Şimdi Ara

NVIDIA RTX 2000 Serisi [ANA KONU] | 2060 & 2060S // 2070 & 2070S // 2080 & 2080S & 2080Ti (259. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.901
Cevap
63
Favori
389.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorun cıkmazsa kartlar önümüzdeki hafta TR'de stoklarda olucak. Nisan ayından sonra tekrar ekran kartı sahibi olucam :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Bari şu fiyatları savunmayın. İsyerlerse bu kartları 700 dolardan da satarlar. Şu yorumunu alıntılayayım 2018 sonlarına doğru tekrar hortlatırım.

Alıntıları Göster
    Yazdıklarımdan fiyatları savunduğumu çıkarttıysan o senin sorunun. Ben ayağını yorganına göre uzatmaktan bahsediyorum. 700 dolar da pahalı 500 dolar da pahalı. Bu ürünler ülkemiz için lüks yurtdışı içinse ulaşılabilir. Zaten en çok satan kartlar xx60 serisi kartlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadtneverdie

Yazdıklarımdan fiyatları savunduğumu çıkarttıysan o senin sorunun. Ben ayağını yorganına göre uzatmaktan bahsediyorum. 700 dolar da pahalı 500 dolar da pahalı. Bu ürünler ülkemiz için lüks yurtdışı içinse ulaşılabilir. Zaten en çok satan kartlar xx60 serisi kartlar.

Alıntıları Göster
    Yurtdışındaki insanlar için de pahalı. Senin örnek verdiğin ülkeler gelişmiş ülkelerse evet ulaşılabilir ama Doğu Avrupa ise oralar için de pahalı. Ama bizim ülkemiz de 7 ay hiçbir şey yiyip içmesen Rtx 2080 ti ekran kartını anca alabiliyorsun. Bugün bir Alman için (asgari ücretle çalışmıyorsa eğer) 1200 Euro 2-3 haftalık çalışmaya tekabül ediyor. Orada yaşasaydım şahsen orada da pahalı bulurdum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 27 Eylül 2018; 10:27:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2080ti 9 ekime ertelenmis

• quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Yurtdışındaki insanlar için de pahalı. Senin örnek verdiğin ülkeler gelişmiş ülkelerse evet ulaşılabilir ama Doğu Avrupa ise oralar için de pahalı. Ama bizim ülkemiz de 7 ay hiçbir şey yiyip içmesen Rtx 2080 ti ekran kartını anca alabiliyorsun. Bugün bir Alman için (asgari ücretle çalışmıyorsa eğer) 1200 Euro 2-3 haftalık çalışmaya tekabül ediyor. Orada yaşasaydım şahsen orada da pahalı bulurdum.

yurtdışında yaşıyorum karti alicak durum olusturabilirim ama kesinlikle pahali 1300 euro, calisipta 2000 euro maaş alan biri icin bile yüksek bi meblag kartlar bence cok pahali bende yeni kartlarin cikmasini bekledim kol gibi fiyatlardan cikinca 1070 alip geçtim kartimla cok mutluyum simdi:)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deep14100

quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

yurtdışında yaşıyorum karti alicak durum olusturabilirim ama kesinlikle pahali 1300 euro, calisipta 2000 euro maaş alan biri icin bile yüksek bi meblag kartlar bence cok pahali bende yeni kartlarin cikmasini bekledim kol gibi fiyatlardan cikinca 1070 alip geçtim kartimla cok mutluyum simdi:)

Alıntıları Göster
    Kartların pahalı olduğunu kabullenmiyorlar gelişmiş ülkelerde bile pahalı bu kartlar diyoruz "ee orada rahat ulaşılabilir" diyorlar. Adam rahat alsa bile bu kartlara bu parayı vermez çünkü bu parayı verirse 3080ti kartını 1600 Euro'dan satacaklarını bilir.

• Teslim tarihinin ertelenme sebebi talebe yetişememiş olmaları olmasa eyvallah derim ama kartlar rekor düzeyde talep alıyor şuan.

