Şimdi Ara

ROMA TARAFTARLARI | Mourinho Roma'da! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.117
Cevap
14
Favori
96.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne sandın tabi Roma şampiyon olacak
  • Eski ihtişamlı günlerimize dönüp kupaları kaldıracağız. En iyi transfer bana göre Boriello oldu. Bonservisini aldık iyiki.
  • Lamela resmi olarak Roma'da
  • kaleci Curci'yi geri aldık.

riise yi fulhama yolladık başarılar riise şutlarını unutmayacağız.
  • barcelonadan 12 milyon euro karşılığında bojan krkiç alınıyor diye birşey duydum.Doğrumudur.Eğer doğruysa bir barcelona taraftarı olarak

barcelona adına sevindim,roma adına üzüldüm.la liga maçlarında ayakta bile duramayan adamı serie a da sinek gibi ezerler....
  • çok haklısın krkici italyada ezerlr ama yinede bir izlemek görmek lazım.
  • beni de yaz taraftarlara hocam
  • gelınce yazar hocam.
  • Geldim ve ekledim. Hoşgeldin yeni kurt
  • ve gözle görülür 3.transferimizi yaptık sporting gijondan 89 doğumlu jose angel mevkisi sol bek değeri 4,5 milyon euro

riisenin yerine alındı inşallah iş yapar.

ve birde nantestan 91 doğumlu loic nego aldık o sağbek değeri 500 bin euro civarında genellikle fransa u'larda en az 10 maç yapmış bence iş yapar.
  • Bojan Krkic gelmiş 12M€'ya, bence o parayı edecek bir adam değil. İtalyayada hiç uygun bir adam değil
  • Roma, Marsilyadan Heinze yi almış. Riise nin yerine alınabilecek en iyi oyunculardan biriydi, güzel transfer
  • Vucinic Juventus'a gitti.
  • Roma, Ajax' tan kaleci Stekelenburg ile 4 yılllık sözleşme imzaladı. Marsilya'dan Lucho Gonzales de gündemde. Roma çok güçlendi bu sezon
  • Kaleci niye aldık onu anlamadım. Doni, Julio Sergio gibi kalecileriimiz varken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faramir

Kaleci niye aldık onu anlamadım. Doni, Julio Sergio gibi kalecileriimiz varken.

Doni gitti hocam. Julio Sergio da güven vermiyor. Bence gerekliydi ki gelen Stekelenburg da iyi de bir kaleci.
  • Doni, Liverpool'a gitti. Stekelenburg mükemmel bir kaleci çok yerinde bir transfer çok kaliteli bir isim
  • Bogdan Lobont' var. Ama neyse Roma'mız için hayırlı olsun. Bide Vukçeviç'i alaydık iyiydi.
  • Abi allah aşkına böyle transfer hataları olduğu sürece nasıl şampiyon oluruz ?
    menez,vucinic gibi topu taşıyan,oyunu yöneten,sana maç kazandıran adamları gönderiyorsun aldığın adam kim ? krkic
    kalede julio sergio zaten var iyi de gidiyor stekelenburg'a ne gerek vardı onu da anlamadım...
    her ne kadar saatli bomba olsada takımı bilen mexes de gitti,juana güvenemiyorsun olmadık anlarda penaltı yaptırıyor...
    benim fikrim bu transferlerle italya kupasında final ve sıralamada ilk 5 olur gibime geliyor
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.