Şimdi Ara

Ruble Kazanın Payeer yada PerfectMoney ile Paranızı alın.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
2.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: tolgaonell

Referans linki koyup buraya art arda mesaj atarak mı kazanıyorsun parayı ?

bununla bitmiyor tabikide
  • quote:

Orijinalden alıntı: efekan candan

http://forum.donanimhaber.com/m_94980315/tm.htm
    Bu konuda ben de bir yöntem yazdım. 1 haftada 5$ kazandırıyor. Parayı paypala çektikten sonra ref alabilirsiniz. Belki işi büyütebilirsiniz. İyi kazançlar. Sistem güvenilirdir. Site kurucusu arkadaşımdır.

bu sistem güvenlir değil arkadaşım ve konu altına sadece konu ile alakalı cevaplar yazz...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: maths87

quote:

http://forum.donanimhaber.com/m_94980315/tm.htm
    Bu konuda ben de bir yöntem yazdım. 1 haftada 5$ kazandırıyor. Parayı paypala çektikten sonra ref alabilirsiniz. Belki işi büyütebilirsiniz. İyi kazançlar. Sistem güvenilirdir. Site kurucusu arkadaşımdır.

bu sistem güvenlir değil arkadaşım ve konu altına sadece konu ile alakalı cevaplar yazz...

Senin takıldığın o sitede de anket ile para kazanıyorsun normalde 2-3 ayda zorlasan 10 dolar zor kazanırsın. Sen o anketi doldurduğunda ne kadar güvenli? Web sayaflarında 0.0001$ karşılığında surf yapıyorsun ve o adam senin üzerinden her tıklamada 0.001$ kar ediyor. Şimdi bana güvenlikten bahsetme. İnternette çok tanıdığım var. Ptc Ptr Ptsu vs. bu sistemlerin nasıl işlediğini biliyorum. Bir de ek olarak bu sözü sana söylemiyorum arkadaşım.

Burası Genele Yönelik.-----------------------
    Hangi işi söylerseniz söyleyin. Millet her işi saadet zincirini yoruyor. Ama bakmıyor ki ezilen kendisi. Belki de yaşın küçük bilemem. İnternette genelde 15-18 yaş arası kişiler böyle sitelerle ilgilenir. Eğer 18 yaşını aşmış ve hayla da böyle 1-2 dolar peşindeysen modemi kapat ve ayrıl. Ayrıca önerdiğim sistem benim de ortak olduğum sistem. Milleti referans ile bağlıyorum. Referans olmasa bile o kişiler zaten direk bana bağlanıyor. İSterse referans olmadan olsun. Cicksense probux neobux.. vs sistemler de kurulurken böyleydi. Parayı götüren baştakiler. Alttaki de ezilen... Devlet dairelerinde de böyledir. normal çalışma hayatında da böyledir. Kim ne derse desin. Benden iyi biliyorsunuz işte uzatmaya gerek yok. Daha ben yazmıycam... Arkadaş yazma demiş. ;)

mantıklı yazma bencede :) yaşım 29
    15 yaşından beri bunlarla uğraşıyorum. aynı zamanda devlet kadrosunda memurum.
    kolay gelsin o zaman sana arkadaşım. sistemi daha düzgün tanıtsan önyargı ile yaklaşma olmaz en azından. bugüne kadar birçok sahtekar site çok yonttu beni. kusura bakma kazanmak istiyorsan kazanırsın. baştakilerin kazandığı önemli değil sen kendi kazancına bak.
    sistem kurabiliyorsan sende kur sende kazan. ben daha önce kurmuştum bi askere gitmem mahvetti beni. daha sonrada sağlam bilen birilerini bulamadım.

• kazanmaya ve kazandırmaya devammm :))

• Ylginç ama internetten mandal montaj i?i ararken buldum PTC sitelerini.

?anslyymy?ym ki en iyierini bulmu?um.

Henüz 1 ay olmasyna ra?men günlük kazancym 2- 3$

Hedef ayda 500$

Hepbirlikte in?ALLAH.

1.nci Site:

Clixsense

# 2007 yylynda kurulmu?tur.

# Ödeme günleri Pazartesi ve Cuma ( Hiç aksamaz )

# Haftada en az 2 kez $1 civarynda anket gönderir.

# MiniJoblar ile günlük $2 - $3 kazanylabilir.

# ClixGrid oyunu ile extra $5 - $10 kazanabilirsiniz.

# Premium üyeler tyklama ba?yna $0.01 -$0.02 kazanyr.

# Standart ve Premiumlara 1.nci syra referanslaryn premium yükseltmelerinden extra $2 öder.

Ayryca Premiumlara 2. 3. 4. 5. 6. 7. ve 8.nci syra bütün referanslaryn Premium yükseltmelerinden

extra $1 öder.

# Cash out standartlar için $8 premiumlar için $6

Referansymdan kayyt olan arkada?lara kazanmanyn püf noktalaryny en ayryntyly ?ekilde anlatyyorum.

Her zaman destek olurum.

