DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
rtl120.bpl problemi lütfen yardım
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
7
Cevap
1
Favori
40.172
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> rtl120.bpl problemi lütfen yardım
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      25 Mesaj
      23 Temmuz 2012 20:57:18 Konu Sahibi
      arkadaşlar bela aradım bilmiyorum dün akşam kaspersky virüs programını yükledim bir iki tarama falan yaptım baktım bilgisayarı kasıyor sildim sonradan gördüm ki panda virüs programıda varmış sanırsam kasma ondan yaptı neyse panda varmış zaten derken kapattım pc mi sabah açtığımda bu hata ile karşılaştım sonra bilgisayarımı geri dönüştürdüm gene aynısı sonra sıkıldım kapatım bir an mavi ekran hatası aldım ama bilgisayarım açıldı şimdi kapatmaya korkuyorum arkadaşlar format atmaya da şu an üşeniyorum hard disklerim çok dolu onun dışında herhangi bir çözümü varmı aceba???

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

Hiçbir şeyden pişman değilim. Eğer insanlar ne der diye düşünseydim, yaşadıklarımın çoğunu yaşayamazdım.
    • Çavuş
      64 Mesaj
      24 Temmuz 2012 04:33:23

http://www.how-to-fix-e...tl120.bpl-error-fix.html

Budur...

©2009 By_z
    • Çavuş
      72 Mesaj
      20 Kasım 2013 20:41:51
      quote:

Orijinalden alıntı: oxyde

http://www.how-to-fix-e...tl120.bpl-error-fix.html

Budur...

esed uyarı veriyo aynı sorun bendede oldu başka bir bilgi verebilecek olan varmı?

• Onbaşı
      39 Mesaj
      21 Aralık 2013 13:25:56

Arkadaşım hiç bir şey yapmana gerek yok.bahsettiğiniz .bpl iobit kurulumuna aittir ve hata genellikle sistem geri yüklemesinde oluşur.iobit kurulumunu kaldırın sorun ortadan kalkar...

|
      |
      JrMacro kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

HP pavilion g6 İ5 ati HD 7670M Galaxy Note III Logitech G300 gaming AOC e2343F2 23'' led monitör Sony dav-dz260 CoD MW2 natsukau
    • Onbaşı
      27 Mesaj
      05 Mart 2014 23:44:00

iobit nedir hocam nerde o siliyim aynı sorunu bende yasıyorum

|
      |
      sir_valek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
      39 Mesaj
      06 Mart 2014 12:56:23

sorunu halen aldığınızı sanmam ama aklınızda bulunsun.IObit Uninstaller veya Advanced SystemCare kullanıyorsanız kurulumları kaldırıp yeniden başlatın.sorun çözülecektir...

|
      |
      sergio9134 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

HP pavilion g6 İ5 ati HD 7670M Galaxy Note III Logitech G300 gaming AOC e2343F2 23'' led monitör Sony dav-dz260 CoD MW2 natsukau
    • Er
      1 Mesaj
      28 Ocak 2015 12:28:20
      Bilgisayr oynarken bilgisayar aniden gitti acmayi denedim olmadi acl0ilrken ayni sciliyodu ama goruntu yoktu h3mde kare kare seyler cikiyodu aradan bir iki ay gecti yani simdi bilgisyari actim acildi hic bisey olmadan su resim ciktihttp://cache.donanimhaber.com/ImageThumbnail2.aspx?path=http://store.donanimhaber.com/a4/7c/c1/A47CC1083EB5D1B606ECA217D84AC63A.jpg&t=63590275&size=0&bound=0&border=0&resolution=0 resiM cikti bilgisayar aniden gitti ve aciliyo gibi yapiyo acilmiyo windows i diye baslat diyorum ekranda hic bi goruntu yok
      bilgisayar windows 7 ultimate he onceden xp di format attik windows 7 oldu lutfen yardimci olun tesekkurler acil kisa zamanda

|
      |

• Yarbay
      3348 Mesaj
      14 Mayıs 2015 13:24:41

çalıştır programını aç msconfig yaz oradan başlatma sekmesine tıkla IOBIT Malware Fighter ın yanındaki tik işaretine tıkla uygula tamam de pc ye reset at bir daha çıkmayacak

|
      |
      gizem111 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

BASS : ıııııııı[]ııııııııııııı Treble : ııııııııııııııııı[]ıııı Z5500 : ıııııııııııııııııııı[]ıı

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.