Şimdi Ara

ROMA TARAFTARLARI | Mourinho Roma'da! (199. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.117
Cevap
14
Favori
96.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende diyorum bu naftalin kokusu nerden geliyor. Roma konusu gün yüzüne çıkmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

2-0 kaybettik. Yazık, takım ne halde.

kral senin donusunle mourinho takima imza atti

• Mourinho Roma'da.

Çok iyi oldu.

• Tazminatı ne kadar acaba

• Artık Roma'lıyız. Special One Romayı tekrardan eski günlerine geri getirecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alea iacta est.

Bizim gibi kupayla işi olmayan, ölümüne atak yapmayı kültürü edinmiş bir takımda başarılı olamayacağın belliydi. Roma'da yolun açık olsun, ışık saçan Mor Sümbül. AYRICA BİZİ TAZMİNAT YÜKÜNDEN KURTARDIĞIN İÇİN DE TEŞEKKÜRLER BÜYÜK İNSAN.

Maçları bu marş eşliğinde izleyeceğim.

• Forza Roma

• The Special One için bu konudayız.

• oğuz ne düşünüyor acaba

@Ambarad

• quote:

Orijinalden alıntı: josrdr

oğuz ne düşünüyor acaba

@Ambarad

Mourinho'yu pek sevmem. Hatta Tottenham konusuna yazacaktım hayırlı olsun diye. Kime niyet kime kısmet işe bak. Hayırlı olsun ne diyelim. Sezon sonu kovulur.

Şaka bir yana Mourinho Mourinho'dur. Hayırlı uğurlu olsun. Bizde kırsın şu şanssızlığını bari. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ambarad -- 4 Mayıs 2021; 19:32:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: josrdr

oğuz ne düşünüyor acaba

@Ambarad

sen oguzu nerden taniyorsun

• Nike ile yapılan sözleşme feshinden sonra, yeni sezondan itibaren malzeme tedarikçimiz New Balance oldu.

• Mourinho: Romayı soymaya geldim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Alo baba 40 milyon euroyu hazırla bittik biz

Roma sen ne yapıyon ya

• "Jose Mourinho, Roma yönetiminden yeni kaleci, yeni orta saha ve Edin Dzeko'ya alternatif olabilecek yeni forvet transferi istedi. Portekizli teknik adam'ın 4-2-3-1 formasyonunu tercih etmesi bekleniyor."

(Sky Italia)

Açıkçası benim de umudum yok ama, İtalya ile bağları var adamın. Bizimkiler de bir şeylerin değişmesi için adım atacak demektir Mourinho geldiyse. Mourinho ile bir başarı hikayesi neden olmasın. @mahsur kalan adam

• Ambarad kullanıcısına yanıt

yok hocam adam bitik

eskinin ekmeğini yiyor hep

• romada hemen sampiyonluk kazanmasini beklemiyorum ama bu kadroyla italya gibi bir ligde dovuslu kavgali ilerleyip ilk 5 de yer edinirse lige renk katacagi muhakkak.

• Eski bir Romali olarak Romayı bana sevidercek ikinrci adam. Çok yaşa Mou hocam. Senciyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C53FF1769

romada hemen sampiyonluk kazanmasini beklemiyorum ama bu kadroyla italya gibi bir ligde dovuslu kavgali ilerleyip ilk 5 de yer edinirse lige renk katacagi muhakkak.

Katar hocam son 5 e oynayarak renk getirir sonra bide uzerıne tazmınat gömer cila olarak ohh miss.

• Roma twitter hesabinda görünce trollüyorlar zannettim. Mourinho ne alaka dedim. Biraz düşününce mantikli dedim.italyanlar hala 90larin futbolunu oynuyorlar. Tam Mourinholuk lig.

Romanin Sensi dönemlerini hatirliyorum da Juve ve interden sonra en iyi yönetilen 3.takimlardi. Hep zirveye oynuyorlardi. Amerikalilara satildiktan sonra bozdular. Kadrolari da leş.

• 
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.