Şimdi Ara

RP Çekemiyorum! 24 saat sorunu. ÇÖZENE RP!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
4.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hiç uğraşmadım fakat dün rp çekmeye çalıştığımda bugün yeteri kadar uğraştın 24 saat sonra tekrar dene diyor farklı kredi kartı ile deneyincede aynı sorunu alıyorum havuz partisi kostümlerini açacaktım fakat kostümler kalkacak bu sorun düzelene kadar sanırım. 24 saat geçti gene aynı hatayı veriyor kafayı yememek elde değil. Ticket attım 3 gün geçti geri dönüş yapmadılar. Bu konuyu çözebilecek arkadaş varsa kendisine 840RP vereceğim. İyi forumlar.

• Hocam illa clientten çekmek zorunda değilsiniz ki bynogame gamesatis gamesultan gibi sitelerden alabilirsiniz kredi kartı ile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hojja H kullanıcısına yanıt
    rus serverında oynuyorum dostum ben. önceden sorunsuzca rp çekebiliyordum hatta geçen hafta cumartesi çekmiştim şu an bu hatayı alıyorum
  • Bende ayni sorundan ticket attim sorunu cozmeye calisiyoruz diyolar ayrica korkma kacirdigin indirimleri durumu aciklayip ticket atarsan tekrar sana ozel indirime sokuyolar veya satisa sunuyolar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hatali girişlerde veya k. karti eğilde hesap kartlarından çekmeye çalışırken birkaç denemeden sonra bu hatayı verir. Sistem o hesabı gecici olarak bloklar ve hafızada tutar. Bu hafıza 5 günde bir yenilenir. 5 gün boyunca hiçbir şekilde deneme yapma 5 gün sonunda k.kartı ile (hesap kartı olmaz) rp ni alabilirsin dostum.

Edit: aynı sorunu bende yaşamıştım Riot gwyn danışıp böyle çözmüştüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PPoCuKK -- 28 Haziran 2015; 19:26:41 >
  • Hesap bilgilerini ve kredi kartı bilgilerini ver çekerim ben.
  • PPoCuKK kullanıcısına yanıt
    5 güne indirimler gider rus serverında ticket atsamda anlaşamayız adamlarla heraldi bu indirimler kaçtı :( zaten rp çeker çekmez west'e taşıcam en azından tickette anlaşabiliyorum orada adama rp çekemiyorum dedim bugün rusça olarak paypaldan dene demiş türkiye için paypal seçeneği yok hotspotshield ile denedim paypaldan yapmayı bu seferde hata verdi. kartım kredi kartı banka değil daha öncedende rp çekmiştim çok defa :/
  • Azfendak kullanıcısına yanıt
    Malesef temizlenmesi için 5 gün beklemelisin. :/
  • rus serverı?
  • aynı sorun bende de var 2 ay kadar önce ticket atmıştım 5 gün bekle falan dediler 1 hafta bekledim düzelmedi tekrar ticket attım 5 gün bekle diyo tekrar deli ettiler koy döte deyip paypaldan alıyorum alacaksam eğer
  • Bendede aynısını diyordu ad soyadı düzgün yazınca kabul etti
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanalboy61

Bendede aynısını diyordu ad soyadı düzgün yazınca kabul etti

alakası yok ya, hiçbir şekilde kabul etmiyor
  • 24 saat sonra dene problem müşteri
  • Banada aynı hata weriyordu ... sonra hatamı çözdüm... Kredi kartımın arkasındaki 3 numarayı yanlış yazıyormuşum.... Benim kredi kartımın arkasında 3 - 3 toplam 6 hane wardı. ben yanlış 3 lüyü yazıyormuşum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.