Şimdi Ara

RTX 4070 TI PC Toplama Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

8 senelik laptop kullanımım sonrası artık benı bı 8 sene daha ıdare edebılecek ve gerektıgınde yukseltmek ısteyebileceğim bir masaustu bilgisayar toplamak istiyorum. Geçtiğimiz günlerde bir ekran kartı ve anakart aldım. Hangı kasayı almak ıstedıgımı de belırledım sadace stoklara gırmesını beklıyorum. Ekranım zaten vardı. Aşağıya elımde olan urunlerı ve almayı dusundugum urunlerı yazdım, henuz ne alacagımı bılemedıklerımı ıse boş bıraktım. Bu şekilde bır sıstem toplasam darbogaz olur mu(Tam hakim değilim konuya) Yada tavsıyenız nedır? NOT: Bütce olarak almadığım parçalar 22 bin TL yi gecsın ıstemıyorum.

İŞLEMCİ: İntel Core i5-12600KF - Almayı Düşünüyorum)

ANAKART: MSI PRO Z790-A WIFI DDR5 Intel Z790 Soket 1700 DDR5 7200(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart - (ALDIM)

EKRAN KARTI: MSI GeForce RTX 4070 Ti GAMING X TRIO WHITE 12G 12GB GDDR6X 192Bit DX12 DLSS 3 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı - (ALDIM)

RAM: (Henüz Almadım 16gb ddr5 6000MHZ ustu bir adet almayı ve daha sonradan ustune eklemeyı dusunuyorum.)

SSD: (Henüz Almadım 1TB 1500-2000 yazma hızına sahıp NVM2 şeklinde bir ssd almayı dusunuyorum.)

PSU: (Henüz Almadım 1000 WATT ATX 3.0 destekli Gold Plus sertifikalı bir psu almayı dusunuyorum.)

KASA: (Henüz Almadım ama bunu almayı dusunuyorum.) - " KASA LİNKİ "

MONİTÖR: ASUS TUF Gaming VG279QL1A 27" inç HDR Oyun Monitörü, IPS Freesync Ve G-Sync Uyumlu, 1920X1080, 1ms(Mprt), 165Hz, Dp HDMI MM Vesa 3 Yıl ELMB, Eyecare, Flicker-Free, Pivot - (ALDIM)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apomavi -- 9 Mayıs 2023; 10:46:33 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.