Şimdi Ara

Rose 2 mi Kobe 6 mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şu ara ayakkabı almayı düşünüyorum , hafiflik benim için daha önemli . Siz bana hangisini öneriyorsunuz ikisi arasında kaldım . Kobe 6 = 250 TL , Rose 2 = 200 TL . Önerilerinizi bekliyorum , şimdiden teşekkürler

• kobe 6 daha hafif sanıyorum birebir test etmedim ama kobe 4 de böyle kısa bilekliydi elime aldığımda hafifti bu da sanırım onun biraz gelişmişi tabi bana uyarak kobe 6 alma çok bi bilgim yok
  • Eyvallah sağolasın
  • Kobe6-Rose-Lebron9-Hyperdunk arasında kalan birisi olarak 1 haftalık deneme ve araştırma sonucunda (stok durumununda yararı) Hyperdunk 2011 Special diğer adıyla sadece "hyperdunk" almış bulunuyorum. Uzun süreli kullanımda ne kadar doğru bir karar verdiğimi anladım. Tek kötü yanı parke dışında giyecekseniz benim gibi, eğer yağmurda vs. ıslandıysa air zoom yüzünden biraz fazla gıcırdama yapıyor taban kısmı.
  • Valla hyperdunk'a da baktım boğazlı ağır bir ayakkabı gibi dursa da biraz çok hafif hoş bir ayakkabı . Ben salonda giymek için alacağım bu gidişle Rose 2 alacağım gibi kullananların hepsi çok memnun , artık boğazlı ayakkabı giymek istemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kraven

Kobe6-Rose-Lebron9-Hyperdunk arasında kalan birisi olarak 1 haftalık deneme ve araştırma sonucunda (stok durumununda yararı) Hyperdunk 2011 Special diğer adıyla sadece "hyperdunk" almış bulunuyorum. Uzun süreli kullanımda ne kadar doğru bir karar verdiğimi anladım. Tek kötü yanı parke dışında giyecekseniz benim gibi, eğer yağmurda vs. ıslandıysa air zoom yüzünden biraz fazla gıcırdama yapıyor taban kısmı.

bende birkaç ayakkabı arasında kaldım..

adidas
    adizero crazy light

nike
    hyperfuse 2011
    jordan iso 2

ayakkabıyı dışarda giyeceğim, ama oynadığımız yerin tabanı güzel. ayrıca boyum çokta uzun değil, hızlı oynuyorum yani hafif ve boğazlı olması benim açımdan iyi. gönlüm hyperfuse 2011'den yana, sizlere de bir sorayım dedim. (hyperdunk 2011 bulamadım hiçbiryerde, 2010 var hep <izmir/ karşıyakada oturuyorum>)

• quote:

Orijinalden alıntı: War Ensemble

quote:

Orijinalden alıntı: Kraven

Kobe6-Rose-Lebron9-Hyperdunk arasında kalan birisi olarak 1 haftalık deneme ve araştırma sonucunda (stok durumununda yararı) Hyperdunk 2011 Special diğer adıyla sadece "hyperdunk" almış bulunuyorum. Uzun süreli kullanımda ne kadar doğru bir karar verdiğimi anladım. Tek kötü yanı parke dışında giyecekseniz benim gibi, eğer yağmurda vs. ıslandıysa air zoom yüzünden biraz fazla gıcırdama yapıyor taban kısmı.

bende birkaç ayakkabı arasında kaldım..

adidas
    adizero crazy light

nike
    hyperfuse 2011
    jordan iso 2

ayakkabıyı dışarda giyeceğim, ama oynadığımız yerin tabanı güzel. ayrıca boyum çokta uzun değil, hızlı oynuyorum yani hafif ve boğazlı olması benim açımdan iyi. gönlüm hyperfuse 2011'den yana, sizlere de bir sorayım dedim. (hyperdunk 2011 bulamadım hiçbiryerde, 2010 var hep <izmir/ karşıyakada oturuyorum>)

Eğer zıplayamayan biriysen Adidas'ı düşünme bile. Hafif olsada kütük gibi kalıp ayakkabılar, hız avantajı sağlasada esnek bilek hareketleri konusunda beni zorlamıştı basket oynadığım dönemde. O yüzden Jordan'a geçmiştim. Benimde boyum 1.92 ama 2 numara oynuyordum zıplayabildiğim, smaç basabildiğim için vs. hatta tam değirmen yapmıştım Ayağımda Adidas vardı o smacı yaparken, yere düştükten sonra bileğimde resmen acayip bir yanma oldu tabanı sert olduğu için. Yani kısacası eğer hoplarım zıplarım vs. diyorsan yüksek bilekli, Jordan 2011 Hyperdunk 2011 veya Lebron gibi modelleri tavsiye ederim. Hyperfuse son seçenek olsun. Eğer şutör isen Kobe gibi düşük bilek daha avantajlı olacaktır. Hyperdunk birinci tercihim çünkü derisi inanılmaz rahat, tabanı ise trambolin etkisi yapıyor. Ayağını yere sert basarsan tabanın ezildiğini, ayağını kaldırdığında ise tekrar eski haline geldiğini görmek bir tarafa hissediyorsun resmen. Bu da zıplamak için avantaj demektir. İzmir'i bilmiyorum ama dışardaki mağazalarda bulamayabilirsin, Nike mağazalarına bakman gerekiyor.
    Benimki şu Hyperdunk 2011 Special olarak geçiyor:
     Rose 2 mi Kobe 6 mı ?

Arkasındaki sert plastik kısım tendonu koruyor ve bilek dönmelerini engelliyor, gerçi benim bileğimin kırılmasına engel olamadı ama Kırık bilekle rahat dolaşmamı sağlıyor.

• Burslar bir yatsın, mağazaları gezmeye başlarım. Jordan ayakkabı almayı çok istiyorum aslında, hiç giymedim daha önce.

Adidasları baştan eledik o zaman, zaten hep Nike basketbol ayakkabısı giydim. Lebron V vardı bende, biraz ağırdı ama gerçekten çok rahattı. Jordan - Hyperdunk - Hyperfuse olarak aramaya başlıyalım bakalım..
  • Üstteki arkadaşın adidas hakkındaki genel yorumlarına katılıyorum.Tabi adizero crazy light ı olayın dışına çıkararak.Benim en iyi performans aldığım ayakkabı crazy light şuan.Daha sonrada Hyperdunk 2010 geliyo.Kobe serilerini bilek olayı yüzünden pek sevmesemde; Kobe 7 çıktı artık.Bilek koruması için ek bi taban veriliyo ayakkabının yanında.Aşağıdaki resimde görebilirsin.

Rose 2 mi Kobe 6 mı ?

Rose 2 mi Kobe 6 mı ?

Rose 2 mi Kobe 6 mı ?

• AdiZero Rose 2.5 Çıktı Onada Bakabilirsin
  • Bana kalırsa rose 2 derim.Adidastan şaşmıycaksın.Bende almayı düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.