Şimdi Ara

RTSP bağlantılarım otomatik engelleniyor.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Asus dsl n-16 modemim var ve otomatik RTSP bağlantıları engelleniyor. Loglara baktığımda syn_err yazıyor. Pc veya modemde herhangi bir firewall açık değil. İnternet servis sağlayıcım onlardan kaynaklı olmadığını iddia ediyor ve hala bilgisayarda antivirüsleri kapatın diyor sanki yapmamışım gibi. Asusa ulaştım ama haftalardır cevap vermiyorlar. Hatta geçen otomatik ticketimi kapattılar geri mesaj atıp açtım. RTSP den gelen portlar uzak bir cihazda ve onları da nolur nolmaz diye hem pcde hem de modemde ayrıcalık atadım ama nafile. Sorun hem wifi hem de landa mevcut ve 3 bilgisayar ve 4 telefonda sorun aynı. Statik ip bile aldım belki çözer diye çünkü cqn bloğundaydım ama çözmedi. Bu arada merak edenlere sorunu ilk fark ettiğim yer geforce now. 800ile başlayan bir hata kodu verdiler ben de onlara ulaştım. 1 aylık teknik ekiple mesajlaşma sonucu sorunun RTSP bağlantısının engellendiği oldu yani bir yerden görüp sorunum kesin bu demedim. Ayrıca wireshark gibi uygulamalarda da karşı portlarla bağlantı kuramadığımı görebiliyorum rahatlıkla. Her türlü çözüme açığım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güncel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.