Şimdi Ara

RT58K7040WW dondurucudan gelen ses.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar RT58K7040WW buzdolabi aldim bugun servis tarafindan kurulumu yapildi goruntu olarak cok guzel bir buzdolabi fakat biraz sesli calisiyo gibi birde dondurucu kismini acip kaparinca degisik bir ses cikariyor belli bir süre bu normal mi acaba kullanan arkadaslar varsa yardimci olursa sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim23

Arkadaslar RT58K7040WW buzdolabi aldim bugun servis tarafindan kurulumu yapildi goruntu olarak cok guzel bir buzdolabi fakat biraz sesli calisiyo gibi birde dondurucu kismini acip kaparinca degisik bir ses cikariyor belli bir süre bu normal mi acaba kullanan arkadaslar varsa yardimci olursa sevinirim.

Bu dolabi kullanan yok mu ses bi kaç gun sonra gecer mi yoksa servis mi cagirmaliyim.

• Diger konuları da okuyun yeni dolaplarin motorlari böyleymiş inverter motorlar ozellikle hem daha ilk zamanlar dolap sıcak olduğundan motor sogutmak icin cok calisiyormus hemde bu motorlar araba motoru gibi kullandikca sessizlisiyormus

1 haftaya bisey kalmaz buyuk ihtimalle

• bence normal değil servis çağırıp hemen baktır bence.
  • ibrahim23 İ kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hayırlı olsun. Bende 50k inox modeli satın aldım. Biraz sesli yanlız zamanla azalacak ya da azalır gibi duruyor. Peki fan sesi nasıl buna baktınız mı.Benım dolap fan sanki hiç durmuyor sürekli devrede fan. Bilmiyorum bu durum normalmidir. Nasıldır.Başka marka dolaplarda fan sürekli devrede değil.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.