Şimdi Ara

ruduce ne tam olarak ne işe yarıyo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • çoğu kişi itemlerinde war da bende bilmiyorum bi soriyim dedim

• istediği statları biraz düşürdüğünü biliyorum.ama daha yeniş bilgisi olan warsa lütfen paylaşsın.belki daha başka özelliğide olabilir.benim bildiğim örn:wariorsun bi raptorun war ama lwlin yetmiyor +6 59lwlde dahi kullanamıyon sen onu ardream için kullanmak istiyorsun onun için reduceliyip str statını düşürüyo silahın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheLastMan

gülecek ne var sanki ?
  • Mesela 60 lwlsin 94 hp +7 raptor kullanmak istiosun ama 61de eline alabiliosun str yetmediği için o yüzden posiondan vazgeçip reduce basiosun ve istediği str azalıyo böylelikle eline alabiliorsun ama üstüne posison basıp yakamazsın ama rebirth basılabilir ve de reduceyi geri alamazsınız...
    ayrıca ilave ediorum
    Reduce basmadan önce düşünün çünkü fiati düşüyo
  • recuka kulanamadığın bir silahı kullanmana yarıyor ama fiyatı yarıdan ada azalıyor we güülme yalandan bi ara sende altını ıslatıyodun...
  • quote:

Orjinalden alıntı: cemsul123

çoğu kişi itemlerinde war da bende bilmiyorum bi soriyim dedim

örneğin bir raptor 230 str istiyor sen ona reduce basıyorsun bu seferde raptor 178 str istiyor. yani silahın str değerini düşürüyorsun

• o kdr düşmes bea

quote:

Orjinalden alıntı: darkwane

quote:

Orjinalden alıntı: cemsul123

çoğu kişi itemlerinde war da bende bilmiyorum bi soriyim dedim

örneğin bir raptor 230 str istiyor sen ona reduce basıyorsun bu seferde raptor 178 str istiyor. yani silahın str değerini düşürüyorsun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.