Daha Ayryntyly Bilgi ve Kayyt Olmak Yçin:

http://bygirisimci.blogcu.com/reklam-tiklayarak-para-kazanma/19918911

Ruble Kazanın Payeer yada PerfectMoney ile Paranızı alın..

http://www.clixsense.com/?6996323

2.nci Site:

Neobux

# 2008 yylynda kurulmu?tur.

# Minimum ödeme $2

# Anynda ödeme

# Günlük en az 30 reklam.

# Referans kiralama

# Minijoblardan ayda $ 250 kazanany gördüm.

# Adprriz ile her bir reklam tyklady?ynyz reklamdan üç adet adprize kazanyrsynyz bunlara tyklayarak a?a?ydaki hediyelerden birini kazanabilirsiniz;

Hergün da?ytylan hediyeler ve adetleri

Üyelikler (12 adet golden üyelik her biri $90 dolarda = $1080):
    12 x Golden membership = $1080

Para ödülleri ($1300 divided in 1209 prizes):

600 x $0.25 = $150
    300 x $0.50 = $150
    150 x $1.00 = $150
    100 x $2.00 = $200
    30 x $5.00 = $150
    20 x $10.00 = $200
    6 x $25.00 = $150
    3 x $50.00 = $150

Yukaryda da dedi?im gibi referansymdan kayyt olan arkada?lara kazanmanyn püf noktalaryny en ayryntyly ?ekilde anlatyyorum.

Her zaman destek olurum.
    (Neobux'a kayyt olan arkada?lar bana buradan ayryca pm göndersin ilgilenmem için)

Daha Ayryntyly Bilgi ve Kayyt Olmak Yçin:

http://bygirisimci.blogcu.com/neobux-ile-aylik-1000-gelir-yatirimsiz/19940047

http://www.neobux.com/?r=bygirisimci

• arkadaşlar yepyeni bir para kazanma yöntemi üstelik türk firması...

tek yapmanız gereken twitter ve facebook tan paylaşım yapacaksınız 24 saat sonra hesabınıza ekleniyo puan bu puanla ister hediye çeki alın ister paraya dönüştürün karar sizin. Ben insanları kandırmayı sevmem yıllardır bir çok site denedim bunun kadar basit ve düzenli bir sistem görmedim sadece facebook tan paylaşıyorsunuz ve tweet atıyosunuz bu kadar basit ilk başlarda kazanabileceğiniz parayı yalansız dolansız söyleyeyim 70 - 80 lira arası cebinize kesin para girecektir sizin biraz uğraşınız sonucu bu miktarı daha da yükseltebilirsiniz emin olun ilerleyen zamanlarda çok daha iyi miktarlar kazanabilirsiniz eğer gerçekten kazanmak istiyorsanız her şekilde size yardımcı olacağım sistemin bütün işleyişini her şekilde size anlatacağım.

üstelik sadece reklam paylaşarak kazanmıyorsunuz bunun yanında yüzlerce alışveriş firmasından alışveriş yaparak ve yaptırarak bundan geri ödeme alıyorsunuz bu firmalar günlüük hayatta alışveriş yaptığınız sitelerden başkası değil yüzlercesi var.

eğer kayıt olur ve yardım etmemi isterseniz her türlü yardım ederim aşağıya kayıt adresini ve mail adresimi yazacağım her türlü sorularınızı cevaplarım sizi de kazandırabilirim sadece mesaj atmanız yeterli..

http://netlioo.com/register/kazan_paraa

internet.kazanpara@gmail.com

istediğiniz zaman bana ulaşabilirsiniz...

• Yok arkadaş yok bu şekilde olmaz boşuna zaman kaybı internetten para kazanma yollarını anlattığım makalede ne demek istediğimi anlarsınızİnternetten Para Kazanma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi polatoglu1905 -- 9 Ocak 2015; 20:58:09 >
  • Arkadaşlar size farklı bi PTC sitesinden bahsedeceğim. Uzun süredir clixsens, neobux gibi 1 sent 2 sent gibi küçük paralar kazandıran sitelerden çok çok farklı. İşte kanıtı. Bu sadece 1 gün içerisinde üyeliğime gelen reklamlar.
    Ruble Kazanın Payeer yada PerfectMoney ile Paranızı alın..Ruble Kazanın Payeer yada PerfectMoney ile Paranızı alın..

Site nasıl çalışıyor?
    Site BAP dediğimiz bir puan sistemi ile çalışıyor. Bap puanlarınızı biriktirdikçe Grup atlıyosunuz ve günlük gelen reklam miktarlarıda artıyor. Aşağıda bap puanlarına göre gruplar ve kazanılan paralar görünüyor.

Küçük bir yatırım yaparak büyük paralara imza atabilirsiniz.

Nasıl üye olabilirim?
    Not: Referanstan üye olmasanız bile sistem sizi sitenin adminine referans üye yapıyor. Birbirimize yardımcı olmak açısından referans linkinden üye olmanızı tavsiye ederim. Aşağıdaki resimde nasıl kayıt olacağınız anlatılmaktadır

Kayıt Linki http://www.paidverts.com/ref/carlos1208
    Konu ile ilgili hertürlü soru ve sorunlarınız için mesaj atabilirsiniz.

• güncel

• güncel

• güncel 1000 ruble kazandığım sistem ekledim

• güncel

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.