Aynı mantık ile iphone 3gs 299 dolar mı neydi, adamlar arttira arttira 1000 dolar yapti o yurt disindakiler siraya girdi, bayi önünde çadır kurdu hatırlatırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: sangokudbgt

Teslim tarihinin ertelenme sebebi talebe yetişememiş olmaları olmasa eyvallah derim ama kartlar rekor düzeyde talep alıyor şuan.

Aynı mantık ile iphone 3gs 299 dolar mı neydi, adamlar arttira arttira 1000 dolar yapti o yurt disindakiler siraya girdi, bayi önünde çadır kurdu hatırlatırım.
    Taleple ilgili tarafsız bir haber kaynağı alabilir miyim? Ayrıca birisi telefon diğeri ekran kartı, birisiyle günlük her işlerini yapıyorsun he an elinde diğeri sadece alşamları oturup bir kaç oyun oynayabileceğin bir sistemin bieşeni olan bir ürün.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Alıntıları Göster
    İyi güzel kardeşim de sen tam olarak ne diyorsun? Gayet açık bir şekilde zorla satmıyorlar demişim. Adam sen alamıyorsun diye kart fiyatı düşürmek zorunda değil. Almazsın olur biter. Bana ne doğu avrupa ülkesinden?

• quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

itopya paylaşmış

Fiyatlara gel
    https://www.itopya.com/msi-rtx-2080-gaming-x-trio-8gb-gddr6-256bit-dx12-nvidia-ekran-karti/
    https://www.itopya.com/asus-dual-rtx-2080-ti-oc-11gb-gddr6-352bit-dx12-nvidia-ekran-karti/
    https://www.itopya.com/asus-geforce-turbo-rtx-2080-ti-11gb-gddr6-352bit-dx12-nvidia-ekran-karti/
    https://www.itopya.com/msi-geforce-rtx-2080-gaming-x-trio-8gb-gddr6-256bit-dx12-nvidia-ekran-karti/

SEA HAWK X
    https://www.itopya.com/msi-geforce-rtx-2080-gaming-x-trio-8gb-gddr6-256bit-dx12-nvidia-ekran-karti/

6 ay önce 26000 e 90000km getz aldım bu ülkede bu akrtların satışı bile yasaklanmalı. Zaten alan 10 kişi çıkar ama en azından fiyat görüp asabımızı bozmayız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadtneverdie -- 27 Eylül 2018; 16:3:52 >

• NVIDIA RTX 2000 Serisi [ANA KONU] | 2060 & 2060S // 2070 & 2070S // 2080 & 2080S & 2080Ti

Zor günler geride kaldı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dolar 6 ya indi 20-30 kuruş daha düşerse en azından almak için bir umut olabilir, amazon.com'dan GIGABYTE GeForce RTX 2080 WINDFORCE 5.815 TL'ye geliyor. Daha uygun fırsat vs. gören var mı ?
  • Escapetolife kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada geçen haftasonu 2080 duke'yi 6000 TL'e sattı, o paralar yurtdışı 2080'e verilmez.

Ayrıca çoğu kişi WF ve GAMING'in soğutucusu aynı sanıyor ama farklı, WF çok uygun olmadıkça alınmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 27 Eylül 2018; 18:34:30 >

• Bİ ekran kartına 6 - 7 bin TL verilmez NET..
  • GeForce 411.70 WHQL sürücüsü yayınlandı.

Assassin’s Creed Odyssey,Forza Horizon 4 ve FIFA 19 için optimum oyun deneyimi sağlaması adına çıkan sürücüde bir önceki sürücüdeki düzeltmeler yer alırken herhangi bir yeni düzeltme içermiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 27 Eylül 2018; 17:55:15 >
  • sangokudbgt kullanıcısına yanıt
    O sıraya girme işinde şirketin bir fırıldağı var o sayede fakir ülkelerde de aynı talebi patlatmak istediler kısmen de başarılı oldular nerede fakir var elinde iphone var meselesine döndü iş.

• 
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.