Şimdi Ara

Rosetta Stone'nın olumlu ve olumsuz özellikleri (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
197
Cevap
20
Favori
140.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rat.planet

Şuan 12 aylık Totale 275 Euro

275.00 EUR = 791.731 TL yapıyor. Çok pahalı yaa. 300 tl falan olsa hemen alırım.Totale gerçekten mükemmel.Normal programa göre çok farklı.

Dikkat ettiysen U.S. sitesi dedim.bazı linklerle bir kapı bulup U.S. sitesine girebilirsen.264 usd olarak alabilirsin.

Aşağıdaki linki bir deneyin...

http://www.rosettastone.com/lp/nolang/?rsi=gradproductbfd&cid=em-d1-rs-grad-prodgrad-051814&rmid=US_051814_Grad2_Dm_En_Gradprod_nolang_264&rrid=118262995

• 264.00 USD = 549.770 TRY

Evet arada büyük fark var. Yalnız nasıl girilecek onu bilmiyorum.

Bir de şunu anlamadım. Normalde almanca 5 level. Totale aldığımızda 5 level mi 264 usd oluyor. yoksa 1 level mi onu sitede bulamadım
  • Bu fiyat bütün levellar dahil online erişim.Aynı fiyata programıda alabilirsin ancak 36 ay erişimli online versyonu almanı tavsiye ederim.İstediğin zaman chat yapabiliyorsun başka insanlar ile vs. vs. faydaları var.
    Önceki msjda yolladığım linkteki fiyat hala geçerli.ayrıca oradan detaylara ulaşabilirsin.
  • Ben daha önce italyanca 3 level bitirdim. Versiyon 3 bitirdim. Normal program yani.

Korece dili düşünüyorum.Sanıyorum TOTALE'nin farkları şunlar;

-İnternet erişimiyle dersleri takip ediyoruz.isterseniz 3 mb bir program ile pc ye kurup öyle nere bağlanıpta çalışıyor
    -Mobil app özelliği ile telefondan dersleri takip edebiliyoruz.
    -Öğretmenler canlı özel ders veriyor.Toplamda kaç saat canlı ders verdiğini bulamadım.
    -Öğreneceğiniz dille ilgili oyunlar ve eğitim aktiviteleri var.
    -Dille ilgili hikayeler ve o hikayelerle ilgili aktiviteler yer alıyor.
    -Totale sisteme giriş yaptığınızda aynı dili öğrenen diğer kişiler sağ alt tarafla hangi dersi öğreniyor onu gösteriyor.
    -Daha fazla görsel destek sağlayarak dersi öğretiyor.
    -Program 3 ana bölmeden oluşuyor.Rosetta Course,Rosetta Studio,Rosetta Word.Önce ROsetta Course'da dersleri bitiriyoruz.SOnra Rosetta Studio ile Hocalarla etkileşimli aktivite çözüyoruz.Rosetta Word ile kelimeler öğreniyoruz. Rosetta Word 3 bölüme ayrılıyor.Solo,Duo,Simbio.Bunlarda kısaca dersle ilgili müthiş aktiviteler.

Sanırım başka farkı yok.

• Interneten demo versiyonu inceledim. Sonra bana once 249$ daha sonra 219$ simdide 209$ onerdiler.

Ne yapsam karar veremedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 199 usd den aldım ben.ispanyolca.Gayet iyi gidiyor.1.level 1.seviye bitti.
  • hangisini aldın 36 ay online versiyon mu.
    cd set mi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atlantice

hangisini aldın 36 ay online versiyon mu.
    cd set mi.

