Şimdi Ara

Rubinum Metin2 Ana Konu (SERVER GERİ AÇILDI vol2) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
794
Cevap
4
Favori
91.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bir kac sorum olacakti :)

2 arkadas catacomba cikip sonda azeaili kesemedik gerekli efsun ve itemlerden biraz bahsedebilir misin? 2miz de 75 lvliz

Ayrica ejderi de tek basina kesebiliyorsun sanirim. Benim char da bedensel girsem tek kesebilir miyim? Isleyen bi efsun var mi ona karsi? Itemlerimin hepsi tamam kostum, kask, silah fisi de var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dnzckrhn

Hocam bir kac sorum olacakti :)

2 arkadas catacomba cikip sonda azeaili kesemedik gerekli efsun ve itemlerden biraz bahsedebilir misin? 2miz de 75 lvliz

Ayrica ejderi de tek basina kesebiliyorsun sanirim. Benim char da bedensel girsem tek kesebilir miyim? Isleyen bi efsun var mi ona karsi? Itemlerimin hepsi tamam kostum, kask, silah fisi de var.

Catacomb için hilal yüzüğü , mutluluk yüzüğü ve 30 ölümsüz veren pet , +50 ort 20 ölümsüz veya +55 ort 12 güç zehir , Ort+blok kusursuz oniks ve sağlam bir hesaptan buff alırsanız kesebilceginizi düşünüyorum.

Ejdere gelince bedenselle çok rahat kesebilirsin.Şeytan ve şimşek efsunu dizmelisin.Buff almayıda unutma.

Bir resimde ben bırakayim

Rubinum Metin2 Ana Konu (SERVER GERİ AÇILDI vol2)

• Güncellemeyle beraber levelli pet sistemi geldi ve level sınırı arttırıldı.Ayrıca düşen itemlerde kategorilere göre sekmelere ayrıldı.

Bu arada dondurma eventide başladı haberiniz olsun.
  • iPraios İ kullanıcısına yanıt
    Yorumun icin tesekkur ederim simsek efsunu isliyor mu peki gercekten? Fonksiyonsuz olarak biliniyor da

• quote:

Yorumun icin tesekkur ederim simsek efsunu isliyor mu peki gercekten? Fonksiyonsuz olarak biliniyor da

O dediğin trde sanırım. Sürgün 2. katta şimşek işliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlpKhanate -- 19 Ağustos 2017; 16:4:49 >
  • quote:

Türklerin açtığı serverlarda oynarken çok duyduk.Çeviklik bugta şimşek rüzgar çalışmıyor vs.Bunların hepsi yalan bütün efsunlar işliyor , deneyebilirsin.

Rubinume ara vermeye karar verdim.Metin2Global'in açılan 2.serverinda oynuyorum.İlgilenen arkadaşlar bu konuya göz atabilir.
    https://forum.donanimhaber.com/metin2-global-ana-konu-yeni-server-zaria--128479358

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iPraios -- 19 Ağustos 2017; 19:36:58 >

• Buda benden gelsin. Silahta ölümsüz yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Of Earth -- 20 Ağustos 2017; 13:27:6 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Man Of Earth

Kendimin ve bi cok kisinin de merak ettigi bi soru var.

75 lvl farmi mi (boss, katil metni, kule) daha karli yoksa 90 lvl farmi mi? Katil metnini 7 8 saniye gibi kisa bi surede kesiyorum 13k damage atiyorum. 75 lvl oldugum icin bosslarin nerdeyse hepsinden de kutu alabiliyorum ama 90 olursam bosslar kutu atmayacak ve 90 mapindeki metinlerin canlari cok fazla uzun suruyor kesmesi.

Ne dusunuyorsun hocam 90 lvl olarak bi yorum yapabilir misin?

Bedensel savasciyim bu arada.

• AlpKhanate kullanıcısına yanıt
    Tum metin2 clientleri icin gecerli oldugunu dusunuyordun ben hocam. Siz test ettiniz mi peki simsek efsununu? Surgun 2. kat slotlarina karsi savunma mi sagliyor tam olarak?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Man Of Earth

Kendimin ve bi cok kisinin de merak ettigi bi soru var.

75 lvl farmi mi (boss, katil metni, kule) daha karli yoksa 90 lvl farmi mi? Katil metnini 7 8 saniye gibi kisa bi surede kesiyorum 13k damage atiyorum. 75 lvl oldugum icin bosslarin nerdeyse hepsinden de kutu alabiliyorum ama 90 olursam bosslar kutu atmayacak ve 90 mapindeki metinlerin canlari cok fazla uzun suruyor kesmesi.

