Şimdi Ara

NVIDIA RTX 2000 Serisi [ANA KONU] | 2060 & 2060S // 2070 & 2070S // 2080 & 2080S & 2080Ti (441. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.901
Cevap
63
Favori
389.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 439440441442443
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: monarchisoliders

Benq Xl2411z

Alıntıları Göster
    DVI kablosundan bağlayabilirsin.
  • Hawk-Claw kullanıcısına yanıt
    kusurma bakmayın karta üzerinde 3 adet display ve 1 hdmi var ,bu işlemi bir tarafı dvi diğer taarfı display ola bir kablo alıp mı yapacağım?
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    2 hafta önce teslim aldım. doviz yüzünden aceleye getirdim ama benim aldigim ventustan daha iyiymiş. bide odedigim tutar icinde vergiler dahil 55 euro vergi çıktı iade alirsam bi kismini daha uyguna gelir tek sorunu nakit almam oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yasin_92 kullanıcısına yanıt
    Amazon.de, us gibi vergi iadesi yapmıyormuş. Çok alışverişim oldu de'den. Hiç iade gelmedi

• avanak_abdi kullanıcısına yanıt
    benim 2 defa oldu 2 sinde de geldi bu 3.siparisim

• quote:

Orijinalden alıntı: avanak_abdi

Amazon.de, us gibi vergi iadesi yapmıyormuş. Çok alışverişim oldu de'den. Hiç iade gelmedi
    En son anakart aldım 45 euro iade etti amazon.de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yasin_92 kullanıcısına yanıt
    İyiymiş bir arkadaş, Amazon.de vergi iadesini kaldırdı demişti. Bana da hiç iade gelmedi. Siz kendiniz mi soruyorsunuz vergi ödenip ödenmediğini, Amazon kendisi önceden haber mi veriyor hesabınıza / kartınıza vergi iade olacak diye?

• msb_bjk kullanıcısına yanıt
    Size de aynı soruyu sorayım o zaman herhangi bir işlem yaptınız mı iade için, yoksa siye şu kadar iade ediyoruz diye bilgi mi verdi öncesinde?

• quote:

Size de aynı soruyu sorayım o zaman herhangi bir işlem yaptınız mı iade için, yoksa siye şu kadar iade ediyoruz diye bilgi mi verdi öncesinde?
    Yok hocam zaten direk mail geliyor para iade oluyor. genelde 60 günü buluyor

• İyiymiş. Amazon.com'a vergi ödenip ödenmediğini sorup vergi iadesi alanlar da varmış. 7 yüzden sordum.

• quote:

İyiymiş. Amazon.com'a vergi ödenip ödenmediğini sorup vergi iadesi alanlar da varmış. 7 yüzden sordum.
    Suistimal edenler oluyor hocam adamlar zaten her türlü devlet o üründen vergi almadıysa iadesini yapacak adamları sıkboğaz edip para koparmaya çalışıyorlar

• avanak_abdi kullanıcısına yanıt
    2 3 ay içinde odeme yapılan karta geliyor hic haber verilmiyor inşallah gelir bi daha 😀

• Bizde en uygun 13-14 bin. Newegg üzerinden kargosu vergisi dahil 8 bine geliyor.. vay ülkemin haline..

• quote:

Orijinalden alıntı: monarchisoliders

kusurma bakmayın karta üzerinde 3 adet display ve 1 hdmi var ,bu işlemi bir tarafı dvi diğer taarfı display ola bir kablo alıp mı yapacağım?
    Dönüştürücü kullanabilirsiniz.

• Rtx oyun kampanyası var mı?

• dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Ülkede her şey çok pahalı. Orası ayrı konu. Ama 13-14K TL dediğiniz Acer X27 modeli. Bu ise XB273K. Aynı panel değil cihazlar. HDR400 de hikaye zaten. Gerçekten HDR isteyen 1000nits parlıklık olan cihazlara bajması gerekir. Bu 2.seri daha uygun fiyatlı 4K 144Hz cihaz bekleyenler için çıktı sanırım. Uygun derken 4K 144Hz HDR 1000 FALD olan paneller 2000-2200USD iken bunlar 1000USD gibi satılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 22 Mayıs 2019; 18:39:56 >
  • RTXler de Galax iyice piyasadan düşmüş sanırım. Fiyat avantajı sunan birkaç Galax modeli var. Yurtdışında olduğum için kartı alıp bavula atmayı düşünüyorum. Fiyat dolayısıyla almak makul müdür yoksa ısınma cart curt üzer mi? Daha önce HOF deneyimim olmuştu kısa bir süre CW falan diye değiştirdik.
  • oup59 kullanıcısına yanıt
    Modele hiç dikkat etmemişim. Gelen mail üzerinden bakınca ve fiyatı görünce X27 sandım modele bakmadım bile. Ayrıca bu modelin olduğundan bile haberim yoktu. Fiyat farkı sadece HDR dan dolayı değildir herhalde.

Buda ürün linki.

https://www.newegg.com/global/tr-en/acer-um-hx3aa-p01-27-uhd/p/N82E16824011246?utm_medium=Email&utm_source=GD052219&cm_mmc=EMC-GD052219-_-landing-_-Item-_-24-011-246

• Kurt Knispel kullanıcısına yanıt
    Ben abd den amazondan 3800 e zotac 2080 amp edition aldım.hatta kargo geç geldiği için 35 dolar iade ettiler 3600 e geldi..ama o indirim anlık olmuştu.zamanın varsa sepete ekle ekran kartlarını arasıra yenile sayfanı anlık indirim oluyor kartlarda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Çok detaylı incelemedim. İlk göze çarpan 1000nitlik full array backlight panel olmaması. Bu model HDR400 olarak sınıflandırılmış. Aklıma gelen, fiyatı kırabilecek bir eksiklik de Acer X27 ve Asus PG27UQ'da kullanıldığı söylenen 2. nesil Nvidia G-sync modülü yerine belki de 1. nesil olan kullanılmıştır. 2.nesil G-sync modülünün tek başına 500 USD gibi bir fiyatı olduğu ve X27 ile PG27UQ fiyatlarının 2000 USD olmasının bir sebebinin de bu pahalı modül olduğu konuşuluyordu ilk çıktıklarında. Ama Tomshardware incelemesinde böyle bir detay görmedim. Sadece bir öngörü olarak söylüyorum. Eğer öyle değilse bu durumda full array panelin kendisi çok pahalı demek ki.

Bu model de TR'ye gelirse 8000TL gibi bir rakama ancak satılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 22 Mayıs 2019; 21:56:25 >
  • 
Sayfa: önceki 439440441442443
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.