Şimdi Ara

Ronaldo ve brTT'nin SKT'ye madalya takması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • msi 2017de gerçekleşti. lol tarihindeki en saçma olaylardan birisi sanırım. organizatörleri tebrik ediyorum. müthiş vizyon.

• Cristiano mu? Ben bu kadar çok yönlü bi insan görmedim helal olsun valla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Affection and Hatred kullanıcısına yanıt
    O değil brezilyalı baba ronaldo

bence hadi olabilir hem turnuva yeri hem ünü açısından ama brtt yi anlamadım o kim oluyor da fakera madalya takıyor ??

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biolystick kullanıcısına yanıt
    ronaldo'nun da hiç bir mantığı yok hocam. madalya takmaya iki kişi gelecekse biri riot gamesin en tepesindeki adam olur diğeri de riot brezilya bölgesindeki en tepedeki adamı olur.
  • Brezilya'nın yapacağı işten ne bekliyorsun ki gruptan çıkamayan takımın nişancısı gelip madalya takıyor

Brezilya taraftarı bizden daha çok gazla çalışıyor bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 22 Mayıs 2017; 1:14:24 >
  • Ronaldo tamam da , brtt ne alaka onu anlayamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biolystick

O değil brezilyalı baba ronaldo

bence hadi olabilir hem turnuva yeri hem ünü açısından ama brtt yi anlamadım o kim oluyor da fakera madalya takıyor ??

Brtt emekli bi oyuncu olsa anlarım hak da veririm, çok tanınan ve sevilen bi oyuncu sonuçta. Ama zaten turnuvaya katılmış bi takımda oynayan bi oyuncunun madalya takması çok saçma olmuş harbiden

• Affection and Hatred kullanıcısına yanıt
    Hocam Brtt'nin kendine ait şirketi var (kıyafet üzerine) ve Brezilya'da en tanınan e-spor oyuncusudur açık ara.
    Riot Games'te ona video felan hazırlamıştır. yani anlaycağınız Brtt bildiğinizden daha fazlası , ödül vermesi çok normal..
  • Brtt bizim naru zeitnot fab gibi sadece esporcu değil. Ülkesinin en populer oyuncusu ve işi gücü olan bir adam. Riot BR madalya vericegine brtt nin vermesi cok normal yani.

Ronaldo ise ülkenin sembol ismi.

• TBF'e de Türk bi ünlü getirmişlerdi bayan ama ismini unuttum
  • Ronaldo ve brTT'nin SKT'ye madalya takması
  • J.Balota kullanıcısına yanıt
    Aynen Burcu Esmersoy geldi yalandan yere

Ronaldo ve brTT'nin SKT'ye madalya takması

Böyle daha güzel durdu
  • Ao Sol kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: lKriss

Hocam Brtt'nin kendine ait şirketi var (kıyafet üzerine) ve Brezilya'da en tanınan e-spor oyuncusudur açık ara.
    Riot Games'te ona video felan hazırlamıştır. yani anlaycağınız Brtt bildiğinizden daha fazlası , ödül vermesi çok normal..

Onu zaten mesajımda da söyledim ancak brtt turnuvaya katılan başka bir takımın oyuncusuydu. Onlar şampiyon olsa kendine mi madalya takacaktı yani? Mesele kendinin de aynı sıfatla aynı turnuvda bulunmuş olması, absürt bi durum ortaya çıkarmış.

• brtt'nin şirket mevzusunda çok abartılıyor :D riot türkiye sunucuları her maçta bahsini açmıştı.https://www.rexpeita.com.br/ sitesi bu. internet üzerinden satış yapan bir marka sadece. theokoles bile yapıyor benzer olayı. adamın asıl geliri twitch&youtube yayınları.

futbol ayrı lol ayrı bir branş. brezilyanın simge isimlerinden biri diye olaydan tamamen habersiz ronaldonun gelmesi absürttür. çinde futbol dünya kupası yapılsa yao ming gelip futbolculara kupa verse mantıklı durur mu aynı hesap. profesyonel işlerde organizasyonun en tepesindeki adam teşrif eder. o verir ödülü.
  • Lol spor değil diyenlere tepki için gelmiş futbolcunun fiziği bizim lolculerden beter xD

Hee ondan futbolu bıraktı yav hee

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.