Ne dusunuyorsun hocam 90 lvl olarak bi yorum yapabilir misin?

Bedensel savasciyim bu arada.

Metin kesmiyorum hocam çok sıkıcı Azrail çıkıyorum ben duruma göre 700-800 m'lik item atabiliyor. 15-20 dakika sürüyor toplam. Günde 3-4 kere çıkıp iniyorum saatlerce oynamıyorum o yüzden farm yapmıyorum.

Boss'ta kesmiyorum sadece Azrail yapıyorum. Farma gelince bundan önce 55 farmı yapıyordum doyuma göre daha hızlı farm yapıyordum metin sıklığından dolayı.

Farm hesabı olarak kesinlikle Lycan öneririm full+full Lycan'da Kırmızı Kurt Ruhu +1000 saldırı gücü veriyor.

• Bedenselle iyi damage atiyor saldiri degeri 1800u buluyor guzel buffla ama cok fazla damage yiyor tek kotu tarafi o sanirim. Itemlerim de her sey var kostum, kask, suresiz silah fisi, kemer kusak, 25 yaratik binek, suresiz pet. Lycan kassam belki hem damage yuksek olacak hem de char yatmayacak bastan lycan kassam bu kadar damage atar miyim bilemiyorum.

Bir de hilal yuzugu ve mutluluk yuzugu bittikce surekli almak gerekiyor bu da hep para demek sanki pek degmez gibi hocam ya.

• quote:

Tum metin2 clientleri icin gecerli oldugunu dusunuyordun ben hocam. Siz test ettiniz mi peki simsek efsununu? Surgun 2. kat slotlarina karsi savunma mi sagliyor tam olarak?

Evet. Bu wom2dede böyleydi.

• Tesekkur ederim bilgi icin

• quote:

Bedenselle iyi damage atiyor saldiri degeri 1800u buluyor guzel buffla ama cok fazla damage yiyor tek kotu tarafi o sanirim. Itemlerim de her sey var kostum, kask, suresiz silah fisi, kemer kusak, 25 yaratik binek, suresiz pet. Lycan kassam belki hem damage yuksek olacak hem de char yatmayacak bastan lycan kassam bu kadar damage atar miyim bilemiyorum.

Bir de hilal yuzugu ve mutluluk yuzugu bittikce surekli almak gerekiyor bu da hep para demek sanki pek degmez gibi hocam ya.

Benim saldırı değeri 2600 Lycan'ın da savunması düşük efsunlar Hp absorbe-Yansıtma Bloklama ağırlıklı gelir sıkıntı olmaz.

Bu arada Simya da önemli benim simyalar full 5/5

Öyle ki sürgün 2. katta 2 oda çekip yatmadan 90 level oldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Of Earth -- 20 Ağustos 2017; 14:14:33 >

• Masallah

Simyada sadece yakut ve oniks kullaniyorum farm icin geri kalanlar farmda etki etmiyor diye ama

• Durduk yere mutluluk yüzüğüyle binek yok oldu, oyunun ilk verdikleri, süresi bitmiş olabilir ama bitmediğini sanıyorum, ne yapabilirim nerden bulabilirim binek?

• Mutluluk yuzugu degil aşk tılsımı olması lazım o. Oyunun sitesinden oylayıp puan toplayarak nesne marketten 5 günde bir alabilirsin tılsımı da bineği de. Ayrıca oyun içi parayla da süresiz binek alınabiliyor

• Titan için bossluk efsun deniyorum 10 Envanter efsunla bıraktım bakalım gelecek mi.

Yakın dövüş bloklama %15
    Yakın dövüş yansıtma %10
    Ölümsüzlere Karşı Güç +20
    Sersemlik Karşısında Bağışıklık
    12 Güç/Zeka
  • Rubinum 3T 10tl yang satılır şuan stok 24t
    Referanslarımı kontrol edebilirsiniz. iyi oyunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: furiii

Rubinum 3T 10tl yang satılır şuan stok 24t
    Referanslarımı kontrol edebilirsiniz. iyi oyunlar

Burası ticaret yeri değil. Ticaretini başka yerlerde yap.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlpKhanate -- 26 Ağustos 2017; 16:31:10 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.