Şimdi Ara

Ronark Land Base En iyi clanlar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Edana Ronark land base de sizce hangi clan daha iyi ve göze çarpıyor. Yada herhangi bir player.
    Yani " Vaayy bee clana bak" Yada "Vaay bee adam gerçekten oynuyor bu oyunu" Dediğiniz? Görüşleri alalım

• Carnac da Base clanı görmedim ardream clanları gelmiş duruyorlar öle .

Ve tabiki baseye girdiğinde '' Oha bu adam geldi yine offf adama bak '' gibi iltifatlarda kendini bulundurucak adam görmedim.

Şimdi edanayla alakası ne diye sorarsanız genel olarak tüm serverlardaki base çalışmalarını belirtirseniz daha iyi olur bence.
  • Evt Proton ARkadaşıma Katılıyorum..

Tüm Server'ler İçin Olsaydı iyiDi.

Olympia'da Human'lar ßase'de Çok Çok Üstün Karuslar Town'dan Çıkamıyor ßirlik ßeraßer'lik En Üst SeviyeDE..
  • Gereksiz bi konu bence. Şimdi bir sürü yerli yersiz tartışma çıkacak Şu clan iyi bu clan kötü diye.

Ben KİBARRR clanındayım ve clanımdan memnunum.
    harhangi bir kişiye yada clan'a yorum yapmak istemiyorum polemik olmasın diye.
  • Peki tamam bütün server'lar için geçerli olsun bu konu. Görüşlerimizi bildirelim.
    @alwer
    sen ister yaz ister yazma.kimse seni zorlamıyor. ama görüşlerini belirtecek insan vardır burada merak etme.
  • quote:

Orjinalden alıntı: YallahTazik

Peki tamam bütün server'lar için geçerli olsun bu konu. Görüşlerimizi bildirelim.
    @alwer
    sen ister yaz ister yazma.kimse seni zorlamıyor. ama görüşlerini belirtecek insan vardır burada merak etme.

Yapsınlar bakalım ne olacak. Sonunda görüşürüz.
  • Bu konuda birçok kişi, kendini göstericektir veya çok sevdiği arkadaşlarını.
    Konuya gelicek olursak, Xigenon için konuşuyorum şu anda, hiçbir clan düzenli olarak bir sistem kurmadı.
    Humanlarda, Warrior olarak; xEdisx sağlam gözüküyor, bir Warrior daha vardı unuttum onun ismini.
    Asaslardan: Degerli'nin itemide var, ancak iteminin yanında çok güzelde bir playerlığı var. DarkOrb1t kendini sağlam sanan, kötü playerlardan. Geçen Moradon'da pm attı bir seni kesemiyorum diye, daha ne gördünde bir seni kesemiyorum diye mesaj atıyorsun, ne zaman karşılaşsam Vs istiyor, canı azaldığında kaçıyor garip. :)
    Archer olarak; xxFerhanxx var. Sağlam Mage veya Priest göremedim şu dakikaya kadar.
    Karuslarda, sağlam warrior; Onur2008 ve KingRadikal var, Archer olarak Spector(Specter'da olabilir). Asas; TheMadYoung varda pek takılmıyor oda, bu asası adam almasına bağlı olarak yazdım. Bizdede pek sağlam int priestle, mage yok.

LadyAshtar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.