ TESPİT RAPORUYLA İZMİR KARŞIYAKA TRAFİĞE GİTSEM MUAYENE ONAYI OLAN KISMI DEĞİŞTİREBİLİRMİYİM YOKSA İLLAKİ ARAÇ RUHSAT SAHİBİNİN Mİ OLMASI LAZIM... BABAM YURT DIŞINDA OLDUĞU İÇİN GELEMEZ NE YAPCAM BİLEMEDİM OFFFFFFFFFF OFFFFFFFFFFFFFFF BİLGİ SAHİBİ ARKADAŞLARIN YAZMASIINI RİCA EDER TESEKKUR EDER SAYGILAR SUNARIM

• DAVUT68 D kullanıcısına yanıt
    vekalet almanız lazım benim bildiğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.