Hocam alacaksanız TOTALE olanı alın.Daha fazla etkinlikler var ve canlı görüşme var.Fakat fiyatı normal pakete göre biraz daha pahalı.
  • Canli gorusmeler nasil oluyor arkadaslar biraz daha ayrintili yazarmisiniz.mesela seviye 1 i bitirdikden sonra mi geliyor,belirli saatleri mi var,gorusmeyi kimlerle yapiyoruz,sadece bize ozel mi gorusme oluyor yoksa karma bir sinif gibi mi,etkinlikler neler mesela

• quote:

Orijinalden alıntı: LİUX

Canli gorusmeler nasil oluyor arkadaslar biraz daha ayrintili yazarmisiniz.mesela seviye 1 i bitirdikden sonra mi geliyor,belirli saatleri mi var,gorusmeyi kimlerle yapiyoruz,sadece bize ozel mi gorusme oluyor yoksa karma bir sinif gibi mi,etkinlikler neler mesela

Öğreneceğiniz dille ilgili eğitmenle her ay 4 seans konuşuyorsun.Konuşmanın içeriği daha önce öğrendiğin konularla ilgili oluyor.Sana hatırlatıcı sorular soruyor.Cevaplıyorsun. Görüşmelerin belli saatleri oluyor.Saat farkından dolayı genelde akşam yada gece oluyor.Saati site belirtiyor sana.Bu sisteme LIVE ONLINE TUTORING deniyor.

Ayrıca oyun etkinlikleri kısmında 3 yada 4 öğrenciyle beraber oyun oynayabiliyorsun.Konuşabiliyorsun.Tabi bu oyunlar öğreme tekrarları ile ilgili.Bu kısma da INTERACTIVE GAMES deniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: rat.planet

quote:

Orijinalden alıntı: LİUX

Canli gorusmeler nasil oluyor arkadaslar biraz daha ayrintili yazarmisiniz.mesela seviye 1 i bitirdikden sonra mi geliyor,belirli saatleri mi var,gorusmeyi kimlerle yapiyoruz,sadece bize ozel mi gorusme oluyor yoksa karma bir sinif gibi mi,etkinlikler neler mesela

Öğreneceğiniz dille ilgili eğitmenle her ay 4 seans konuşuyorsun.Konuşmanın içeriği daha önce öğrendiğin konularla ilgili oluyor.Sana hatırlatıcı sorular soruyor.Cevaplıyorsun. Görüşmelerin belli saatleri oluyor.Saat farkından dolayı genelde akşam yada gece oluyor.Saati site belirtiyor sana.Bu sisteme LIVE ONLINE TUTORING deniyor.

Ayrıca oyun etkinlikleri kısmında 3 yada 4 öğrenciyle beraber oyun oynayabiliyorsun.Konuşabiliyorsun.Tabi bu oyunlar öğreme tekrarları ile ilgili.Bu kısma da INTERACTIVE GAMES deniyor.

Tesekurler kardesim bilgi icin.

• arkadaşlar Rosetta Stone totale indirip deneyebileceğim bir yer varmı
  • Arkadaşlar ipad kullanıyorum rosetta stone app gördüm ve indirdim ugulama içi satın almalar vardı içeriği neymiş diye merak ettim etmez olaydım satın al diyince kredi kartına yönlendirecek sandım çat diye alıverdi 420 lira az da değil. Normalde ben online 36 aylık olanını almak istiyordum. Apple support ile sorun bildirden bağlantıya geçtim durumu açıkladım almak istediğim bu değildi diye umarım para iadesi veya değişim yaparlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mrb Rosetta stone Programını kurdum fakat2. Dersten sonrası kilitli görünüyor. Nasıl açabilirim acaba yardımcı olur musunuz ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aysundilara

Mrb Rosetta stone Programını kurdum fakat2. Dersten sonrası kilitli görünüyor. Nasıl açabilirim acaba yardımcı olur musunuz ?

Orjinalini alarak

• hallettim gerek kalmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aysundilara

hallettim gerek kalmadı

Hayırlı olsun

• 345 liraya 1-2-3-4-5 level Amerikan british engilish var. Kutu yolluyor DVD de var indirmeye gerek yok.

• Nasıl sizce

• quote:

Orijinalden alıntı: osmantkulu

Nasıl sizce

Beginner seviyesinde isen faydali olur

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.